Dynaudio Contour 60i - černá lesklá
  • Doprava zdarma

Dynaudio Contour 60i - černá lesklá

Výrobce: Dynaudio

Velké sloupové reproduktory s odvozenou technologií z ultra high-end vlajkové řady Confidence, výškovým měničem Esotar 2i, vnitřním vrchlíkem Hexis pro tlumení rezonancí, basovým reproduktorem z materiálu Nomex, aktualizovanou konstrukcí výhybky a celkovým zatlumením skříně z řady Evoke a Confidence.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
249 990 Kč
10 371,78 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Řada Contour

Nová řada Contour nabízí od té předchozí řady z roku 1989 významná akustická vylepšení a zcela vylepšenou kvalitu provedení. Zatímco celkový design je totožný s předchozí řadou Contour, skříně nových reprosoustav, vnitřní tlumení, výhybka a měniče byly vylepšeny na základě poznatků z vývoje nové vlajkové řady Dynaudio Confidence. Nová řada Contour nabízí celkem 4 modely, ve kterých najdete velké regálové reproduktory, malé a velké sloupové reproduktory a centrální reproduktor pro případné využití v domácím kině. Všechny modely využívají identický jemně tónovaný výškový reproduktor Esotar2 s měkkou kopulí, který se stal ve světě doslova legendou. Nová řada Contour byla samozřejmě také rozsáhle optimalizována ve světově známém měřicím zařízení Dynaudio Jupiter předtím, než firemní odborníci absolvovovali nesčetné hodiny poslechů v Dynaudio Labs. Novinkou je také celkové zatlumení skříní, které vychází z vývoje řad Evoke a Confidence.


  • Výškový měnič Dynaudio Esotar2 s měkkou textilní kalotou

  • Vylepšená povrchová úprava

  • Aktualizovaná konstrukce výhybky


     

Kvalitní zpracování reproduktorů

Vylepšení se dočkali také basové reproduktory, které jsou poháněny lehkými hliníkovými cívkami a ventilovaným systémem dvojitých feritových magnetů, které byly vytvořeny specialisty Dannym Pasfall Christensenem, Andreasem Eberhardtem Sorensenem a akustickým mistrem zvuku Danielem Emontsem. Reproduktory jsou vyrobeny z MSP materiálu, který jsme sami vyvinuli a který se využívá v Dynaudio ovladačích od roku 1985. MSP poskytuje přesně tu správnou kombinaci tuhosti a tlumení - což uslyšíte jako přesnou a správnou kombinaci síly a jemnosti zvuku.


Masivní hliník

Ve firmě Dynaudio cítí, že je vždy co zlepšovat, a proto jejich tým návrhářů přišel s vylepšením masivní hliníkové ozvučnice. Její zkosení je součástí driveru - což nejen skvěle vypadá, ale také zlepšuje výšky a poskytuje driverům pevný základ pro jejich dokonalou práci. Tento pevný základ znamená také lepší výkon při nízkých frekvencích. Proto bude řada Contour poskytovat neuvěřitelně silné a vyrovnané basy.


Technické parametry

Typ 3 pásmová se zadním bassreflexem
Citlivost 88 dB (2,83V/1m)
Výkon 390 W
Impedance 4 Ω
Frekvenční rozsah 28 Hz - 23 kHz
Frekvence výhybky 4500 Hz
Reproduktory 2x Basový - 240 mm MSP
1x Středobasový - 150 mm MSP
Výškový - 28 mm Esotar2
Hmotnost 54,3 kg
Rozměry (š x v x h) 255 x 1330 x 420 mm
Provedení šedá klavírní lesk
černá klavírní lesk
ořech matný

Máte dotazy? Napište nám ...