Dali SUB E-12 F - černý jasan
  • Doprava zdarma

Dali SUB E-12 F - černý jasan

Výrobce: DALI

Elegantní subwoofer DALI SUB E-12 F je dostatečně silný jak pro hudbu, tak i pro domácí filmové představení. Je vybaven 12" basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu, s přesvědčivým výkonem a přesností. Krycí mřížka není součástí dodávky, nutno objednat zvlášť. (1599 Kč)

Barevné varianty
Skladem
19 990 Kč
775,67 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Elegantní subwoofer DALI SUB E-12 F je dostatečně silný jak pro hudbu, tak i pro domácí filmové představení. Je vybaven 12" basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu, s přesvědčivým výkonem a přesností.

Uvedení DALI SUB E-12 F představuje nový milník v této úrovni subwooferů. Je vybaven 12" basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu. Membrána je vyrobena z čistého hliníku pro maximální tuhost a přesnost. Těžký magnet ovládá masivní čtyřvrstvou cívku s dlouhým zdvihem. Srdcem tohoto subwooferu je 170W RMS zesilovač třídy D s vysoce lineární odezvou. Výsledkem je silná, dobře vyvážená reprodukce basů a bezchybná integrace s reprosoustavami. Integrovaný omezovač pomáhá chránit váš subwoofer před přetížením. DALI SUB E-12 F je ideální partner ZENSOR série a je kompatibilní se všemi reproduktory DALI pro dokonalé nastavení surroundových systémů..

  • Hliníková základna pro akustickou izolaci od podlahy
  • 12" reproduktor s hliníkovou membránou s dlouhým zdvihem
  • Integrovaný zesilovač pracující v D třídě o výkonu 170 Wattů.Zesilovač

Integrovaný 170 W RMS zesilovač třídy D je lineární konstrukce. DALI SUB E-12 F zesiluje požadovaný signál s absolutním minimem zkreslení. Určen nejen pro trvalý výkon, ale i pro špičkový výkon, proto je subwoofer schopen dodat 220 wattů Špičkového výkonu. To je velmi důležité, pokud jde o kvalitu filmových i hudebních signálů. Switchmode napájení je jedním z důvodů pro velmi nízkou spotřebou energie - pouze 0,4W v režimu stand-by. Zesilovač poskytuje působivou účinnost 70%. Díky vysoké účinnosti zesilovací části generuje napájecí zdroj minimální tepelné ztráty. Z tohoto důvodu nenajdete žádný externí chladič. Integrovaný omezovač porovnává amplitudy vstupního signálu a potenciální úroveň výstupního signálu. Pokud tento obvod detekuje potenciální problém, omezovač sníží úroveň signálu bez vlivu na špičkový výkon. Pokud tento obvod detekuje potenciální problém, omezovač sníží úroveň signálu bez vlivu na špičkový výkon. Vybaven ovládacími prvky pro zesílení, přechodovou frekvenci a fázi se DALI SUB E-12 F přizpůsobí jakýmkoliv reprosoustavám a akustice místnosti.


Aktivní basový reproduktor
DALI SUB E-12 F je vybaven 12" reproduktorem s hliníkovou membránou. Hliníková membrána zajišťuje lepší přechodovou charasteriktiku, než byste očekávali od subwooferu v této kategorii. Pohon basového reproduktoru je postaven kolem "předimenzovaného" feritového magnetu a optimalizován pro maximální tok v mezeře kmitací cívky. Takto pečlivě navržený magnetický systém umožnil projektovému týmu vykreslit jemnější nízkofrekvenční podrobnosti v hudbě, ale také na úrovni vyššího akustického tlaku.


Skříň
SUB E-12 F je postaven na 30 letech znalostí v akustice ozvučnic. Celá skříň je účinně oddělena od podlahy pomocí elegantní hliníkové základny. Téměř se zdá, že se vznáší nad podlahou. Vzdálenost 30 mm vylučuje jakoukoliv možnou turbulencí v prostoru mezi skříni a samotnou podlahou.

Technické parametry

Frekvenční rozsah 28-190 Hz
SPL 112 dB
Dělící frekvence vyhybky 40-120 Hz
Vstupní impedance 25 kΩ/RCA
Výkon zesilovače 170W/RMS / 220W/MAX
Basový reproduktor 1 x 300 mm (12")
Bassreflex ano / 36.0 Hz
Rozměry (Š x V x H) 340 x 370 x 380 mm
Hmotnost: 14,7 kg
Barevné provedení jasan černý,
ořech,
bílá

Máte dotazy? Napište nám ...