Yamaha NS-SW1000 - Black
 • Doprava zdarma
 • Poslední kus

Yamaha NS-SW1000 - Black

Výrobce: YAMAHA

Yamaha NS-SW1000 je subwoofer  s pokročilou technologií YST a portem Twisted Flare. Má nový reproduktor, který využívá pro dosažení vysoké citlivosti a velkého lineárního zdvihu membrány magnetický obvod se dvěma velkými magnety. Důraz byl dán na vývoj masivního (19kg), extrémně účinného reproduktoru s vysoce pevným a těžkým košem(12"), se silným magnetickým obvodem a kevlarem vyztuženou kompozitní kuželovou membránou. Nežádoucí vibrace zcela odstraňuje silná litá hliníková kostra. S úžasnou silou 1000W a rychlým basovým nástupem přináší zvukové efekty filmů s reálným pocitem poslechu v koncertním sále.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
43 990 Kč
1 764,04 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

 • 1000W výstupního výkonu s vysoce účinným digitálním zesilovačem
 • 1kW digitální zesilovač s využitím nejnovějších digitálních technologií a výkonné analogové napájení
 • Moderní design Yamaha se zkosenými hranami těžké ozvučnice pro optimální zvuk
 • Nádherná povrchová úprava v klavírním lesku přináší elegantní vzhled a zároveň hluboký a věrný zvuk
 • Hliníkový přední panel s elegantní povrchovou úpravou a kovovými ovládacími prvky 
 • Vysoce stabilní kovové nohy
 • Nově tvarovaný basový port Twisted Flare vytváří čisté a věrné basy
 • Velký těžký měnič pro mocné basy
 • Integrovaný obvod pro digitální zesilovač vyvinutý společností Yamaha
 • Propracované nízkoimpedanční provedení
Poslechněte si co jste neslyšeli, podívejte na to co jste ještě neviděli.

NS-SW1000 je nový high-end subwoofer od Yamahy využívající Advanced YST LL (Yamaha Active Servo Technology II) využívající zkušenosti za čtvrtstoletí snahy dosáhnout co nejlepší hudební reprodukce nízkých basových frekvencí. Hlavním cílem při vývoji tohoto modelu bylo dosažení vysoké kvality zvuku a vysokého výstupní výkonu v režimu HiFi i prostorovém zvuku. Při zachování obrovského výkonu a kvality zvuku předchozího modelu YST-SW1500, NS-SW1000 citlivě a přitom nekompromisně rozšiřuje přesné podání hudby, které přinášejí hlavní reprosoustavy. Z tohoto důvodu byla dána maximální priorita pro výrobu extrémně účinného reproduktoru, který by mohl využít unikátní technologii-YSTII. Základem reproduktoru je masivní, 19 kg (41,9 liber) vážící, vysoce pevný koš basového reproduktoru o průměru 30 cm (12 ") s magnetickým obvodem s velkým dvojitým magnetem. Digitální zesilovač se cela novým integrovaným obvodem vyvinutým u Yamahy s vysokým výstupním výkonem 1kW který je napájen z bohatě dimenzovaného analogového zdroje. Tyto tři prvky zajišťující tradiční mimořádnou muzikálnost, přinášejí přesné, hluboké a autentické basy, které jsou perfektní pro sledování filmů, poslechu vícekanálového zvuku nebo hudebního videa,  a přínáší dramatické bohatoství pro zvukové systémy high-end.
Vysoce Pevná, Těžká Konstrukce Skříně používá spojení na trojitý pokos

Přední stěna vysoce pevné masivní skříně s bass reflexem, která váží 19 kg (41,9 liber) je vyrobena z 36 mm (1-3 / 8 ") silné dřevovláknité deseky MDF (medium-density fiberboard). Ostatní díly skříně jsou z MDF desek silných 25 mm (1"). Maximální pevnost, tuhost a těsnost skříně zajišťuje spojení jednotlivých dílů truhlářskou technologií na trojitý pokos. Konstrukce a masivnost zajišťuje spolu s litinovými nohami maximální antirezonanční vlastnosti. Basová jednotka s předním vyzařováním zvuku poskytuje přirozený a přesný zvuk, který je ideální pro high-end audio systémy.


Nový nátrubek s tvarovaným vnitřním profilem vyzařuje jasné a silné basy

Zcela nový bass-reflexový nátrubek s tvarovaným vnitřním profilem využívá rozsáhlých zkušeností ve vývoji subwooferů. Mírně tvarované zakončení rozšiřujícího se nátrubku rozptýlí vzduchový vír vytvářející se kolem okraje otvoru a zajistí rovnoměrný tok vzduchu. Tento profil nátrubku snižuje úroveň nežádoucíh zvuků, které nejsou obsaženy v původním vstupním signálu. Tím se dosahuje jasné a přesné reprodukce nízkých frekvencí. Speciální zvukové efekty  ve filmech Vás tak snadno vtáhnou do atmosféry filmového děje. S podporou tohoto subwooferu uslyšíte basy, které jsou jasné, přesné a realistické 


Digitální výkonový zesilovač s High Current MOS-FET diskrétním koncovým stupněm dosahuje 1kW výstupního výkonu

Digitální zesilovač s výstupním výkonem 1kW  využívá zcela nový firemní integrovaný budicí obvod pro digitální zesilovače a diskrétní  MOS-Fetový koncový stupeň s vysokým proudovým zatížením v zapojení push-pull. Na pečlivě vyladěné kvalitě zvuku se podílí i použití luxusní výstupní cívky vinuté trojítým lankem a vysokokapacitní kondenzátory speciálně navržené pro audio aplikace. Díky tomu je docílena vysoká kvalita zvuku a vysoký výkon v prostorovém nebo HiFi ozvučení.


Analogové Napájení s Výkonným Transformátorem a velkým blokem elektrolytických kondenzátorů
Vysoce dimenzované napájení vestavěného výkonového zesilovače má masivní 10,2 kg (22,5 liber) těžký výkonný napájecí transformátor a dva velké elektrolytické kondenzátory s kapacitou  4,700μF/160V. Zdroj je tak schopný udržet trvalý výkon zesilovače 1kW. Yamaha používá konvenční, čistě analogové napájení dosahující vynikající odezvu na signál a "hudební" zvuk i u nejnižší basové oktávy. 

Zdokonalený YST II pro Úžasně Hluboké Basy
Subwoofer využívá u Yamahy vyvinuté a zdokonalené obvody Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II). Tato technologie spojuje zápornou impedanci zesilovače a princip konstantního proudu pro buzení kmitačky reproduktoru a tak zajišťuje dokonalejší kontrolou pohybu membrány reproduktoru než předchozí verze. Používá zdokonalených obvodů Impedančního Konvertoru (ANIC), který dynamicky optimalizuje efektivní impedanci reproduktoru a zajišťuje excelentní linearitu. Tím je dosažena přesná a rychlá odezva na příchozí signál i v oblasti nejnižších basových frekvencí a vysoká kvalita zvuku.


Zcela nový 30cm (12")Reproduktor s Dvojitým Magnetem a Dvojitým Tlumením

Pro dosažení velkého zdvihu a vynikající linearity používá subwoofer NS-SW1000 reproduktor o průměru 30 cm (12 ") jehož magnetický obvod tvoří dvojice silných feritových magnetů o velkém průměru a dvojitý tlumič s větracím otvorem. Koš reproduktoru je odlit z vysokopevnostní hliníkové slitiny, který potlačuje nežádoucí rezonanci i při velkém objemu. To umožní vyzářit i jemné zvukové nuance.


Optimalizovaná Membrána Tvarovaná z Papíru a Kevlarových Vláken
Speciálně navržená membrána basového reproduktoru je tvarovaná ze směsi papíru a kevlarových vláken pro vysokou pevnost a optimální vnitřní ztráty. Byla vyvinuta pro tento model ve snaze dosáhnout ideální vlastnosti reproduktoru pro subwoofer.Možnost Výběru ze Tří Provedení Včetně Klavírního Laku
 Barevné provedení skříně NS-SW1000 je možné zvolit mezi černým klavírním lakem a bílým nebo černým strukturovaným laminem. Povrchová úprava klavírní lak používá stejný materiál jako klavíry Yamaha a každá jednotka je v posledním výrobním kroku pečlivě vyleštěná tak, aby vynikla ve  vašem obývacím pokoji nebo poslechové místnosti. Povrchová úprava strukturovaný laminát s nízkým leskem je ideální pro domácí kino, kdy jsou sniženy odlesky od obrazovky a rovněž má vyšší odolnost povrchu proti poškrábání.Vysoce kvalitní provedení počítá s použitím v High-End a HiFi sestavě
Přední hliníkový panel s vlasovou strukturou podtrhuje precizní provedení. Regulace hlasitosti s velkým hliníkovým knoflíkem, hlavní vypínač a ostatní ovládací prvky jsou umístěny na předním panelu tak, aby se daly pohodlně ovládat.Auto Standby 

K dispozici je také funkce Automatické vypnutí, pokud není žádný signál ze zesilovače déle než 8 minut, automaticky se přepne do pohotovostního stavu, a když je detekován signál ze zesilovače, napájení se automaticky zapne. Nejnovější energeticky úsporné technologie udržuje spotřebu energie v pohotovostním režimu do 0,3 W spotřeby.Řídící systém 
Subwoofer je vybaven ovládacím vstupem Control System pro propojení s AV zesilovačem nebo integrovaným zesilovačem od Yamahy, který subwoofer automaticky zapíná a vypíná spolu s připojeným zesilovačem.
Přepínání fáze
Přepínačem fáze signálu na zadním panelu lze podle potřeby vybrat buď normální nebo reverzní režim podle nejlepších poslechových výsledků.Režim B.A.S.S.
Přepínačem B.A.S.S. na zadním panelu lze optimálně nastavit zvukovou charakteristiku subwooferu pro hudbu nebo film podle zdroje programu nebo konfigurace celého zařízení.
Černý nebo bílý klavírní vysoký lesk Yamaha 
Pro vytvoření luxusní lesklé povrchové úpravy je využita stejná technologie, kterou firma Yamaha vyvinula během mnoha desetiletí trvající výroby nádherných luxusních klavírů.Technické parametry

Reproduktor 300 mm
Výstupní výkon 1000 W
Frekvenční rozsah 18–160 Hz
Příkon v pohotovostním režimu 0,3 W
Rozměry ( š x v x h ) 443 x 463 x 522 mm
Hmotnost 42,6 kg

Máte dotazy? Napište nám ...