Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

T+A PA 2000 R - stříbrná

Nehodnoceno
MOŽNOST poslechu

Integrovaný zesilovač s výstupním výkonem 200 W / 4 Ω dual mono konstrukce. Symetrické - XLR a nesymetrické - Cinch vstupy, přepínané hermeticky uzavřenými relátky se zlacenými kontakty. Možnost osazení modulu korekčního předzesilovače pro gramofon s MM nebo MC přenosku. Separátně nastavitelné korekce pro levý a pravý kanál, 3 stupňová korekce Loudness. Multifukční displej. Masivní zlacené terminály pro reproduktory.

Doprava zdarma
Výrobce: T+A
Dostupnost: Na objednávku
Dodací lhůta: Do 2 týdnů
Barevné varianty
Cena: 164 000 6 313,37 €
Poptat
produkt
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)
  • Více o produktu
  • Technické parametry
  • Související produkty
  • Ke stažení
  • Poslat dotaz
  • Hodnocení

Společnost T+A byla založená v roce 1978 v Herfordu v Německém východním Westfálsku. Od samého začátku navrhovala a vyráběla přístroje s nekompromisní zvukovou kvalitou. S tím souvisí i název společnosti, který je zkratkou "Theory and Application". Veškeré konstrukce jsou podloženy co nejdokonalejším aplikováním teoretických poznatků do praxe.Navržená řešení jsou pak analyzována nejen přesnou měřící technikou, ale i prověřena rozsáhlými poslechovými testy se zpětnou vazbou do vývoje. První produkty které uspolečnost uvedla na trh, byly kvalitní pasivní reprosoustavy. V roce 1982 začala výroba aktivních reprosoustav, které umožňovaly poměrně dobře kompenzovat ne zcela ideální vlastnosti v té době dostupných reproduktorů. Od roku 1986 je pak k dispozici ucelená řada audiokomponentů se značkou T+A. Přístroje se značkou T+A se vždy vyznačovaly vysoce precizním provedením a střízlivým nadčasovým designem

Přístroje z cenově dostupnější řady R používají stejné principy jako referenční řada HV. Zesilovač má nízké, precizně provedené šasi z černě nebo stříbrně eloxovaných hliníkových profilů. Zesilovací obvody používají technologii HV (High Voltage), která díky napájení polovodičových prvků vysokým napětím optimálně využívá lineární úsek jejich převodní charakteristiky. Tím se podařilo významně snížit zkreslení zesilovaného signálu a umožnilo podstatně snížit zpětnou vazbu. Výsledkem je nejen perfektní reakce na přechodové signály, ale i minimalizace zpětného působení reprosoustavy na zesilovač. Technologicky i zvukově špičkové přístroje jsou tak k dispozici širší skupině vyznavačů vysoce kvalitního zvuku.

Velký výstupní výkon v nízkém šasi neumožnilo konstruktérům použít klasický toroidní nebo skládaný transformátor. Proto pro napájení zesilovače byl vyvinut speciální vysokofrekvenční lineání zdroj, který umožnil výrazně zmenšit rozměry převodního transformátoru, ale netrpí nectnostmi běžně používaných spínaných zdrojů, mezi které patří i značné vysokofrekvenční rušení.

Zesilovač je důsledně navržen jako dual mono, což znamená že obvody předzesilovače i výkonového zesilovače pro levý a pravý kanál jsou od sebe mechanicky i elektricky dokonale odděleny. Pro zachování stejné kvality zvuku levého i pravého kanálu jsou použity identické desky plošných spojů.

Stejně jako u referenční řady HV je topologie předzesilovače založena na zesilovacích obvodech osazených diskrétními součástkami. Signál zesilují kaskódové diferenciální stupně osazené ručně vybíranými tranzistory J-FET. Unikátní zapojení spolu s vysokou kvalitou součástek prakticky eliminuje potřebu celkové zpětné vazby. Díky tomu se zesilovač může pochlubit vynikající linearitou a extrémně širokým dynamickým rozsahem. Bez náznaku zkreslení může zpracovat signály až do úrovně 60 V ss. Řízení hlasitosti zastává odporová síť a sada bistabilních signálových relátek se zlacenými kontakty. Tím se dosahuje nejen naprosto přesné regulace v obou kanálech, ale je i díky nejkratším signálovým cestám prakticky eliminován šum a rušení.

Technické parametry

Koncový zesilovač

Výstupní výkon 100 W / 8 Ω
200 W / 4 Ω
Frekvenční rozsah 1 Hz - 150 kHz (+ 0 / - 3 dB)
Zkreslení < 0,03 %
Slew rate 60 V / us
Činitel tlumení (Damping factor) > 65
Filtrační kapacita 60 000 uF
Výstupy 1 x pár repro
1 x sluchátka, výstupní odpor 50 Ω

Předzesilovač

Vstupy 3 x Sym linka (XLR)
3 x Nesym. linka RCA Cinch
(z toho 1 x Phono - modul MM, MC
jako zvláštní příslušenství)
Citlivost Linka 250 mV - 4 V eff / 20 kΩ RCA Cinch
500 mV - 8 V eff / 5 kΩ XLR
Frekvenční rozsah 0,5 Hz - 300 kHz (+ 0 / - 3 dB)
Odstup s / š - lin / A 105 dB / 109 dB
Zkreslení < 0,001 %
IM zkreslení < 0,001 %
Separace kanálů > 90 dB
Citlivost Phono
Modul MM nebo MC
je zvláštní příslušenství
1 - 5 mV MM (16 hodnot kapacitní zátěže)
60 - 1000 uV (16 hodnot odporové zátěže)
Korekce
(separátní nastavení pro L a P kanál)
- 6 dB /+ 8 dB basy
- 6 dB /+ 8 dB výšky
Loudness Nastavitelný ve 3 stupních
Výstupy 1 x Pre Out 1 V eff, max 9,5 V eff / 75 Ω
2 x R link ovládání

Všeobecné údaje

Napájení 220 - 240 V AC, 50-60 Hz
Příkon norm. / max. / st.by 500 W / 1000 W / < 0,5 W
Rozměry (š x v x h) 460 x 82 x 40,5 mm
Hmotnost 10,5 kg
Dodávané příslušenství Síťový kabel
Dálkové ovládání SRC1
Ovládací manuál
Zvláštní příslušenství
Vestavný modul
Phono předzesilovač PHE-P/PA R MM
Phono předzesilovač PHE-P/PA R MC

Máte dotazy? Napište nám ...

Zpět nahoru