DALI SUB E-12 F - saténově černá
  • Doprava zdarma

DALI SUB E-12 F - saténově černá

Výrobce: DALI

Subwoofer DALI SUB E-12 F je vybaven zesilovačem třídy D s výkonem 220 W ve špičce a bassreflexovou ozvučnicí s 12" basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu. Membrána je vyrobena z čistého hliníku pro maximální tuhost a přesnost. Provedením a technologiemi je určen do sestavy stereo nebo domácího kina s reprosoustavami Dali řady Oberon, nebo do sestavy s jinými reprosoustavami obdobné kategorie. 

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
20 995 Kč
894,99 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Elegantní subwoofer DALI SUB E-12 F je dostatečně silný jak pro hudbu, tak i pro domácí kino. 
DALI SUB E-12 F je vybaven 12" basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu. Membrána je vyrobena z čistého hliníku pro maximální tuhost a přesnost. Těžký magnet ovládá masivní čtyřvrstvou cívku s dlouhým zdvihem. Srdcem tohoto subwooferu je 170W RMS zesilovač třídy D s vysoce lineární odezvou. Výsledkem je silná, dobře vyvážená reprodukce basů a bezchybná integrace s reprosoustavami. Integrovaný omezovač pomáhá chránit váš subwoofer před přetížením. DALI SUB E-12 F je ideální partner ZENSOR série a je kompatibilní se všemi reproduktory DALI pro dokonalé nastavení surroundových systémů..

  • Hliníková základna pro akustickou izolaci od podlahy
  • 12" reproduktor s hliníkovou membránou s dlouhým zdvihem
  • Integrovaný zesilovač pracující v D třídě o výkonu 170 Wattů.Zesilovač

Integrovaný 170 W RMS zesilovač třídy D je lineární konstrukce. DALI SUB E-12 F zesiluje požadovaný signál s absolutním minimem zkreslení. Určen nejen pro trvalý výkon, ale i pro špičkový výkon, proto je subwoofer schopen dodat 220 wattů Špičkového výkonu. To je velmi důležité, pokud jde o kvalitu filmových i hudebních signálů. Switchmode napájení je jedním z důvodů pro velmi nízkou spotřebou energie - pouze 0,4W v režimu stand-by. Zesilovač poskytuje působivou účinnost 70%. Díky vysoké účinnosti zesilovací části generuje napájecí zdroj minimální tepelné ztráty. Z tohoto důvodu nenajdete žádný externí chladič. Integrovaný omezovač porovnává amplitudy vstupního signálu a potenciální úroveň výstupního signálu. Pokud tento obvod detekuje potenciální problém, omezovač sníží úroveň signálu bez vlivu na špičkový výkon. Pokud tento obvod detekuje potenciální problém, omezovač sníží úroveň signálu bez vlivu na špičkový výkon. Vybaven ovládacími prvky pro zesílení, přechodovou frekvenci a fázi se DALI SUB E-12 F přizpůsobí jakýmkoliv reprosoustavám a akustice místnosti.


Aktivní basový reproduktor
DALI SUB E-12 F je vybaven 12" reproduktorem s hliníkovou membránou. Hliníková membrána zajišťuje lepší přechodovou charasteriktiku, než byste očekávali od subwooferu v této kategorii. Pohon basového reproduktoru je postaven kolem "předimenzovaného" feritového magnetu a optimalizován pro maximální tok v mezeře kmitací cívky. Takto pečlivě navržený magnetický systém umožnil projektovému týmu vykreslit jemnější nízkofrekvenční podrobnosti v hudbě, ale také na úrovni vyššího akustického tlaku.


Skříň
SUB E-12 F je postaven na 30 letech znalostí v akustice ozvučnic. Celá skříň je účinně oddělena od podlahy pomocí elegantní hliníkové základny. Téměř se zdá, že se vznáší nad podlahou. Vzdálenost 30 mm vylučuje jakoukoliv možnou turbulencí v prostoru mezi skříni a samotnou podlahou.

Technické parametry

Princip Aktivní, předný vyzařování, bassreflex k podlaze
Reproduktor 1 x 300 mm (12") s kónickou hliníkovou membránou
Výkon zesilovače jmenovitý/ špičkový 170 W / 220 W
Frekvenční rozsah 28 - 190 Hz (± 3 dB)
Maximální akustický tlak SPL 112 dB
Dělící frekvence výhybky 40-120 Hz
Nastavení fáze 0° / 180°
Vstupy Stereo Linka RCA Cinch
Mono LFE RCA Cinch
Vstupní impedance 25 kΩ
Bassreflex k podlaze (36.0 Hz)
Maximální příkon 250 W
Rozměry (Š x V x H) 340 x 370 x 380 mm
Hmotnost: 14,7 kg
Optimální umístění podlaha, blízko zdi nebo rohu
Dodávané příslušenství

manuál

hroty

gumové podložky

Máte dotazy? Napište nám ...