DENON PMA-2500NE - stříbrná
  • Doprava zdarma

DENON PMA-2500NE - stříbrná

Výrobce: DENON

Integrovaný stereofonní zesilovač s kvalitním D/A převodníkem, s výkonem 2 x 160 W (4Ω),  Ultra High Current (UHC), analogovým režimem, dvojitým transformátorem s technologií LC a MM/MC Phono vstupem.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
58 990 Kč
2 303,38 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kvalitní integrovaný zesilovač

Firma Denon je jednou z mála zvukových značek, které stále aktivně vyvíjejí své Hi-Fi komponenty a technologie. Jednou z dalších takto vyvinutých komponentů je právě model řady 2500 NE, která je optimálně navržená pro dnešní věk audiofilských komponentů. Za tímto zesilovačem stojí jak skupina veteránských inženýrů, tak i tým talentovaných mladých lidí. Výkon PMA-2500 NE jde mnohem dál než-li u předchozí řady série PMA-2000. Díky špičkové vestavěné kvalitě komponentů, jedinečných technologií a díky nejmodernějších možnostech připojení je PMA-2500 NE skutečně profesionálním dílem zvukové technologie. Díky zadnímu vstupu USB-B a integrovanému kvalitnímu D/A převodníku PMA-2500 NE přehrává soubory s vysokým rozlišením a to až 384 kHz / 32 bit a DSD až 11,2 MHz z vašeho počítače v dokonalé zvukové kvalitě. Pro nejlepší výkon z analogových vstupů je PMA vybaven analogovým režimem, který umožňuje vypnout veškeré nevyužité části, jako jsou digitální vstupní obvody nebo nízko šumový displej pro ničím nerušenou reprodukci zvuku.


Pokročilý UHC-MOS Single Push-Pull Circuit

Pro dosažení dokonalé rovnováhy mezi jemnými detaily a intenzitou reprodukovaného zvuku využívá PMA-2500 NE Ultra High Current MOS (UHC-MOS), který je schopen produkovat dostatečný proud v jedniné push-pull konfiguraci. Tato technika tak vyřešila problém zašpinění zvuku způsobený nerovnoměrným výkonem mezi zařízeními. Dále je PMA-2500 NE vybaven vysokonapěťovými velkokapacitními UHC-MOS FETs což udržuje konstantní napětí pro UHC-MOS a zároveň zlepšuje teplotní stabilitu stroje.


Kontrukce zesilovače

Obvod zesilovače byl oproti předchozímu modelu změněn z konvenční dvoustupňové konfigurace na výkonový zesilovač pro přímější signálovou cestu. Vysoce čistý zvuk, který tento stroj poskytuje byl umožněn snížením počtu zařízení, kterými audio signály procházejí. Na své si přišlo i zkrácení signálových cest na absolutní minimum a vylepšení ochranných obvodů zesilovače.

Analogový režim
 

Během přehrávání analogového zvuku lze analogový režim využít k úplnému vypnutí napájení vyhrazeného digitálního transformátoru a k úplnému zastavení činnosti digitálních vstupních obvodů. Díky tomu se zabrání jakémukoli vysokofrekvenčnímu ovlivňování analogové sekce. V neposlední řadě tento režim vypíná také fluorescenční displej, díky tomu tak umožňuje PMA-2500 NE pracovat čistě jako analogový zesilovač.

PMA-2500 NE obsahuje také phono EQ, který podporuje vstup z MM nebo MC přenosek z vašeho gramofonu. Díky této ekvalizaci uslyšíte jemné zesílení analogových signálů s mnohonásobně větší čistotou.

Technické parametry

Počet kanálů 2
Výstupní výkon 2 x 80 W (8 Ω)
2 x 160 W (4 Ω)
Celkové harmonické zkreslení 0,01 % ( -3 dB, 8 Ω, 1 kHz)
Vstupní sensitivita pro MM / MC 2,5 mV (47 kΩ) / 0,2 mV (100Ω)
Vstupní sensitivita 135 mV (47 kΩ)
Odstup signál/šum 110 dB
Kontrola středů/basů ± 8 dB  (10 kHz)
DAC PCM1795
Analogový režim ano
Vstupy/Výstupy 1x sluchátkový výstup
4x RCA (pozlacené)
1x Phono výstup
1x USB-B
1x IR control
2x Optika
2x Koax
1x externí pro Pre-Amp
Automatické vypínání ano
Oled displej ano
Příkon max./ st.by 310 W / 0,2 W
Hmotnost 25 kg
Rozměry (š x v x h) 434 x 182 x 431 mm
Remote control RC-1207
Provedení stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...