Audiolab 9000CDT - stříbrná
  • Doprava zdarma

Audiolab 9000CDT - stříbrná

Výrobce: Audiolab

CD transport a USB HDD přehrávač. Podporující formáty CD, CD-R, CD-RW, digitální vyrovnávací paměť,480 x 800px WVGA full view IPS LCD screen, toroidní transformátor.  

Barevné varianty
Skladem
29 490 Kč
1 259,42 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448CD pro odborníky

Po dlouhém seznamu oceněných  CD přehrávačů používá audiolab 9000CDT vysoce přesný optický systém s elektronickým datovým bufferem pro přesné a bezproblémové přehrávání CD. Digitální vyrovnávací paměť napomáhá snížení chyb při čtení disku a pomáhá 9000CDT přehrávat poškrábaná a poškozená CD, která mohou být nečitelná běžnými mechanikami.Velmi dobrá Izolace od vibrací

Aby bylo zajištěno, že bezchybný signál dosáhne doprovodného DAC, je koaxiální výstup 9000CDT napájen z diferenciálního linkového zdroje. Hlavní hodiny jsou řízeny vysoce přesným krystalovým oscilátorem, který umožňuje digitálnímu výstupu z koaxiálních i optických zásuvek vykazovat mizivé úrovně jitteru (digitální zkreslení). Výsuvná mechanika s nízkým třením, robustní hliníková základna a šasi 9000CDT jsou konstruovány tak, aby se vypořádaly s vibracemi k nim dochází díky motoru s vysokou rychlostí otáčení. Transport je namontován ve vlastním, elektromagneticky stíněném krytu s odděleným napájecím zdrojem. To vše přispívá k příkladné extrakci digitálního signálu, zatímco osvědčená redukce rezonance dále zlepšuje výkon a další efekt v pomocných Hi-Fi zařízeních a signálových řetězcích.

Digitální soubory v jakémkoli formátu

Kromě prvotřídního přehrávání CD nabízí 9000CDT také přehrávání digitálních hudebních souborů přes vyhrazené připojení USB typu A na zadní straně jednotky. Přehraje každý významný audio formát s vysokým rozlišením a bezeztrátovým zvukem, včetně WAV, AAC a WMA, stejně jako komprimované starší formáty MP3. 9000CDT se 4,3” IPS LCD obrazovkou s podrobným, ale snadno použitelným GUI nabízí živé zobrazení informací včetně nastavení systému, formátu, složky, podrobností o skladbě a dalších dat.


Technické parametry

typ CD Transport a USB HDD přehrávač
Přehrávané disky CD, CD-R
Úroveň digitálního vstupního napětí      500 +/-50 mVpp
Frekvenční odezva <-0,01dB (20Hz-20kHz, ref.1 kHz)
Výstup

1 x Digitání koaxiální

1x Digitální optický

Příkon -  st.by < 0,5 W
Rozměry (š x v x h) 444 x 89 x 342 mm
Hmotnost: 5,74 kg
Dodávané příslušenství Dálkové ovládání včetně 2 x AAA baterií
Napájecí kabel
Ovládací manuál
Provedení Černá,
Stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...