REL Tzero MKIII - lesklá černá
  • Doprava zdarma

REL Tzero MKIII - lesklá černá

Výrobce: REL

Aktivní výkonný subwoofer s uzavřenou ozvučnicí, který je osazený hliníkovým reproduktorem o průměru 6,5'', výkonem až 100W v RMS, zesilovačem NxtGen třídy D a vlastním ovládáním úrovně a pohotovostním obvodem.

Barevné varianty
Skladem
12 990 Kč
541,07 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

 Zvukově dokonalá miniatura

TZero MKIII byl koncipován jako efektivní, vysoce výkonný produkt. Je výsledkem spolupráce mezi americkými technickým a designerským týmem a britským týmem výrobním . Je vyroben ze stejných materiálů se stejnou povrchovou úpravou, jakou se vyznačují vyšší modely. Návrhem i provedením je tak TZero MKIII produktem kategorie high-end. Pět vrstev laku, stejně jako u všech modelů v Serii T, nová generace zesilovače třídy D, robustním 6,5"(165 mm) hliníkový basový reproduktor s výjimečným výkonem. TZero MKIII překoná i mnohem větší jednotky od konkurence. Vyznačuje se rychlými, teplými basy, které jsou přímým výsledkem mechanických a akustických inovací. Skříň je vyrobena ze silných akusticky inertních dřevovláknitých  MDF desek, které jsou pevně slepené a tvoří tak vyjímečně pevnou skořepinu. Její zásluhou se dosahuje pevných a čistých basů.


Opravdové basy

Všichni žasnou, že REL je schopen přinést přístroj se všemi možnostmi připojení do audio systému za tak přijatelnou cenu, a přitom udržet vysoký standard provedení, kterým se REL vyznačuje. Přeladitelná výhybka pro vstupy s vysokou úrovní má nastavitelnou frekvenci až na 25 Hz. Nefiltrovaný vstup 1/LFE se samostnou regulací úrovně je vyhrazený jako hlavní pro systémy domácího kina. TZero MKIII je rozhodně malý basový zázrak. U každé nové konstrukce u značky REL se začíná definováním parametrů a návrhem co nejlepšího basového reproduktoru pro danou aplikaci. 6.5 " reproduktor je sice podle parametrů ten nejmenší, ale nenechme se mýlit, je výkonný a je schopen bez problémů zaplnit basy až ve středně velké místnosti.


Technické parametry

Systém aktivní, uzavřený, dolu vyzařující
Basový reproduktor 1x 165 mm s hlinikovým košem
Dolní mezní kmitočet 37 Hz - 6 dB v místnosti
Vstupy 1 x L/R vysoká úroveň Neutrik Speakon
1 x Line RCA
1 x LFE RCA
Vstupní impedance Vysoká úroveň 150 kΩ
Nízká úroveň + LFE 10 kΩ
Regulace citlivosti 80 dB
Zesilovač NextGen třída D
Výkon 100 W (RMS)
Ochrana DC ano
Zkrat na výstupu ano
Elektronické nastavení ano
Napájení 100 - 240 V
Hmotnost 6,8 kg
Provedení bílý lak v klavírním  lesku
černý lak v klavírním  lesku
Dodávané příslušenství Síťový napájecí kabel
Neutrik Speakon Interconnect 10 m
Ovládací manuál
Rozměry (š x v x h) 216 x 241 x 260 mm (včetně nožiček)

Máte dotazy? Napište nám ...