WiiM Pro - černá
 • Doprava zdarma

WiiM Pro - černá

Výrobce: WiiM

WiiM Pro je hudební streamer pro audiofily, který podporuje studiovou kvalitu zvuku až do rozlišení 192 kHz 24bitů. Kvalitní integrovaný D/A převodník umožňuje díky  RCA výstupům vytvořit audio sestavu s jakýmkoliv zesilovačem. WiiM Pro navíc disponuje digitálním optickým i analogovým RCA vstupem pro připojení externích přehrávačů čímž vytvoří moderní audio centrálu.
 

Barevné varianty
Skladem
4 390 Kč
183,29 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448


Chromecast Audio
S WiiM Pro můžete streamovat hudbu, TV audio, rozhlasové stanice, podcasty a místní obsah ze všech aplikací podporujících Chromecast na jedno nebo více audio zařízení současně.
Veškerá hudba v jedné aplikaci
Je pohodlnější než kdy dříve ovládat hudbu a zařízení na jednom místě. S aplikací WiiM Home můžete zcela jednoduše vyhledávat svou oblíbenou hudbu, aniž byste museli přecházet na jiné hudební aplikace. Amazon Music, iHeartRadio, TIDAL, TuneIn, Napster, Deezer a Qobuz jsou všechny integrovány do aplikace WiiM Home. S aplikací WiiM Home můžete kromě toho ovládat ekvalizér přístroje, nastavovat hudební zbraně a vytvářet personalizované rutiny.
Multiroom audio
Sestavte si svůj zvukový systém pro více místností zcela jednoduše pomocí HomePod, Google Home, Alexa nebo více zařízení WiiM a hrajte současně na více audio zařízeních. WiiM Pro podporuje multiroom z různých audio zdrojů, včetně WiFi, BT nebo vstupu Aux/SPDIF. Díky tomu je univerzální pro téměř každou možnost přehrávání hudby.
Technické rozdíly mezi WiiM Pro a WiiM Pro Plus

 • Lepší ADC pro linkový vstup
  Využívá TI Burr-Brown Audio PCM1861 ADC, dosahuje až 192 kHz/32bitový digitální výstup, 110 dB SNR. Poskytuje tedy vysoce věrný analogově digitální převod pro vstup z gramofonu, MP3 přehrávače nebo TV.
   
 • Ultra-nízká hlučnost hodin, napájení a obvodového designu
  Využívá hodiny s ultra nízkým šumem, napájení a pečlivé rozvržení plošných spojů k dosažení výkonu méně než –110 dB THD+N pro analogový audio výstup. 
   
 • AKM DAC a TI OP AMP pro lepší kvalitu zvuku linkového výstupu
  Obsahuje prémiový DAC AKM 4493SEQ nové generace, který je schopen dosáhnout špičkové úrovně nízkého zkreslení a širokého dynamického rozsahu díky technologii Velvet Sound od AKM. Podporuje až 768 kHz PCM, což je ideální pro nejnovější zdroj zvuku s vysokým rozlišením. Dosáhněte 120 dB (A-wt) SNR, THD+N 0,00032 % (-110 dB) od 44,1k do 192k.
   
 

Pracuje s jazykem
Požádejte Alexu, Siri nebo Google Voice, aby ovládala váš WiiM Pro, aby mohla přehrávat hudbu, poslouchat zprávy nebo poslouchat váš oblíbený podcast s hlasovými asistenty ve vašem telefonu, HomePod, Echo nebo Google Home. Automatizujte WiiM Pro s jinými zařízeními Smart Home vytvořením rutin v aplikaci Alexa, Apple Home nebo Google Home (český jazyk nelze zaručit).
Spotify Connect a TIDAL Connect
Využijte svou aplikaci Spotify nebo TIDAL jako dálkové ovládání pro WiiM Pro a streamujte přímo z těchto služeb. WiiM Pro nabízí vyšší kvalitu zvuku a větší dosah než běžné přijímače Bluetooth nebo AirPlay 2 a uvolní vaše mobilní zařízení pro jiné úkoly. Spotify funguje jak pro uživatele Spotify Free, tak pro prémiové uživatele. TIDAL funguje jak v HiFi, tak i v mistrovské kvalitě.
Hudební budík a hodiny
Použijte aplikaci WiiM Home (český jazyk nelze zaručit) k vytvoření pravidelných spánkových návyků nastavením budíku nebo vytvořením časovače usínání s vaší oblíbenou hudbou, rozhlasovou stanicí nebo podcastem. Pomocí aplikace můžete nastavit hlasitost a dobu hraní, kterou preferujete, abyste mohli lépe spát a probudit se svěží.Přehrávání bez mezer
Pro váš zážitek z poslechu je nezbytné přesné přehrávání bez mezer. Při přesném přehrávání bez mezer je načasování přehrávání zaručeně stejné jako u zdroje. WiiM Pro používá dva dekodéry k odstranění dalších vzorků na začátku a konci každého souboru a jejich kombinaci. Funguje to u všech podporovaných hudebních služeb a hudby na vašem telefonu nebo v místní síti.
10pásmový grafický ekvalizér s 26 předvolbami
Dvacet šest přednastavených ekvalizérů vám nabízí celou řadu možností, jak splnit vaše speciální potřeby poslechu. Přednastavené ekvalizéry zahrnují výběr hudebních žánrů, nastavení basů/výšek, hlasitost, vylepšení filmu, her nebo řeči atd. S 10pásmovým grafickým ekvalizérem můžete také nastavit vlastní nastavení podle svého prostoru nebo vkusu.
Vysoce kvalitní Hi-Fi DAC
WiiM Pro disponuje vysoce přesným, netříštivým Burr-Brown PCM5121 DAC a podporuje až 384 kHz / 32 bit audio se 106 dB SNR. S mnohem větší šířkou pásma a spolehlivějším spojením díky duálnímu pásmu Wi-Fi než Bluetooth je WiiM Pro skutečným streamováním Hi-Res DAC.
Technické parametry

 
Streamovací služby Spofity, Qoubuz, Tidal,
Amazom Music, Deezer, Pandora,
iHeartRadio, disky NAS
Internetová rádia vTuner, Radio Paradise
Podpora streamovacích protokolů AirPlay 2
Chromecast audio
Spotify Connect
TIDAL Connect
Amazon Music Casting
Roon Ready
Podporované audio formáty: MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG
Výstupy 1 x Line RCA-Cinch
1 x Digitální Optický SPDIF TOSLINK
      (do 24 bit/192 kHz)
1 x Digitální Koaxial RCA-Cinch
      SPDIF(do 24 bit/192 kHz)
1 x Trigger Jack 3,5 mm
Odstup s/š 102 dB
THD+N (analogový výstup) 0,005 %
Vstupy Linka RCA Cinch ,
Optický SPDIF TOSLINK  až 192kHz/24-bit
Analogový vstup (ADC) Až 192k, 24bit
Bluetooth Bluetooth 5.1
Aplikace ovládání WiiM Home - multiroom
Podpora hlasového ovládání Siri, Alexa, Google Assistants
Grafický ekvalizér 10 pásem
Převodník D/A TI PCM 5121
Procesor Quadcore A53
Síťové připojení 802.11 b/g/n/ac 2.4 GHz and 5 GHz dual bands Wi-Fi
Rozměry: 140 × 140 × 42 mm
Hmotnost: 330g
Obsah balení:

1x napájecí adaptér USB
1x kabel USB Type-C
1x stereo kabel RCA na RCA
1x audio optický digitální kabel Toslink
1x uživatelská příručka

Máte dotazy? Napište nám ...