Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

AUDIOVECTOR R 3 Signature - italský ořech

Nehodnoceno
MOŽNOST poslechu

2,5 pásmová sloupová reprosoustava s bassreflem vyzařujícím k podlaze do speciálního podstavce. R 3 Signature je nejnižší model z nové řady Audiovector R, která navazuje na předchozí úspěšnou řadu SR. Využívá technologie a zkušenosti z nejvyšších modelů R11 a R8 v cenové hladině původních SR. I základní model R 3 Signature má vynikající zvuk a všestranné použití a patří mezi reprosoustavy, které jsou schopny bez problémů zahrát libovolný žánr a jsou označované all-rounder.
Všechny jsou navržené a vyrobené v Dánsku.
Příplatkové provedení:
Klavírní lesk nebo jiná barva + 12 990 Kč

Doprava zdarma
Výrobce: AUDIOVECTOR
Dostupnost: Na objednávku
Dodací lhůta: Do 3 dnů
Barevné varianty
Cena: 126 990 4 774,11 €
Poptat
produkt
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)
  • Více o produktu
  • Technické parametry
  • Související produkty
  • Ke stažení
  • Poslat dotaz
  • Hodnocení

Štíhlá ozvučnice s oblými bočnicemi a neparaleními stěnami v základu potlačujícími vnitřní stojaté vlnění je na přední a zadní straně zesílena laminátovým sendvičem. Bassreflexový nátrubek vyúsťuje k podlaze do speciální štěrbinové základny opatřené vyladěnou listovou pružinou držící odhmotňovací hroty zabraňující vzájemné interakci reprosoustavy s podlahou. Basová a středobasová sekce je osazena shodnými reproduktory o průměru 165 mm mají pevné kovové koše s tříbodovovým připevněním a membrány z kompozitního karbonového sendviče. Výšková sekce je osazena reproduktorem s kalotovou membránou ze směsi přírodního hedvábí vyztuženého karbonovými vlákny. Reproduktor má dozadu otevřený magnetický systém, který vyzařuje do samostatné komory se dvěma výdechy na zadní stěně soustavy. Všechny dva vstupy elektrické výhybky jsou vyvedeny na dva páry svorek na zadní stěně.
Za svůj život si každý projde spoustou změn, i výběru oblíbené hudby a míst, kde ji posloucháme. Vše chce svůj čas a na spoustu věcí je nutné brát ohled. Tvrdý rock není to samé, jako symfonická báseň, malé jazzové trio, improvizující v zakouřeném klubu na periferii není to samé, jako monumentální forte komplexního orchestru v přírodním amfiteátru.
Ještě lepších zvukových kvalit pak dosahují jeho vyšší modelový sourozenci. Zvyšující se nároky na zvuk umožní postupný zvukový tuning na vyšší model v rámci konceptu Audiovector IUC.


VYLADĚNÉ REPRODUKTORY
Reprosoustava R 3 Signature je výkonná a velmi dobře vyladěná. Má stejnou ozvučnici se zaoblenými neparalelními stěnami jako všechny modely série R. Tento model má zesílenou zadní stranu a speciální základnu se štěrbinami - Superstand do které vyúsťuje bassreflexový rezonátor. Vzájemné ovlivňování reprosoustavy a podlahy potlačují odhmotňovací hroty.

POKROČILÁ TECHNOLOGIE
Používá dva středobasové reproduktory s velkým zdvihem s tou samou konstrukcí membrány a titanovou technologií kmitačky. Reprosoustava je osazena výškovým reproduktorem Audiovector Evotech, který má nejrychlejší a nejjemnější kalotovou membránu jaká existuje. Reprosoustava osazená těmito reproduktory tak vyniká vyváženým a dynamickým zvukem. Model Signature je schopen bez problémů splnit ve zvuku prakticky jakékoliv přání - ovšem pokud jej neporovnáváme s jeho vyspělejšími sourozenci.


HEDVÁBNÁ KALOTA REPRODUKTORU AUDIOVECTOR EVOTECH
Tímto vynikajícím reproduktorem jsou osazeny všechny modely Signature. Vyniká rychlou reakci na signál, má velmi nízké zkreslení a vyznačuje velice detailním zvukem. Reproduktor má dva magnety pro zvýšení citlivosti a rozptylu magnetického pole. Využívá technologii LCC omezující ohřev kmitačky a tím i pokles akustického tlaku. Dosahuje tak vysokou zatižitelnost signálovými špičkami 1000 watts (burst 5 ms). Využita je je i koncepce Audiovector LCC s nízkou kompresí za membránou, kdy jeho magnetický obvod je zcela otevřen a ústí do samostatné komory otevřené dvěma průduchy na zadní straně.


TECHNOLOGIE PRO ZVÝŠENÍ RYCHLOSTI VÝŠKOVÉ MEMBRÁNY
Kalotová membrána reproduktoru je vyrobena z přírodního hedvábí vyztuženého karbonovými vlákny. Spojení speciálního akcelerátoru za membránou LCC-technologie  a vzadu otevřeného systému SEC, dodává výškovým reproduktorům Audiovector Evotech vysokou transparentnost a výkon.


VZÁJEMNÉ MECHANICKÉ VLIVY
Při návrhu této reprosoustavy bylo věnována velká pozornost mechanické konstrukci. Maximální pozornost byla věnována vzájemnému ovlivňování reproduktorů s ozvučnicí. Přední a zadní stěny ozvučnice tvoří sedvičová konstrukce s vrstvou laminátu. Boční stěny, které mají největší plochu, jsou vyrobeny se silných ohýbaných desek a tak lépe odolávají vibracím než stěny rovné.

Tento model R 3 Signature je možné při zvyšujících se nárocích na zvukovou kvalitu přestavět službou IUC na vyšší model R 3 Avantgarde nebo R 3 Avantgarde Arreté.EXKLUZIVNÍ DÝHY A BARVY
Designéři a stylisté vybraly pro tuto sérii exkluzivní barvy a dýhy. Použitá povrchová úprava byla zvolena pro nejlepší kvalitu a trvanlivost.
KDO JE AUDIOVECTOR

Značka Audiovector byla založena Ole Klifoth pod názvem F3 / LYD v roce 1979. Hlavním předmětem podnikání je design, návrh a výroba high-end reprosoustav pro domácí použití. Za celou dobu existance bylo navrženo a vyrobeno mnoho modelů reprosoustav. Více jak 80% všech prodaných párů od vzniku společnosti je neustále v provozu a jejich majitelé jsou plně spokojeni. Využívají faktu, že reproduktor umí žít právě jejich život, sdílet jejich pocity, nálady, být s nimi v malém podkrovním pokojíku, nebo v prostorném obývacím pokoji starodávné vily.

Technické parametry

Systém 2,5 pásmový bass-reflex
Výškový reproduktor Evotech - hedvábná kalota
do zadu otevřená komora SEC
Basové/středobasové reproduktory 2 x 165 mm (6,5")
membrány z kompozitního sendviče
pryskyřice s karbonovými vlákny
Frekvenční pásmo (-6 dB) 26 Hz - 28 kHz
Citlivost 91 dB
Impedance 8 Ω
Dělící frekvence 230 / 3100 Hz
Maximální příkon 275 W
Bass reflex Spodní s vyzařováním do speciálního podstavce
Terminály bi-wire
Rozměry (v x š x h ) 1 034 x 230 x 360 mm
Provedení - mat White silk- hedvábně bílá
Italian valnut - italský ořech
African rosewood - africké růžové dřevo
Black stained asch - černý jasan

Máte dotazy? Napište nám ...

Zpět nahoru