DALI Menuet - rosso
  • Doprava zdarma

DALI Menuet - rosso

Výrobce: DALI

Dali Menuet je 2-pásmová regálová reprosoustava kompaktních rozměrů se zadním bassreflexem. Navržena pro umístění na polici nebo montáž na zeď. Ozvučnice dýhovaná pravou dřevěnou dýhou nebo lakovaná lakem ve vysokém lesku. Dvojice závitových vložek pro snadnou montáž speciálního nástěnného držáku na zeď ze zvláštního příslušenství, který zajistí otimální odstup od zdi.

Barevné varianty
Na dotaz
31 990 Kč
1 366,18 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kompaktní rozměry

Reprosoustava Dali Menuet pro docílení co nejlepšího zvuku při kompaktních rozměrech vycházi z technologií použitých v modelové řadě Rubicon. Lze ji proto bez problémů použít na efektové kanály ve výkonné sestavě domácího kina s vysoce kvalitním zvukem používající hlavní reproduktory této modelové řady. Jdou použít i pro všechny kanály v méně výkonné sestavě domácího kina s vysoce kvalitním zvukem nebo ve vysoce kvalitní stereo sestavě doplněné o kvalitní subwoofer.

Skříňka je vyrobena z masivní MDF a dýhovaná pravou dřevěnou dýhou nebo lakované klavírním lakem ve vysokém lesku. Přední a zadní stěna je mírně klenutá pro potlačení difrakcí. Na zadní stěně je dvojice závitových zděří pro nástěnný závěs a vanička s masivními terminály a vyústěním bassreflexu. Reproduktory jsou s minimální roztečí zafrézovány do přední stěny a tak vytvářejí téměř bodový zdroj zvuku.
Je osazena výkonným středobasovým reproduktorem o průměru 115 mm s kuželovou membránou vyrobenou z osvědčené papírové buničiny vyztužené dřevěnými vlákny. Výškový reproduktor má měkkou, poměrně velkou ale velice lehkou kalotu o průměru 28 mm. Signál mezi reproduktory rozděluje optimalizovaná výhybka osazená vysoce kvalitními komponenty, která zajišťuje dokonalé fázové a frekvenční navavázání reproduktorů.
Reprosoustava kompaktní velikosti s rozměry pouhých 250 x 150 x 230mm překvapí svým hudebním zvukem, nezkreslenými basy, dynamickými středy, detailními výškami a velkým prostorovým vjemem.


Technické parametry

Systém Dvoupásmový, bassreflex,  
Výškový reproduktor 1 x 28 mm měkká textilní kalota
Basový reproduktor 1 x 115 mm  papírovina s dřevěnými vlákny
Frekvenční rozsah 59 Hz – 25kHz
Dělící frekvence 3 kHz
Citlivost (2,893V/1m) 86 dB
Jmenovitá impedance 4 Ω
Maximální akustický tlak (SPL) 105 dB
Bassreflex zadní, 63 Hz
Doporučený výkon zesilovače 20-100 W
Terminály Single-wire
Doporučený výkon zesilovače 20 - 100 W
Umístění na zeď
na stojan
Doporučený odstup od zdi > 2cm
Rozměry (Š x V x H) 150 x 250 x 230 mm
Hmotnost: 4,1 kg / ks
Barevné provedení bílá lesklá 
černá lesklá
dýha třešeň 
dýha ořech

Máte dotazy? Napište nám ...