IsoTek EVO3 Sequel C13 - 2m
-20%
Ušetříte1 500 Kč
  • Doprava zdarma
  • Akce - do vyprodání zásob

IsoTek EVO3 Sequel C13 - 2m

Výrobce: IsoTek

Stíněný napájecí kabel EVO3 Sequel s koncovkami CZ SCHUKO / C13. Nabízí vyšší výkon než mnohokrát oceněný kabel ze základní řady ISOTEK EVO3 Premier. Má optimalizovananou geometrii vodičů v pramenu a aktivní stínění.
Standardní délka 2m
Kabely s dékou 3m a 4 m jsou osazeny koncovkami 24 ct Gold Connectors jako u vyšších modelů Elite a Optimum.

Délka kabelu
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
Původní cena: 7 490 Kč
5 990 Kč
248,52 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Napájecí kabel EVO3 Sequel vychází z recenzenty po celém světě chváleného napájecího kabelu ISOTEK EVO3 Premier. Ten přestože cenově představuje vstupní úroveň, je vysoce výkonný, low-cost napájecí kabel, který nabízí realistické řešení pro každého, kdo hledá cenově dostupné zlepšení místo kabelů dodávaných s většinou audio a AV zařízení. Nyní se ke kabelu Premier přiřadil nový zlepšený EVO3 Sequel, který nabízí celou řadu dalších výhod, ale je stále velmi cenově dostupný napájecí kabel. Kabely s dékou 3m a 4 m jsou osazeny koncovkami 24 ct Gold Connectors jako u vyšších modelů Elite a Optimum.

 

Konstrukce: Vodiče jsou paralelně vedené a mírně zkroucené. Toto uspořádání zastává první linii v potlační rušní RFI a EMI.

A) Vodiče: Postříbřené 99,9999% z bezkyslíkaté OFC mědi s výjimečnou úrovení čistoty a zvýšenou vodivostí. Je u nich je malá pravděpodnost lomu nebo degradace vlastností stárnutím. Stříbro je vynikající vodič, a v kombinaci s vysokou čistotou mědi poskytuje vynikající elektrické vlastnosti.

B) Dielektrikum: Teflonové FEP dielektrikum (izolace), je chemicky inertní a má velmi nízkou dielektrickou konstantou v širokém frekvenčním rozsahu. FEP má velmi vysokou odolnost proti napěťovému průrazu a nízký koeficient tření. Proto je toto výjimečné dielektrikum FEP na prvním místě jak v tepelné odolnosti tak elektrické bezpečnosti. 

C) Výplň: Plnění bavlnou bylo použito pro vnitřní zpevnění kabelu a snížení mikrofoničnosti. Bavlna má rovněž vynikající dielektrické vlastnosti - nejlepší z pevného materiálu.

D) Obal: Pro vnější izolaci je použit Mylar který nabízí lepší vlastnosti než běžně používané PVC. Kombinace mylaru a bavlny zachová výjimečné dielektrické vlastnosti 

E) Stínění: Uzemněné stínění z OFC zajišťuje maximální potlačení RFI , a je tak prevencí proti průniku synchroníhoho rušení do živého a neutrálního vodiče.

F) Plášť: Vnější plášť vyrobený z PVC dodává kabelu vysokou flexibilitu a mechanickou pevnost.

Koncovky: Kabel Sequel je zakončen nalisovanými konektory ISOTEK audiofilní kategorie s pozlacenými 24crt OFC kontakty. Ty nabízejí nejvyšší kvalitativní výkon a jsou méně náchylné ke znečištění.


Technické parametry

Délka kabelu 2 m standadně + zákaznické délky
Vnější průměr 10 mm
Vnější obal Vysoce flexibilní PVC
Stínění OFC (Oxygen Free Copper)
Vnější obal Mylar,
Izolace - dielektrikum Teflon FEP (Flourinated Ethylene Propylene)
Průřez vodičů 3 x 2 mm2
Materiál vodičů Postříbřená měď 99,9999% OFC
vodič tvoří 23 vláken
Proudová zátěž 16 A
Koncovky Koncovky audiofilní kategorie
Vstupní SCHUKO
Výstupní C7, C15, C19
Zlacená 24karát OFC
Použití CD, předzesilovač, tuner, výkonový zesilovač
BD, hudební server, TV, sound bar a pod.

Máte dotazy? Napište nám ...