DENON AVR-S750H - černá
  • Doprava zdarma

DENON AVR-S750H - černá

Výrobce: DENON

7.2 kanálový AV receiver s plnou podporou 4K Ultra HD, funkcemi pro streamování hudby, podporou pro standard eARC, zabudovaným multiroom systémem HEOS a možnosti ovládání hlasem. Obousměrný bezdrátový přenos zvuku přes Bluetooth po aktualizaci softwaru.

Barevné varianty
Na cestě
15 790 Kč
658,47 €
(ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Účinný AV receiver

AVR-S750H má každý kanál osazen diskrétním vysoko proudovým zesilovačem, díky kterým dosahuje výkonu 140 W na kanál s perfektní účinností. Umí si poradit s nízkou impedancí, a proto může napájet vyváženým, vysoce kvalitním zvukem, široké spektrum reproduktorů. Navíc máte k dispozici funkci automatického řízení spotřeby Auto Eco Mode, která upravuje výkon výstupů vůči reproduktorům na základě zvolené úrovně hlasitosti a přehled o aktuální spotřebě Vám zprostředkuje přímo na obrazovce funkce Eco meter v reálném čase.

Denon AVR-S750H je vybaven bezdrátovou konektivitou – Bluetooth i dvoupásmové Wi-Fi antény zajistí stabilní a bezchybné streamování i v hustě osídlených oblastech. Užívat si váš oblíbený hudební obsah můžete nyní snadným bezdrátovým připojením přímo z chytrých zařízení (telefony / tablety).

Integrovaná technologie HEOS Vám umožní přehrávat tu samou skladbu napříč všemi zónami najednou nebo když budete chtít, tak v každé zóně jinou skladbu – je to jen na Vás. HEOS lze ovládat i hlasem (funkčnost podléhá podpoře ze strany poskytovatele služby v daném regionu) – podporuje služby Amazon Alexa a Google Assistant. HEOS lze využívat pro přehrávání hudebního obsahu z bezplatných nebo předplatitelných služeb jako Spotify, Deezer, Amazon Music, TuneIn, Tidal, Sound Cloud, a dalších.


  •  Podpora Dolby Atmos, DTS:X a DTS Virtual:X
  • Hlasové ovládání skrze Amazon Alexa, google Assistant a Apple Siri
  • Integrovaná technologie HEOS

Snadné nastavení

Ve výbavě AVR-S750H najdete snadného průvodce úvodním nastavením (Quick Start Guide), který Vám poskytne snadné a rychlé instrukce s čím a jak začít. Jakmile připojíte k AVR-S750H televizi pomocí HDMI kabelu, objeví se Asistent nastavení od Denonu, který Vás krok za krokem provede celým postupem nastavení. AVR-S750H si automaticky pojmenuje vstupní zdrojová zařízení podle informací sdílených přes HDMI porty a tlačítka rychlé volby nabízí možnost rychlé volby přednastavených zdrojů pro každou z audio zón. Barevně značené reproduktorové terminály na zadní straně AVR-S750H jsou umístěné vodorovně vedle sebe, díky čemu budou připojení reproduktorů a organizace jejich kabelů velmi snadné.


Kontrola aplikací

Lepší ovládání přímo ve vaší kapse. Aplikace The Denon AVR Remote app je dostupná pro iOS a Android. Díky ní je používání AVR-S750H daleko snazší, můžete s ní ovládat hlasitost, zapínat a vypínat AV přijímač, ztlumit zvuk, vybrat zdroj nebo přepnout na HEOS pro bezdrátové streamování hudby. Stáhněte si tuto aplikaci do telefonu ještě dnes. Pro ovládání hudby můžete používat I vlastní hlas pomocí hlasových asistenčních služeb Amazon Alexa, Siri nebo Google Assistant. Funkčnost těchto služeb podléhá podpoře jejich poskytovatele v daném regionu.


Dolby Atmos & DTS:X

Ponořte se do prostorového zvuku díky Dolby Atmos. Užívat si domácí kino s Dolby Atmos zvukem můžete pomocí konfigurace 5.1.2 prostorových reproduktorů včetně možnosti použití 2 speciálních Dolby Atmos reproduktorů, nebo 2 reproduktorů ve stropě pro dokonalý zážitek z domácího kina. Virtualizace Dolby Atmos Height Vám zajistí podmanivý prostorový zvukový zážitek bez stropních nebo speciálních reproduktorů, takže získáte virtuální zvukové efekty umístěné vertikálně v místnosti i když máte k dispozici pouze konfiguraci reproduktorů 5.1, 7.1 nebo 2.1.

Technologie DTS:X™ prostorového zvuku dokáže umístit zvuk přesně tam, kde by se měl objevit v přirozeném prostředí a vytvořit tak dokonale realistickou scénu s vícerozměrným zvukem přímo u vás doma. Díky přesnějšímu umístění a výškovému vrstvení zvuku podle skutečnosti vás zvuk vtáhne přímo do děje oblíbených filmových scén. U technologie DTS Neural:X™, která je rovněž integrována, získají vaše filmy, hry a hudba nesrovnatelný efekt skutečnosti, který u běžného 5.1 prostorového zvuku nejde dosáhnout. Pokud nemáte možnost instalovat stropní nebo speciální reproduktory, pomůže Vám podpora DTS Virtual:X podmanivého virtuálního prostorového zvuku, která umí velmi věrně simulovat vertikální prostorovost zvuku s použitím 5.1, 7.1 nebo 2.1 reproduktorových systémů.

Technické parametry

Počet kanálů 7
Výstupní výkon 140 W (6 Ω) na kanál - THD 1%
110 W (6 Ω) na 2 kanály - THD 0,7 %
75 W (8 Ω) na kanál - THD 0,08 %
Reproduktorová impedance 4 - 16 Ω
Vstupní sensitivita 200 mV
Frekvenční rozsah 10 Hz - 100 kHz
Odstup signál/šum 100 dB (IHF-A, Direct Mode)
FM / AM 87,5 - 108 MHz / 520 - 1710 kHz
Vstupy 5x HDMI / 1x přední HDMI
2x Kompozitní video
1x Phono
2x Analog Audio
2x Digitální optika
1x USB
Výstupy 1x HDMI monitor
1x Kompozitní video
2x Audio Pre-Out (SW)
1x Sluchátkový
Podporované formáty Dolby Digital / DTS / Dolby Atmos / Dolby TrueHD /
Dolby Digital Plus / DTS:X / DTS-HD Master Audio /
DTS-HD High Resolution Audio / DTS Express
Podporované video formáty 480i, 576i, 720p, 1080p, 480p, 576p, 1080i, 4K
Formáty WMA, MP3, WAV, MPEG-4 AAC, FLAC, Apple Lossless, DSD
Streamovací služby HEOS, Spotify, TIDAL, Deezer, AirPlay2, atd.
Zdroj napájení AC 230 V, 50 Hz
Spotřeba / Stand by 400 W / 0,1 W
Rozměry (š x v x h) 434 x 151 x 339 mm
Hmotnost 8,6 kg
Provedení Černá

Máte dotazy? Napište nám ...