Audioquest Forest HDMI - 1m

Audioquest Forest HDMI - 1m

Výrobce: Audioquest

High End HDMI - HDMI kabel. Vysokorychlostní datový přenos: Všechny AudioQuest HDMI kabely až do délky 10 metrů dosahují nebo i přesahují přenosovou rychlost 10.2Gbps, což je maximální rychlost přenosu dat pro HDMI a jsou tak schváleny jako vysokorychlostní kabely s ethernetem.

Délka kabelu
Skladem
1 290 Kč
57,46 €
Cena za metr (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

 

Všechny AudioQuest kabely až do délky 10 metrů jsou schopny přenosu 100% objemu dat potřebného pro všechny současné audio/video funkce včetně multikanálového audia s vysokým rozlišením, 1080p a 4K videa, 3D videa a Blu-ray. Všechny AudioQuest HDMI kabely Vám doručí 100% dat potřebných pro 120Hz/ 240Hz/ 600Hz displeje.Forest HDMI ztělesňuje všechnyc filozofie AUDIOQUESTu na kabelový design. Forest využívá měděné vodiče s dlouhým zrnem, pevnou polyetylenou izolaci s vysokou hustotou a přesnou geometri signálu. Zvláštní pozornost byla věnována maximálnímu výkonu HDMI a opravdu HDMI kabely AUDIOQUEST posouvají výkon na novou úroveň.

Každé kabelové propojení zhoršuje či mění signál. Kabely Audioquest se snaží, aby změny byly co nejmenší. Pokud nechcete aby si Vaše TV ,,vymýšlela", je tento kabel přesně pro Vás. Firma Audioquest patří k leaderům v oblasti vývoje a výroby propojovací kabeláže. Díky dlouholetému vývoji a precizní výrobě nabízí jedinečnou kvalitu, která jde vidět a slyšet. HDMI kabel Forest splňuje parametry HDMI 2.0 a má oproti svým předchůdcům navíc 0,5% postříbření vodičů s pevným jádrem. Jako všechny AudioQuest HDMI kabely i Forest HDMI používá pevnou vysokohustotní polyetylenovou izolaci a přesnou geometrii. Zvláštní pozornost je věnována také maximalizaci výkonu HDMI.

Co se dá pokazit na digitálním signálu?! Pokud že máte nekvalitní HDMI, či jiný digitální kabel, data sice ,,dotečou" od vysílače do přijímače, ale cestou se pár dat změní, či ztratí. Přijímač si tyto chybějící data sám dopočítá, ovšem tyto dopočítaná data jsou tzv. vymyšlená a neodpovídají přesně originálu. To se může projevit v obraze, např. změnou odstínu, ostrostí, či plynulostí obrazu. Ve zvuku může chybět prostor, detaily, hloubka atd ...

  • Pamatujte na to, že kvalita Vaší AV sestavy je taková, jako je její nejslabší článek, mnohdy tímto článkem jsou právě propojovací kabely!
  • Z 0.5% Postříbřené  pevné vodiče. Pevný vodič snižuje zkreslení oproti klasickým splétaným kabelům. Vzhledem k tomu, že signál o vysokých frekvencích se šíří především po povrchu vodiče, postříbřený povrch mu umožňuje snadnější vedení.
  • Pevná izolace z polyethylenu s vysokou hustotou.
  • Vysokorychlostní kabel pro 1080p, 4k a 3D rozlišení.
  • Ethernet a audio return kanál
  • Kabel je směrový, směr je určen šipkami na konektorech. Správným zapojením zajistíte plnou kvalitu kabelu a daného propojení.

Máte dotazy? Napište nám ...