WiiM Amp - šedá
  • Novinka
  • Doprava zdarma

WiiM Amp - šedá

Výrobce: WiiM

WiiM Amp je all-in-one streamovací zesilovač, navržený tak, aby poskytoval možnosti streamování i zesílení pro vaše pasivní reproduktory. Je vybaven HDMI ARC, Sub Out a USB portem, který umožňuje přehrávání místní hudby přes USB. 

Barevné varianty
Skladem
9 490 Kč
405,29 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

WiiM AMP


WiiM Amp je kompaktní a výkonný All In One zesilovač v hliníkovém šasi s prémiovými komponenty s možností streamování audiofilních Hi-Res souborů ze všech populárních hudebních služeb typu Tidal (vč MQA), Amazon Music, Deezer, Qobuz, Spotify a mnoho dalších. Pro snadné přehrávání vaší oblíbené muziky z NAS úložiště disponuje zesilovač DLNA protokolem.

 Zesilovač prošel důkladným testováním pro bohatý zvukový zážitek, díky pečlivému výběru audiofilního čipu činí celkové harmonické zkreslení + šum (THD+N) dosahuje pouhých 0,002 % (-93 dB) při výkonu 5 W a 98 dB SNR což je to téměř bezchybné – to znamená, že uslyšíte hudbu přesně tak, jak umělec zamýšlel s minimálním digitálním šumem nebo zkreslením. Ať už jste příležitostný posluchač nebo začínající audiofil. WiiM Amp pozvedne váš zvukový zážitek do nových výšin.

Velkým plus tohoto zesilovače je oceňovaná přehledná a rychlá ovládací aplikace WiiM Home (iOS & Android), jež provází všechny produkty WiiM (Mini, Pro, Pro +) kterou lze během pár okamžiků zprovoznit podporující všechny nejpoužívanější a nejpopulárnější hudební služby pro streamování včetně internetových rádiích, podcastů či audioknih. To vše v nejvyšší možné zvukové věrnosti díky integrovanému digitálnímu algoritmu Bit Perfect. Pravidelné aktualizace přináší WiiM ovládací aplikaci nové funkce, nové hudební služby a celkové vylepšení prostředí.

WiiM Amp disponuje možností přizpůsobení zvuku dle vašich preferencí díky integrovanému 10pásmovému grafickému ekvalizéru s až 24 přednastavených možností charakteru. EQ lze nezávisle nastavit pro každý vstupní zdroj, ať už je to HDMI, optický, linkový, BT nebo streaming. Pro maximální možný požitek z již tak skvěle hrajícímu zesilovači lze připojit subwoofer díky osazenému dedikovanému výstupu. 

Zesilovač disponuje bohatou konektivitou digitálních vstupů pro připojení externích audio - video komponentů (1x optický, 1x koaxiální) pro připojení chytré TV je přítomen moderní HDMI ARC vstup pro co nejjednodušší ovládání hlasitost. AMP je také osazen USB-A vstupem pro přehrávání Hi-Res bezztrátové hudby z vašeho flash či HDD disku až do rozlišení 192/24bit. Nezapomíná také na analogový RCA vstup pro připojení gramofonu či jiného analogového zdroje. S WiiM Amp získáváte také možnost vytvořit jednoduše multiroom audio pomocí více Amp zesilovačů či připojit k dalším zařízením WiiM (Mini, Pro a Pro Plus).


 

Technické parametry

Systém Zesilovač se streamerem
Zesilovač Třída D
Výkon 2 x 120 W / 4 Ω
2 x 60 W / 8 Ω
Zkreslení THD+N  0,002 % (-93 dB)
Odstup s/š 98 dB
DAC ESS Sabre DAC
Vstupy 1 x Analogový RCA-Cinch
1 x Digitální optický S/PDif TOSLINK
1 x USB A
1 x HDMI ARC
Bluetooth 5.1, A2DP, AVRCP, BLE HID
Výstupy 1 x Repro terminály
1 x Subwoofer
Korekce Předvolby
10ti pásmový grafický ekvalizer
4. pásmový parametrický ekvalizer
Síťové připojení LAN -Ethernet RJ45
Wi-Fi 802.11b/g/n,
Ovládací aplikace WiiM Home
Podpora hlasového ovládání Alexa,
Google Assistant
Siri
Streamovací služby Spotify, iHeartRadio, Tidal, Amazon Music, Qobuz,
Napster, Pandora, Deezer a další..
Internetová rádia TuneIn
Podpora streamovacích protokolů AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect,
TIDAL Connect, Alexa Cast, DLNA
Podporované formáty WAV, FLAC, ALAC, APE, WMA, MP3, AAC, OGG Vorbis
Rozměry 190 x 63 x 190 mm
Hmotnost 1,84 kg

Máte dotazy? Napište nám ...