NAD M10 V2 - černá
 • Doprava zdarma

NAD M10 V2 - černá

Výrobce: NAD

NAD M10 V2 je nová, vylepšená generace minimalistického streamovacího zesilovače s velkými možnostmi. V jednom elegantním přístroji kompaktní velikosti sdružuje zesilovač s výkonem 2 x 100 W, síťový přehrávač kompatibilní s multi-roomovou technologií BluOS, DA převodník a možnost připojení dalších analogových a digitálních kompomponentů včetně ozvučení TV přes vstup HDMI eARC. Vestavěná špičková kalibrace Dirac Live přizpůsobí nastavení přístroje podle akustických vlastností místnosti pro docílení špičkového stereo zvuku. Podpora hlasového ovládání Siri nebo Alexa, a možnost integrace do řídících systémů chytré domácnosti.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
59 990 Kč
2 488,91 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Streamovací zesilovač kompaktních rozměrů NAD M10 spojuje audiofilní zvukovou kvalitu s nejmodernější Hi-Res stremovací multiroomovou technologií. Umožňuje připojit i další analogové nebo digitální zdroje signálu včetně TV přijímače. Stačí připojit přílušné reproduktory a poslouchat oblíbenou hudbu ve vysoké kvalitě. První generace získala od sdružení EISA ocenění Best Product 2019 - 2020 v kategorii SMART AMPLIFIER.
Nová generace NAD Masters M10 V2 se může pochlubit řadou vylepšení včetně podpory dekódování prostorového zvuku Dolby Digital Surround. Pár kliknutími v české aplikaci BluOS Controller lze stereo audiofilní sestavu přetransformovat na 4.1 nebo 4.2 domácí kino s bezdrátovým přenosem zvuku do efektových kanálů a subwooferu. Stačí přidat zadní reproduktory Bluesound Pulse Flex 2i nebo Powernode a subwoofer Pulse Sub Plus pro hi-res zvuk s velmi nízkým zpožděním do všech kanálů.
NAD M10 V2 přináší 100W na kanál, upravené algoritmy zisku pro subjektivně hlasitější projev, možnost připojení až 2 aktivních subwooferů, HDMI eARC vstup pro TV, vysoce uznávaný DAC a mnoho vestavěných zdrojů a vstupů v předzesilovačové části. A samozřejmě korekci akustiky místnosti Dirac Live.
Aktualizace BluOS 3.14.31 přináší na display české a slovenské menu.  • BluOS multiroom Streamovací zesilovač
 • Dekódování Dolby Digital 4.0, 4.1, 4.2
 • Bezdrátový přenos zvuku do efektových kanálů a subwooferu 
 • Zesilovač s technologií HybridDigital nCore s vylepšenými algoritmy 
 • Jmenovitý výkon 2 x 100 W / 4 - 8 Ω
 • Dynamický výkon 160 W / 300 W (4 / 8 Ω)
 • DAC ESS Sabre 384 kHz / 32 bit
 • Dotykový barevný LCD display
 • Kalibrace akustiky Dirac Live Room Correction
 • Podpora hlasového ovládání Amazon Alexa, Google Assistant 
 • Podpora AirPlay 2 a Siri Voice Assitant
 • Roon Ready
 • Spotify Connect a Tidal Connect
 • Obousměrný bezdrátová přenos zvuku Bluetooth s Qualcomm aptX HD
  (vstup z mobilních zařízení a výstup např. pro sluchátka)
 • NFC Bluetooth párování
 • HDMI eARC a USB A vstupy
 • Analogové linkové stereo vstupy
 • Digitální koaxiální a optický vstup 
 • Gigabit Ethernet
 • IR ovladač součástí dodávky 

Design modelu M10 V2 navrhla oceněnovaná designérská firma DF-ID. Základní šasi tvoří masivní rám z broušeného hliníku s horním a předním panelem ze skla Gorilla Glass. Velkou plochu předního panelu zabírá 7" dotykový displej s čistšími barvami a širším pozorovacím úhlem než jaký používal původnímodel M10. Díky použití nejmodernějších technologií z řady Masters Series dosahuje M10 V2 ve své třídě bezkonkurenční zvukový výkon. Výkonové zesilovače pracující ve vysoce účinné třídě D používají technologii HybridDigital Hypex nCore od nizozemské společnosti Hypex s vylepšenými algoritmy. Vyniká vysokou dynamikou a schopností vykreslit i ty nejjemnější hudební detaily. Díky vysoké proudové zatižitelnosti zvládne M10 V2 i reproduktory s problematickou impedancí.

BluOS je v současnosti nejmodernější dostupný multiroomový síťový streamovací systém, který podporuje stále více produktů. Spojuje hardware a software pro bezkonkurenční uživatelský zážitek. Je to jediný bezdrátový multiroomový systém podporující nový standard pro streamování ve vysokém rozlišení MQA (Master Quality Authenticated). Podporuje více než 15 bezplatných nebo placených hudebních služeb a lokálně uložených hudebních knihoven. Domácí multiroomový systém BluOS lze jednoduše rozšířit o dalších až 64 komponentů s podporou BluOS - např. cenově dostupné reproduktory a tak hudbu stremovat po celém domě.


Korekce akustiky místnosti DIRAC Live

Není žádným tajemstvím, že akustika místnosti bývá nejslabším článkem, který ve většině domácích audio systémů ovlivńuje jejich zvuk. Odrazy zvuku od stěn, podlahy i stropu místnosti zhoršují frekvenční vyvážení i dynamiku v místě poslechu. Systém Dirac je jeden z nejuznávanějších systémů, který je k dispozici pro korekci akustiky místnosti. Přizpůsobuje nejen frekvenční charakteristiku, ale na rozdíl od jiných korekčních systémů optimalizuje i impulsní odezvu. Optimalizací vlastností reprosoustavy ve spojitosti s akustikou místnosti zní hudba přirozeněji a realističtěji. Změření vlastností akustiky a výpočet optimální korekce umožní systém přesně zkalibrovat na nejlepší zvuk. Výrazné zlepšení zvuku pomocí Dirac Live se dosáhne i u nejsofistikovanějších reprosoustav.
Pomocí dodávaného kalibrovaného mikrofonu a intuitivní aplikace Dirac můžete korigovat špičky a poklesy způsobené akustikou pokoje až do 500 Hz (placená verze s plnou šířkou pásma je k dispozici na stránkách společnosti Dirac). M10 V2 umožňuje uložit až pět profilů nastavení např. pro různé obsazení místnosti, nastavení prostorového zvuku, nebo zda jsou závěsy otevřené nebo zavřené.


Technické parametry

Jmenovitý výstupní výkon > 2 x 100 W / 4 - 8 Ω
(20 Hz - 20 kHz, THD < 0,03 %)
Výkon před limitací > 130 W / 8 Ω (1 kHz, 0,1 THD)
> 230 W / 4 Ω (1 kHz, 0,1 THD)
Dynamický výkon IHF 160 W / 8 Ω
300 W / 4Ω
Činitel tlumení >190 (8 Ω, 20 Hz - 6,5 kHz)
Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz (±0.6 dB)
Odstup signálu od šumu > 85 dB (A, 500 mV in, 1 W / 8 Ω out)
Celkové harmonické zkreslení (THD) < 0.03 % (250 mW - 100 W, 20Hz – 20kHz)
Separace kanálů > 83 dB / 1 kHz
>70,5 dB / 10 kHz
Tónové korekce ± 6 dB / 60 Hz (basy)
± 6 dB / 20 kHz (výšky)
Citlivost analogových vstupů 456 mV (100 W / 8 Ω)
Vstupy 2 x analog linka
1 x digitální optický SPdif Toslink
1 x digitální koaxiální SPdif
1 x HDMI eARC
1 x USB
1 x Bluetooth aptXHD (obousměrný)
1 x LAN / Wi-Fi
1 x IR vstup
Výstupy 1 x repro
1 x pre out
2 x subwoofer
1 x Bluetooth výstup (pro sluchátka)
1 x trigger out 12 V
Podporované formáty MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS
MQA, DSD, FLAC, WAV, AIFF
Podporované vzorkovací frekvence 32 - 192 kHz PCM
Podporované rozlišení 16 - 24 bitů
Podporované streamovací služby Spotify, Amazon Music, TIDAL, TIDAL Connect, TIDAL MAX (přes TIDAL Connect),
Deezer, Qobuz, HDTracks, HighResAudio, Murfie, JUKE, Napster, Slacker Radio,
KKBox, Bugs
Podporované služby
internetových rádií
TuneIn Radio, iHeartRadio, Calm Radio, Radio Paradise
Hmotnost 5 kg
Rozměry (š x v x h) 215 x 100 x 260 mm
Provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...