Yamaha YSP-5600 - černá
  • Doprava zdarma
  • Poslední kus

Yamaha YSP-5600 - černá

Výrobce: YAMAHA

Zvukový projektor s Dolby Atmos a DTS:X ,7.1.2, 44×2W+2×20W, HDMI 4/1, 4K, WiFi, Bluetooth, DLNA, TIDAL, Deezer, Spotify, MusicCast, LAN, Subwoofer out, digitální optický a koaxiální vstup.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
49 990 Kč
2 132,31 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nastartuj svůj TV zvuk do nové dimenze
YSP-5600 využívá pozoruhodných 46 ovladačů reproduktorů a technologii Yamaha exclusive Digital Sound Projector s Dolby Atmos a DTS:X. Pro multidimensionální poslechové zážitky. Poskytuje MusicCast univerzální bezdrátové připojení(Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay, TIDAL, Deezer, Spotify Connect), přístup k streamovacím službám a hudební knihovně. Pomocí jednoduché aplikace na smartphonu, nebo tabletu jednoduše kontrolujete bezdrátový audio multiroom.

  • Celosvětově první zvukový bar se 7.1.2-kanálovým multidimenzionáním zvukem
  • HDMI® vstupy s 4K Ultra HD pro projektor a HDCP 2.2
  • Všestranná konektivita– Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay a streamovací služby TIDAL, Deezer, Spotify atd.
  • Možnost poslechu až v 9 dalších místnostech s MusicCast
  • Bezdrátová souprava pro subwoofer součástí balení


Opravdový Surround sound z jedné jednotky
44 skvěle umístěných ovladačů paprsků a dva reproduktory YSP-5600 účinně vytváří 7 kanálové zvukové paprsky, přední - levý/pravý, středový, zadní levý/pravý, výškový vlevo a v pravo. Použitím technologie Yamaha Digital Sound Projector, je každý reproduktor řízen jednotlivými časovými prodlevami a je poháněn vlastím nezávislým obvodem zesilovače. Tyto paprsky jsou promítány do stěn, stropu a odráží se do místa poslechu. Kromě toho využívá YSP-5600 kanál prostorového zvukového paprsku pro zadní efekty a podporuje 7.1.2 kanálový Dolby Atmos, nebo DTS:X reprodukci.První Sound Bar s tvorbou horních kanálů

Horní reproduktory jsou vytvořeny umístěním 6 reproduktorů na každém konci jednotky (celkem 12). Pro dosažení maximálního akustického efektu, jsou namontovány na šikmou přepážku s ovládáním svislého zvukového paprsku. Výsledkem je realističtější reprodukce zvukového pole ve skutečné výšce, aniž by byly reproduktory namontovány na stropě. Získáte skvělý zvuk bez složité instalace.


Výšku kanálů lze přesně nastavit podle poslechového místa
Pro reprodukci nejnovějších formátů prostorového zvuku, jako je Dolby Atmos a DTS X, je poměr mezi místem poslechu a umístěním výškových reproduktorů zvukového prostoru velmi důležitý. YSP-5600 nastavuje úhel zvukového paprsku, směřuje na strop a tím manuálně, nebo automaticky umožňuje přizpůsobit výškovou polohu místa poslechu.
Zvukové paprsky nahradí stropní reproduktory
Reproduktory pro horní kanály vytvářejí multi-dimenzionální zvuk odrážením zvukových paprsků od stropu k místu poslechu. YSP-5600 vytváří realistickou reprodukci režijních zvukových efektů, jako jsou hromy nebo letadla.


Systém Dialogue Lift zajišťuje náležitou zvukovou orientaci
V mnoha případech je soundbar umístěn pod TV a dialogy a vokály se často ztrácejí. A vidíte pouze na obrazovce, že lidé mluví. Tento problém řeší YSP-5600 funkcí Dialogue Lift (nastavitelnou ve třech stupních), která vyvolává odraz paprsků z reproduktorů do správné výšky přímo k Vašim uším. Poslouchejte zvuky a obrázky, které jsou stejně dokonale sladěny jako v kině..


Podpora pro nejnovější Surround Formát, DTS:X
DTS:X je další generací zvukové technologie pro vytvoření více dimenzionálního zvukového obrazu od společnosti DTS. Využitím všech kanálů DTS:X zprostředkuje plynulý pohyb zvuku v prostoru k vytvoření neuvěřitelně bohatého, realistického a pohlcujícího zvukového obrazu. Zvuk přichází zepředu, zezadu, ze strany i shůry a to mnohem přesněji než kdykoli dříve. Kombinace DTS:X a AV přijímače Yamaha naplní místnost  multidimenzionálním zvukem, který vás přenese přímo do centra příběhu rozvíjejícího se na obrazovce.


Podpora nejnovějšího prostorového formátu Dolby Atmos
Vstupte do nového světa zvuku s Dolby Atmos®. Všední momenty se promění v neopakovatelný zážitek , který vaši místnost úžasně vyplní zvukem s mimořádnou hloubkou. Hudba, lidé a předměty ožívají v úchvatných detailech a proplouvají kolem vás v tak dokonalé choreografii, že se cítíte být přirozenou součástí scény. Zvuk kombinace Dolby Atmos a Yamaha AV receiveru Vás dostane do centra dění na plátně, nebo obrazovce.


Podporuje režim Exclusive Yamaha CINEMA DSP 3D Mode
Originální režim YAMAHA CINEMA DSP 3D přidává do zvukového pole horní kanály a vytváří bohatý prostor. YSP-5600 tuto funkci podporuje pomocí speciálního pole složené z reproduktorů které vytvářejí svislé zvukové paprsky. Můžete si vychutnat pocit z živého vystoupení se standartními formáty zvuku, kombinovat jej s efektem Dolby Atmos, nebo DTS X a vnímat přirozenější expanzi 3D prostorového zvuku.


Vyberte si jeden ze čtyř režimů poslechu, které Vás zaujmou.
YSP-5600 je vybavem 4 poslechovými režimy: 3D Surround používá pět horizontálních a dva vertikální zvukové paprsky pro vytvoření trojrozměrného zvukového pole 7.1.2. Surround pro klasický 5.1 kanálový prostorový zvuk. Stereo, které využívá speciální svislý paprsek reproduktoru jako výškový , nebo režim Target pro přehrávání mono zvuku do přesné lokace v místnosti.IntelliBeam - snadná zvuková kalibrace přímo Váš typ místnosti
YSP-5600 využívá automatickou optimalizaci zvukových paprsků pomocí mikrofonu k dosažení vysoce přesného nastavení zvuku, které nejlépe odpovídá poslechu ve vašem prostředí. To platí i pro nastavení zvukových paprsků směřují ke stropu. Dosáhnete vysoce přesné a působivé reprodukce zvukového pole. YSP-5600 tak může reprodukovat živou hudební atmosféru v různých typech místností.MusicCast
MusicCast je nová revoluce v oblasti síťového audia, všechny produkty MusicCast jdou používat společně nebo odděleně - je to zcela libovolné. Soundbar, bezdrátový reproduktor, AV receiver nebo HiFi systém lze rychle ovládat pomocí jedné intuitivní snadno ovladatelné aplikace. Jednotlivé prvky jdou kombinovat se systémem MusicCast a postupně rozšiřovat. Inteligentní aplikaci MusicCast ovládáte pouhým klepnutím na obrazovku a získáte plnou kontrolu nad veškerou hudbou a všemi zařízeními v systému MusicCast ve Vaší domácnosti.


MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy 
MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro požitek z hudby a audia. Ta může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k jiným MusicCast zařízením ve vaší domácnosti. Můžete také sdílet hudbu z externích zařízení, jako jsou například TV nebo BD přehrávač připojené AV receiveru. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamován do MusicCast zařízení v různých místnostech. Navíc jsou podporovány široké škály zdroje zvuků včetně MP3, WMA, AAC, Apple Lossless, WAS, FLAC a AIFF:


Aplikace pro jednoduché ovládání
Aplikace MusicCast Controller může být použita s jedním, nebo více produkty MusicCast. Má krásně navržený display, který si můžete přizpůsobit podle svého vkusu. Ovládání vyžaduje jednoduché poklepání na display, což je velmi snadné a poslech může začít. Kromě toho můžete s YSP-5600 nastavit surround úpravy, nebo provést detailní nastavení zvuku. Aplikace vám umožňuje kontrolu nad domácím zážitkem z poslechu, jako na dlani. Můžete si jí zdarma stáhnout z App Store, nebo Google Play.


Výstup Bluetooth pro pohodlné streamování hudby
YSP-5600 je vybaven nejmodernější technologií Bluetooth, takže je bezdrátový provoz mnohem pohodlnější, než kdy jindy. Můžete streamovat hudbu z YSP-5600 do jakýchkoliv Bluetooth sluchátek pro poslech v soukromí, nebo do reproduktorů s technologií Bluetooth.Streaming služby nabízejí širokou škálu možností poslechu.
podporuje hudební streaming služeb jako  Spotify, Juke a Napster a můžete využít širokou škálu hudebního obsahu.Navíc  podporuje i širokou databázi rozhlasových stanic a umožňuje vzorkování Internetového vysílání z celého světa.


Jednoduchý design nenarušuje interiér vašeho pokoje
K dosažení jednoduchého a elegantního vzhledu jsou indikátory v přední části panelu  překryty mřížkou, Síťka na každém konci kolem horního panelu, jemně dotváří prostorovou podporu zvuku. Indikátor sekce svítí pouze v případě potřeby, aby nedošlo k rušení videoprodukce. Díky speciálním vertikálním nosníkům jednotky  reproduktorů  je šířka panelu pouhých 1100 mm, což je o 100mm méně než u předchozího modelu YSP-5100. Hloubka je pouhých 93mm(bez podstavce), takže díky velmi tenkému designu nenarušují vzhled vašeho pokoje.Eco Design

Všechny modely MusicCast mají kompaktibilní funkce pohotovostního režimu napájení a tím dosahují nízkou spotřebu energie pod 3W. Při konceptu ECO jsou ještě o krok dále a s YSP-5600 mají v režimu STAND-BY spotřebu energie nižší než 1,6W. Kromě toho vypne funkce Auto signál v pohotovostním režimu , pokud v určitém časovém úseku není aktivní. Všemi těmito vlastnostmi je MusicCast velmi šetrný k životnímu prostředí.


Bezdrátová subwoofer sestava v ceně
Jednotka SWK-W16 může být beztrátově zapojena k základnímu modulu.Tím, že nemusíte používat kabel mezi jednotkou a subwooferem se zvyšuje se možnost rozvržení systému do prostoru.

Technické parametry

Počet kanálů 7.1.2
Výkon 128 W celkem: 88 W směrové reproduktory + 40 W woofery
Spotřeba 68 W
Spotřeba ve standby 0.3 W (HDMI control OFF, Network Standby OFF)
2.0 W (HDMI Control OFF, Network Standby ON, Wi-Fi ON)
Směrové reproduktory 12x 2,8cm pro vertikální zvuk
32x 4,0cm pro horizontální zvuk
Středobasové reproduktory 2x 11cm
Rozměry ( š x v x h ) bez podstavce: 1100 x 212 x 93 mm
s podstavcem: 1100 x 216 x 122 mm
Váha 11,7 kg

Vstupy / výstupy 

HDMI 4 in (Input1: HDCP2.2) / 1 out (HDCP2.2, ARC)
Digitální optický 2
Digitální koaxiální 1
Analogový RCA 1
Výstup pr subwoofer 1

HDMI

4K průchozí ano (60p)
x.v.Color ano
3D Pass-through ano
ARC ano
CEC ano
Auto Lip-Sync ano

Zvukové technologie

Surround Technologie Digital Sound Projector
CINEMA DSP Movie 3 (Sci-Fi, Adventure, Spectacle)
CINEMA DSP Music 3 (Music Video, Concert, Jazz Club)
CINEMA DSP Entertainment 4 (Sports, Talk Show, Drama, Game)
Listening Mode 3D SURROUND, SURROUND, STEREO, TARGET, My Surround
Compressed Music Enhancer ano

Audio formáty

Dolby Atmos ano
Dolby TrueHD ano
Dolby Digital Plus ano
Dolby Digital ano
Dolby Digital EX ano
DTS:X ano
DTS-HD Master Audio ano
DTS-HD High Resolution ano
DTS Digital Surround ano
DTS-ES ano
DTS 96/24 ano
LPCM ano

Konektivita 

Wireless Music Streaming ano (s Bluetooth)
Wi-Fi ano (IEEE802.11b/g/n, frekvence 2.4GHz)
AirPlay ano
Bluetooth verze: Ver. 2.1 + EDR
kodec: přijímání: SBC, MPEG4-AAC / vysílání: SBC
Ethernet ano (100base-T, 10base-T)

Další funkce 

IntelliBeam ano
On-Screen Display ano
Podporované jazyky On-Screen Displaye English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Turkish, Japanese
ECO Mode ano
Aplikace pro telefony/tablety ano

Máte dotazy? Napište nám ...