Onkyo TX-L20D - černá

Onkyo TX-L20D - černá

Výrobce: ONKYO

Síťový stereo receiver s výstupním výkonem 85W/ 4 Ω a HDMI konektivitou (4 vstupy, 1 výstup ARC, 4K/60 Hz, HDCP 2.2, HDR), tuner FM+DAB. Vstup pro gramofon a dva vstupy s linkovou úrovní pro analogové zdroje signálu, optický a koaxiální vstup pro digitální signál. USB vstup na předním panelu pro přehrávání z USB paměťových zařízení. Síťové připojení Ethernet a WiFi s podporou GoogleCast, Spotify, Tidal, Airplay a Tunein pro internetová rádia. Vestavěné bezdrátové technologie Bluetooth a Fireconnect pro multiroom audio. Dekoder DTS-HD a Dolby True HD. Možnost ovládání přes aplikaci Onkyo Controller App dostupnou pro mobilní zařízení iPhone i Android.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Velká konektivita a Hi-Fi zvuk i z televize.
Síťový stereo receiver ve slim provedení nabízí kvalitní zvuk z jakéhokoliv zdroje signálu a do připojených reproduktorů je schopen odevzdat až 85 W hudebního výkonu. TX-L20D přináší moderní technologie ve stylovém a nenápadném provedení. Díky vestavěným bezdrátovým technologiím Bluetooth®, dvoupásmové Wi-Fi a podpoře streamovacích protokolů GoogleCast a AirPlay® včetně Tunein pro poslech internetových rádií je na dosah ruky velké množství hudby. Stačí vybrat album z oblíbené streamovací služby. Poslouchat lze i rozhlasové stanice na rozsahu VKV FM nebo v novém digitálním systému DAB. Přehrávat hudbu jde i z USB disku připojeného do vstupu na předním panelu. Pro analogové zdroje zvuku jako je CD přehrávač, kazetový magnetofon, přenosný MP3 přehrávač nebo streamer jsou k dispozici dva vstupy a vstup Phono pro gramofon s MM přenoskou. Zdroje digitálního signálu lze připojit do optického (TV) nebo koaxiálního vstupu. Přepínat lze až čtyři HDMI® zdroje digitálního audio-video signálu jako je BD přehrávač, stream box, nebo herní konzole do jednoho HDMI® výstupu pro televizor. Ten je vybaven i zpětným zvukovým kanálem z televize ARC (Audio Return Channel) a jde tak poslouchat zvuk z televize přes receiver a reprosoustavy. Bez ohledu na to, jaký je navolen zdroj signálu, je hudba živá a vzdušná


Čistý, Vynikající Stereofonní Zvuk
V ploché skříňce je vestavěný výkonný a účinný zesilovač s výkonem 85 + 85 W se zapojením Phase Matching Bass Technology, který s kvalitními reprosoustavami reprodukuje čistý a bohatý zvuk s přirozenou silou a kompaktním stereofonním zvukovým obrazem.Objevte znovu Kouzlo Vinylu
Tento kvalitní receiver přinese i kvalitní zvuk ze sbírky gramofonových desek. Vstup Phono je vybaven příslušným korekčním předzesilovačem, a tak stačí do něj rovnou připojit gramofon osazený MM přenoskou. Onkyo TX-L20D potěší autentickým Hi-Fi zvukem nejen začátečníky, ale i pokročilé posluchače.
Steaming s AirPlay®, Wi-Fi®, Google Cast™* a Bluetooth®
TX-L20D podporuje aplikace pro smartphony a PC a umožní tak téměř okamžitě využít jakýkoliv online zdroj zvuku. Aplikací Onkyo Controlller app. jde jednoduše ovládat přehrávání hudby a streamovat z téměř libovolného zařízení ve více místnostech (Multi-room) pomocí bezdrátové technologie Bluetooth®.Přístup ke Streamovacím Služebám TIDAL, Spotify®, Deezer* a TuneIn
Receiver ONKYO TX-L20D podporuje streamovací služby a umožní tak okamžitý přístup a výběr z velkého množství hudby včetně poslechu internetových rádií. Jednoduchý výběr a ovládání skladeb prostřednictvím alikace pro smartphony.Podpora pro TV přijímače UltraHD
Čtyři HDMI® vstupy umožňují k receiveru připojit zdroje AV signálu a přes jediný kabel poslat video signál do zobrazovače. HDMI vstupy a výstup splňují doporučení BT.2020 pro tv signál s vysokým rozlišením. Podporují protikopírovací protokol HDCP2.2 a vysoký dynamický rozsah (HDR) pro vysoce reálný barevný obraz. Maximální rozlišení 4k 60 Hz (YCbCr 4:4:4).


Hi-Fi zvuk i z TV přijímače
HDMI® výstup je vybaven ARC (Audio Return Channel). To umožní jednoduše poslat televizní zvuk přes zesilovač do reprosoustav a poslouchat oblíbené tv programy se zvukem v Hi-Fi kvalitě. Přijímač jde nastavit pro omezený automat.


Streamování a Ovládání pomocí Intuitivní Ovládací Aplikace
Volně dostupná aplikace pro mobilní zařízení Onkyo Controller App pro iPhone® /iPod touch® nebo Android umožňuje rychlý přístup ke streamovacím službám a jednoduše ovládat reprodukci hudby z kapesního zařízení odkudkoliv v domě v dosahu domácí sítě.


Podpora FireConnect™ - Multi-room Audio
Technologie FireConnect™ zrcadlí přehrávání zvuku centrálním systémem na bezdrátové reproduktory v domě. Pomocí aplikace ve smartphonu ovládá přehrávání v několika zónách.


Připraven pro Hi-Res Audio
Receiver TX-L20D je navržen jako univerzální přístroj pro jednoduché použití a vysokou kompatibilitu s Hi-Res audio formáty. Převod signálu zajišťuje dvaatřicetibitový DSP CIRRUS. Pomocí remote app vyberete 192/24 FLAC nebo DSD 2,8 MHz / 5,6 MHz soubory na PC nebo NAS a přehráváte hudbu ve vysokém rozlišení s jasným a detailním zvukem.
Technické parametry

Výstupní výkon 2 x 85 W / 4 Ω
(1 kHz, 1 % THD, 1 kanál, IEC)
THD + N 1 % (20 Hz - 20 kHz, poloviční výkon)
Impedance reproduktorů 4 Ω - 8 Ω
Vstupy 4 x HDMI
1 x phono MM
2 x analogová linka
1 x digitální optický TosLink
1 x digitální koaxiální
1 x USB
Výstupy 1 x HDMI (ARC)
1 x subwoofer pre out
1 x sluchátka
1 x reproduktory
Vstupní citlivost a impedance 200 mV/47 kΩ (Line)
6 mV/47 kΩ (Phono MM)
Phono přebuzení 30 mV (1 kHz, 0,5 %)
HDMI video max 4K, 60 Hz (YCbCr 4:4:4)
podpora HDCP 2.2  
Výstup Subwoofer Pre Out 1V / 470 Ω
Výstup pro sluchátka impedance 102 Ω
výkon 85 mW (32 Ω, 1 kHz 10 % THD) 
Frekvenční rozsah 10 Hz - 40 kHz , +1 / - 3 dB
Tónové korekce   ±10 dB / 90 Hz (Basy) 
±10 dB / 7,5 kHz (Výšky)
Odstup signálu od šumu 80 dB (Line, IHF-A)
70dB (Phono MM, IHF-A)
Tuner FM 87,5 MHz - 108 MHz
DAB  174,928 - 239,2 MHz
paměť pro 40 stanic
Síťové připojení LAN
Wi-Fi 5 GHz / 2,4 GHz
Bluetooth 2,4 GHz (v 4.1 + LE)
Spotřeba jmenovitá / průchozí st.by / st.by 55W / 2 W / 0,38W
Hmotnost 4 kg
Rozměry (š x v x h) 435 x 70 x 331,5 mm 

Máte dotazy? Napište nám ...