O společnosti

RODEL audio – video je součástí firmy RODEL s.r.o. - elektro instalace, která již řadu let poskytuje dodavatelské a instalační služby v oblasti silno i slaboproudých elektroinstalací, osvětlení, vybavení inteligentních domů a centrálních vysavačů pro byty, školy i komerční prostory. Pro řadu významných dodavatelů stavební části zajišťujeme kompletaci nových i rekonstruovaných objektů.

budova

Doplnění naší nabídky o audio a video techniku vzniklo na základě poptávky o komplexní dodávky vybavení domů a bytů. V této oblasti se snažíme nabízet kvalitní A/V techniku, která nás jako fandy na základě letitých zkušeností zaujala spolehlivostí, parametry, přátelským ovládáním i designem. Nenajdete zde proto nejlevnější techniku s diskutabilnímy parametry a spolehlivostí.

reprobednyzesilovač

Při výběru techniky umíme poradit a navrhnout optimální řešení. Naše předváděcí a poslechové prostory pak umožňují předvést a posoudit vlastnosti řady nabízených přístrojů. Na základě letitých zkušeností a praxe zajistíme kvalitní instalaci vybrané techniky.

technik