Bluesound POWERNODE 3g - černá
 • Doprava zdarma

Bluesound POWERNODE 3g - černá

Výrobce: Bluesound

Třetí generace oblíbeného síťového přehrávače hudby s výkonovým zesilovačem HybridDigital s výkonem 2 x 80 W / 8 Ω v elegantní šasi kompaktní velikosti. Přináší technologický upgrade a vylepšení zvuku, které posouvá kvalitativní laťku na mohem vyšší úroveň. Nová generace umí vše, co uměla předchozí, ale mnohem lépe. HDMI eARC vstup s podporou Dolby Digital. Využívá pokročilou streamovací technologii Bluesound a zesilovač oceňované sesterské společnosti NAD Electronics. POWERNODE umí vše co NODE, navíc lze k němu rovnou připojit reproduktory. Možnost vícezónového zapojení až 64 jednotek Bluesound a integrace do řídících systémů. Kompletní ovládání pomocí aplikace iOS, Android v češtně, Windows a MacOS angl.

Barevné varianty
Skladem
21 990 Kč
937,41 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nejnovější generace POWERNODE představuje vylepšení technologií a zvuku, které nastavuje laťku v této kategorii přístrojů výš než kdykoli předtím. Kromě použití platformy procesoru nové generace přináší další vylepšení. Vylepšená konstrukce DA převodníku v diferenciálním zapojení s nižším zkreslením a větším odstupem šumu potěší moderního audiofila. Výkonový zesilovač se zesilovací technologií HybridDigital™ od společnosti NAD s vyšším výkonem - 80W na kanál. Nový je i dotykový panel pro intutivní ovládání základních funkcí se senzorem přiblížení, který rozsvítí LED jen při přiblížení ruky a nevyzařuje nechtěné světlo když není používán. Prémiová černá nebo bílá saténově matná povrchová úprava bezvadně zapadne do každého interiéru a povrch se snadno čistí od nežádoucího prachu a nečistot. Vypadá skvěle vedle reprosoustav nebo TV, které dodá hifi zvuk. Víc výkonu kterým disponuje nový POWERNODE umožňuje rozeznít širokou škálu reprosoustav.


 • Snadné připojení kvalitních reprosoustav
 • Zesilovací technologie HybridDigital™ s výkonem 2 x 80 W / 8 Ω
 • Nejmodernější čtyřjádrový procesor 1,8 GHz ARM® Cortex™ A53
 • Prémiový DAC 32 bitů /384 kHz v diferenciálním zapojení
 • HDMI konektivita ARC / eARC
 • Analogové a optické digitální vstupy Jack 3,5 mm Combo
 • USB vstup pro paměťová média
 • Drátové a bezdrátové připojení sluchátek a subwooferu
 • Domácí kino 4.1 systému Dolby® surround sound
   s bezdrátovým přenosem zvuku do efektových kanálů 
 • Dvoupásmové Wi-Fi připojení, Gigabit Ethernet
 • Obousměrný bezdrátový přenos zvuku Bluetooth s aptX HD
 • Streamování hudby v Hi-res a MQA z hudebních služeb nebo domácí knihovny
 • Podpora internetových rádií včetně vysílání Hi-res MQA
 • Podpora AirPlay 2
 • Multiroomový systém pro až 64 jednotek
 • Intuitivní aplikace pro iOS, Android a Windows & Mac
 • Dotykové ovládání na panelu s předvolbami se senzorem přiblížení
 • IR ovládání základních funcí s možností naučení povelů stávajícího DO ovladače
 • Jednoduchá instalace, snadné rozšíření
 • Provedení černý nebo bílý saténový mat

Zdroj, ovládání a zesílení jsou zabaleny do kompaktního a minimalistického POWERNODE. Přes kompaktní velikost a minimalistický vzhled POWERNODE disponuje velkými schopnostmi ve vysokorychlostním streamováním a prémiovým DAC s 24bit /192 kHz zpracováním zvuku. Zcela nová konstrukce DA převodníku v diferenciálním zapojení zvyšuje poměr signál/šum na -113dB a úroveň zkreslení klesla na pouhých 0.002%. Podporuje dekódování MQA souborů ve studiové kvalitě ale i populárních formátů MP3, FLAC a dalších. Díky oceňovanému audiofilnímu zesilovači HybridDigital™ od společnosti NAD s výkonem 80 W na kanál s minimálním zkreslením využije na maximum oblíbené stávající nebo nové kvalitní reproduktory. POWERNODE přináší hudbu z desítek internetových rádiových a streamovacích služeb, zařízení Bluetooth, televizních a herních konzolí, síťových nebo místních pevných disků, zařízení Apple, CD přehrávače a mnoha dalších. Hudbu lze posílat nejen do připojených reproduktorů, ale i do dalších přehrávačů Bluesound nebo zařízení BluOS, kabelových nebo Bluetooth sluchátek, zařízení Apple AirPlay nebo jiných BluOs reproduktorů připojených k síti.


Konektivita POWERNODE zahrnuje dvoupásmové Wi-Fi a Gigabit Ethernet připojení, Apple Airplay 2 a obousměrný bezdrátový přenos zvuku Bluetooth s kodekem aptX HD. Pro připojení dalších zdrojů zvuku je připravena dvojice konektorů Combo Jack 3,5 mm analogová linka / digitální optika, HDMI eARC pro zpětný zvuk z televize a USB A pro paměťová zařízení. POWERNODE je všestranný přístroj, který lze provozovat samostatně s dvojicí reproduktorů, nebo vytvořit sestavu s aktivním subwooferem připojením kabelem nebo vytvořit bezdrátový systém 2.1. se subwooferem Bluesound PULSE SUB +. S dvojicí párty reproduktorů Bluesound PULSE FLEX 2i vytvoří jednoduchý systém domácího kina s prostorovým zvukem Dolby Digital s bezdrátovým přenosem zvuku do zadních efektových kanálů.


Dotykový panel na horní straně přístroje aktivovaný senzorem přiblížení umožňuje rychlý přístup k ovládání základních funcí jako je přehrávání / pauza, přeskakování skladeb, řízení hlasitosti a pět tlačítek předvoleb pro rychlou volbu přehrávání oblíbené hudby. Integrována je i podpora hlasových asistentů jako Siri, Alexa nebo Google Voice. Základní funkce lze ovládat i dálkovým ovladačem Bluesound RC1 z volitelného příslušenství včetně externího IR čidla, nebo naprogramováním vlastního IR DO ovladače. POWERNODE lze také integrovat do systému inteligentní domácnosti s plně funkčními ovladači pro Lutron, Elan, RTI, Crestron a další oblíbené domácí kontrolní systémy. Povrchová úprava v prémiové černá nebo bílá saténově matné barvě umožní snadné začlenění NODE do jakékoli zvukové sestavy. Bluesound POWERNODE otevírá svět streamování hudby ve vysokém rozlišení pro více místností a vytváří tak moderní moderní domácí HiFi systém.


POWERNODE jako multi-room hub může sloužit pro poslech hudby i mimo základní domácí HiFi systém. Oceněná platforma BluOS je jedinou platformou na světě, která podporuje zařazení až 64 jednotek do systému. Všechny streamují ve vysokém 24 bitovém rozlišení jak samostatně, tak sdružených do skupin se zcela synchonním zvukem. S rostoucím počtem značek a dostupnosti zařízení s platformou BluOS otevírá NODE svět možností poslechu ve vysokém rozlišení v celé domácnosti, kterou jiný systém nedokáže.


Síťový přehrávač Bluesound POWERNODE lze pomocí aplikace BluOS Controller snadno zařadit k dalším přehrávačům a reproduktorům s multizónovým systémem Bluesound. Aplikace umožňuje skupinově nebo samostatně řídit až 64 jednotek. To umožní snadno vytvořit hudební systém pro celý dúm nebo domácnost.


Technické parametry

Výstupní výkon 2 x 80 W / 8 Ω
Dynamický výkon 220 W / 4 Ω
130 W / 8 Ω
Zesilovací technologie D, HybridDigital™ 
Operační systém BluOS
Podporované operační systémy iOS, Android, Windows Vista, 7, 8, 10, macOS 7-11
Podporované formáty MP3, AAC, WMA, WMA-L, OGG, ALAC, OPUS
Podporované Hi-Res formáty FLAC, MQA,WAV, AIFF, MPEG-4 SLS
Podporované multikanálové formáty Dolby Digital
Vzorkovací frekvence 32 - 192 kHz
Vzorkování 16 - 24 bitů
DAC 32 bitů /384 kHz v diferenciálním zapojení
Processor Čtyřjádrový ARM® Cortex™ A53, 1,8 GHz
Odstup s/š 113 dB
Zkreslení THD+N 0,002%
Podporované hudební služby
(dostupné podle regionu)
Tidal, Tidal Connect, Tidal MAX 24 bit /192 kHz (přes TIDAL Connect) Spotify,
Napster, Deezer, Sound-Machine, Qsic, Qobuz, nugs. net,
Amazon Music, Bugs, KKBOX, Neil Yong Archives, CustomChannels, Adagio 
Internetová rádia
(dostupné podle regionu)
Tuneln, Radio Paradise, CALM Radio, iHeartRadio,
RADIO.com, LiveXLive, SiriusXM.
Integrovaná podpora AirPlay 2, Spotify Connect, Tidal Connect, Roon Ready
Integrované hlasové ovládání Amazon Alexa, Skills, Actions on Google
Integrovaná podpora řídících systémů Crestron, Control 4, RTI, ELAN, URC, Lutron
Vstupy 2 x Combo Jack 3,5 mm analog - linka / optikaTOSLINK
1 x USB A (formátování FAT32, NTFS)
1 x HDMI eARC
1 x Externí IR čidlo Jack 3,5 mm
Síťové připojení LAN Ethernet RJ45, GigE 1000 Mbps
WiFi 2,4 / 5 GHz
Obousměrný Bluetooth Bluetooth 5.0 aptX HD
Výstupy 1 x Pár reproduktorů L - R
1 x Sluchátka Jack 3,5 mm
1 x Subwoofer RCA - Cinch
1 x 12 V Trigger, Jack 3,5 mm
Rozměry (Š x V x H) 220 x 70 x 190 mm
Hmotnost 1,78 kg
Příkon provozní / st.by 4 W / < 0,5 W
Ovládací aplikace v češtině pro iOS, Android
Provedení saténově bílá mat
saténově černá mat
Dodávané příslušenství 2 x napájecí kabel (Evropa,Severní Amerika)
1 x Ethernet kabel
2 x Adaptér optika Toslink / 3,5 mm Jack
1 x Ryclý návod

Máte dotazy? Napište nám ...