Dali SUB C-8 D - bílá
  • Doprava zdarma

Dali SUB C-8 D - bílá

Výrobce: DALI

Aktivní subwoofer kompaktní velikosti Dali SUB C-8 D se zesilovačem o výkonu 220 W ve špičce. Má pevnou ozvučnici s bassreflexem a 8" basový reproduktor s velkým zdvihem vyzařujícím k podlaze. Je doporučen pro doplnění sestavy regálových reproduktorů řady Dali Zensor, Spektor nebo Oberon o nejhlubší basy. Samozřejmě lze použít i do sestavy s jinými reproduktory podobné kategorie.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
11 990 Kč
484,31 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Subwoofer Dali SUB C-8 D je zkonstruován tak, aby optimálně fungoval pro hudbu ve stereo sestavě i podporoval basy u filmových soudtracků v sestavě domácího kina. Díky kompaktním rozměrům lze jednoduše umístit v místnosti. Optimání je umístit SUB C-8 D v rohu místnosti nebo u zdi, kdy se docílí maximálního objemu hlubokých basů po celé místnosti.

ZESILOVAČ
Zesilovač třídy D s trvalým výstupním výkonem 170 W a 220W ve špičce dodá reproduktoru potřebný výkon s absolutním minimem zkreslení. V cestě signálu je zařazen omezovač, který porovnává vstupní a výstupní signál, a pokud se výstupní signál přiblíží maximu, měkce signál omezí a tím se předejde nepříjemnému zkreslení.
AV receiver nebo zvukový procesor se připojí do nefiltrovaného vstupu LFE, vstupy pro stereo linku, které mají nastavitelný filtr horní mezního frekvence jsou určeny pro připojrní stereo zesilovače nebo receiveru. Ovládacími prvky pro hlasitost, horní vyzařovanou frekvenci a fázi signálu lze SUB C-9 D optimálně přizpůsobit reproduktorům předních kanálů a akustice místnosti.
Zesilovač se spínanýn zdrojem dosahuje vysokou účinnost a nízkou spotřebu 0,4 W v pohovostním režimu st.by. a tak nepotřebuje rozměrný chladič.

WOOFER
Dali SUB C-8 má k podlaze vyzařující basový reproduktor o průměru 203 mm (8") s kuželovou membránou z papírové buničiny, která je lehká a zároveň má vyskou tuhost a pevnost. Magnetický obvod je postaven na velkém feritovém magnetu a má optimalizovaný magnetický tok v mezeře. To umožní vykreslit i nejjemnější basové detaly i při vysokých hladinách akustického tlaku. Kmitačka s délkou 26,5 mm a magnetický obvod umožní velký lineární zdvih membrány. Otevřená konstrukce magnetického obvodu snižuje vnitřní kompresi a zajišťuje lepší chlazení kmitačky.

OZVUČNICE
Masivní ozvučnice z MDF je navržena a vyrobena tak, aby splňila i náročné požadavky. Dodává se s povrchovou úpravou černý jasan (Black Ash) nebo bílá (White), díky čemuž se dokonale hodí k většině reproduktorů a zařízení místností.
Ozvučnice stojí na čtyřech vysokých hrotech vyrobených z materiálu na bázi polymeru. Hroty s výškou 30 mm efektivně oddělují ozvučnici od podlahy a eliminuje případné turbulence z prostoru mezi skříní a podlahou. Vyzařování zvuku k podlaze zajišťuje vyšší účinnost a větší volnost při volbě umístění v místnosti.

Technické parametry

Princip Aktivní, bassreflex, vyzařování k podlaze
Frekvenční rozsah 33 - 200 Hz
Maximální akustický tlak (SPL) 109 dB
Nastavení dělící frekvence 40-120 Hz
Zesilovač Třída D
Výkon zesilovače 170 W trvalý RMS
220 W špičkový
Vstupy 1 x stereo linka - RCA-Cinch
1 x mono LFE - RCA-Cinch
Basový reproduktor 1x 203 mm (8")
Ladění bassreflexu 49 Hz
Magnetické stínění ne
Ovládání

Automatické zapnutí signálem (on,Off,auto)

Volba fáze signálu 0 / 180 °
Nastavení hlasitosti

Rozměry (Š x V x H) 295 x 335 x 310 mm
Hmotnost: 10,4 kg
Barevné provedení bílá
černý jasan

Máte dotazy? Napište nám ...