Audioquest Red River RCA - RCA - 0,5 m
  • Doprava zdarma

Audioquest Red River RCA - RCA - 0,5 m

Výrobce: Audioquest

High-endový audio kabel s koncovkami 2x RCA - 2x RCA.

Délka kabelu
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
5 490 Kč
227,77 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Audioquest se snaží vyrábět kabely, které budou co nejméně ovlivňovat procházející signál. Heslem společnosti je "do no harm", tedy "neuškoď".

  • Pevné vodiče z mědi s dlouhými zrny (LGC): Pevné vodiče eliminují zkreslení indukované vzájemnou interakcí mezi vlákny. Red River díky použití této mědi podává mnohem lepší výkon než běžné kabely využívající běžnou OFHC měď. LGC znamená méně oxidů ve vodícím materiálu, méně nečistot, méně přechodů ve struktuře materiálu, a zcela jednoznačně lepší výkon.
  • Pěnová izolace se vstříknutým dusíkem: Tato metoda izolace je používána výhradně ve většině video/digi-audio kabelů Audioquestu. Dusík je vstříknut do pěny aby vytvořil vzduchové kapsy. Je využita "tvrdá" pěna, protože tuhý materiál umožní vodičům v kabelu zachovat si vzájemné pozice po celé délce kabelu, což zajístí konzistentní, charakteristickou impedanci kabelu.
  • Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů: tzv. NDS systém, který dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání nechtěnému a nežádanému pozměnění zvuku.
  • Trojitě vyvážená geometrie: Tři vodiče ve "trojitém vyvážení" kabelu Red River zajistí, že budou kladné i záporné signály mít stejné málo-zkreslující vodivé cesty ať už bude kabel zakončen RCA nebo XLR konektory.
  • Za studena svařované pozlacené RCA koncektory: toto řešení nevyžaduje pájku, která bývá velmi často zdrojem značného zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov, který minimálně ovlivní signál (namísto upřednostnění kovu, který je snadno opracovatelný).

Technické parametry

Vodič Pevný - měď s dl. zrny (LGC)
Geometrie Asymetrická trojitě vyvážená (vždy nižší impedance “na zemi” vždy samostatně vedená zem)
Dielektikum Polyetylén - vzduchové trubice
Systém odstranění šumu 3vrstvé s karbonem - systém pohlcování šumu (NDS)
Napojení konektorů Za studena svařované, zlacené

Máte dotazy? Napište nám ...