Audioquest Black Lab - 2 m

Audioquest Black Lab - 2 m

Výrobce: Audioquest

High End subwooferový kabel se zemnícím vodičem, osazený konektory 1x RCA - 1x RCA.

Délka kabelu
Skladem
1 390 Kč
57,89 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Pěnová polyethylenová izolace: Jakýkoliv pevný materiál, který se nachází blízko vodiče, má vliv na přenos střídavého proudu. Izolace kabelů absorbuje energii a způsobuje ztráty, část této energie, která je tak v ní uložena, je následně uvolněna ve formě zkreslení. způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. Irish Red využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci se vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízkoztrátový a příznivý z hlediska zkreslení. Výsledkem je  zvuk se znatelně nižším zkreslením, než při použití běžných materiálů.

Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů: Neboli NDS systém, dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání degradaci zvuku.

Symetrická koaxiální geometrie: Dva identické vodiče pro signál a zem umožní, aby stínění nemuselo být použito jako signálový vodič 

Za studena svařované (krimpované) zlacené RCA konektory: Konstrukce konektoru umožňuje perfektní spojení vodiče s konektorem. Technologie svařování za studena umožňuje lepší propojení konektoru s vodičem a zajišťuje strukturální integritu přechodu. Technologie svařování za studena využívá vysoký tlak v kontaktním místě.

Uzemnění: Když nejsou subwoofer a AV přijímač - procesor vzájemně propojeny samostatným vodičem, může se někdy vyskytnout problém s bzučením. Tento nežádoucí brum může odstranit připojení uzemňovacího vodiče osazeného "lopatkami" na kovové šasi subwooferu a zdroje signálu.

Máte dotazy? Napište nám ...