SONOS PLAY:5 - černá
  • Doprava zdarma

SONOS PLAY:5 - černá

Výrobce: SONOS

Bezdrátový reproduktor Sonos PLAY:5 umožňuje bezdrátově přehrávání oblíbených alb z datového úložiště nebo tisíce internetových rádií. Jednoduché přidání zařízení do sítě Sonos, pět reproduktorů s vlastním digitálním zesilovačem, vhodné do obývacího pokoje nebo kuchyně, ovládání z chytrého zařízení iOS, Android nebo PC, sluchátkový výstup, zvukový vstup AUX, napájení ze sítě.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
15 490 Kč
605,40 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Jak Sonos funguje?
Reproduktory systému Sonos si mezi sebou vytvoří svou vlastní bezdrátovou síť. Ta slouží pro přenos dat a pro vzájemnou komunikaci mezi všemi jednotkami. Ty jsou ovládány pomocí tabletu, chytrého telefonu s dotykovým displejem, nebo přes aplikaci Sonos Desktop z PC, nebo notebooku. Jednotky můžete ovládat prostřednictvím Wi-Fi bezdrátové sítě  v síti systému Sonos.

Proč Sonos?
Bezdrátová komunikace mezi všemi jednotkami.Jednoduché ovládání pomocí vašeho chytrého telefonu, nebo tabletu, bez nutnosti instalovat nové kabely pro připojení jednotek z libovolné části vašeho bytu či domu.Připojení již ke stávající audio sestavě anebo ozvučení úplně nové místnosti. Přidání jednotky nebo ovladače kdy budete chtít. Poslech internetových rádií bez nutnosti zapnutí počítače. Jednoduchá instalace  systému bez nutnosti technických znalostí.Přes 100 000 internetových rádií zcelého světa zdarma.

SonosNet
Klíčem k hudebnímu systému, který přehrává hudbu po celém vašem domě či bytě je bezdrátová síť s co největším pokrytím. To je důvod proč Sonos vytvořil SonosNet 2.0 – bezdrátovou síť s výkonem a dosahem splňující požadavky multiroomového hudebního systému. Je‑li běžná bezdrátová síť přetížena a nebo pracuje‑li na hranici svého dosahu, mohly by vznikat ozvěny nebo zpoždění v reprodukci hudby. Nikoliv ale s bezdrátovou sítí SonosNet. Každá jednotka funguje jako přijímač, ale také jako vysílač bezdrátové sítě. Proto má celý systém mnohonásobně větší pokrytí a rychlost než běžná síť. Aby bylo možné dosáhnout takto výkonné sítě, byla použita technologie MIMO.

PLAY:5
Kompaktní all-in-one přehrávač s pěti reproduktory.

Přehrávejte Vaši kompletní kolekci hudby z iTunes, skladby z vašeho datového úložiště, on-line hudebních služeb a tisíce internetových rádií.

Bezdrátové ovládání, snadné nastavení.
Vyhledávejte, vybírejte a přehrávejte hudbu pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Přidávejte nová zařízení do svého systému Sonos stisknutím jediného tlačítka.
Začněte s jedním přehrávačem a postupně pokryjte celou domáctnost

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÝ, PLNÝ ZVUK
Pět reproduktorů, každý s vlastním digitálním zesilovačem:
Pro dosažení kvalitnějšího zvuku používá PLAY:5  pět nejmodernějších digitální zesilovače jednotlivě propojených s pěti reproduktory. Bezdrátový hudební systém přináší křišťálově čistý, vysoce kvalitní zvuk, který konkuruje mnohem větším a složitějším systémům.

Digitální zesilovače třídy D
Nejmodernější, skvěle znějící zesilovače jsou lehké,výkonné a energeticky efektivní v provozu i v pohotovostním režimu.

Výškový reproduktor s ostrou a přesnou odezvou ve vysokých frekvencích

Dva středové reproduktory zajistí věrnou reprodukci frekvencí, které jsou stěžejní pro přesné podání vokálů a nástrojů.
 
Plně digitální konstrukce:
Z nahrávacího studia až k vám je hudba reprodukována tak, jak její tvůrce zamýšlel. Všechna nastavení filtrů, aktivní ekvalizace a časování obstarává nejmodernější digitální signálový procesor, takže nedochází k žadným ztrátám kvality.
 
Nastavitelná úroveň basů a výšek
Pro kvalitu reprodukce v konkrétních místnostech můžete nastavit úroveň basů a výšek.

POSLOUCHEJTE VŠECHNU HUDBU SVĚTA

Přednastavená internetová rádia:
Poslouchejte přes 100 000 bezplatných rádiových stanic, pořadů a podcastů – vše zdarma a bez zapnutí počítače.
Nekonečné množství hudby z nejpopulárnějších hudebních služeb:
Sonos hladce funguje s Amazon Cloud Player, AUPEO!, Deezer, iHeartRadio, JB Hi-Fi NOW, JUKE, Last.fm, MOG, Pandora®, Rdio®, Rhapsody®, SiriusXM™ Internet Radio, Slacker® Radio, Songl, Songza, Spotify®, Stitcher SmartRadio™, TuneIn,TIDAL, Wolfgang’s Vault®, WiMP a stahuje z jakékoli služby poskytující hudbu, která není chráněna DRM.
Přehrávání hudby bez počítače:
Užívejte si okamžitý přístup k milionům nahrávek a tisícům rádiových stanic – bez ripování, sthaovnání a bez zapínaní počítače. Sonos se připojuje přímo k těmto službám přes internet a přehrává hudbu v libovolných místnostech.
Přehrávejte hudbu z vašeho počítače v jakékoli místnosti:
Přehrávejte hudbu uloženou až na 16 PC, Mac, nebo NAS ve vaší domácí síti. Systém podporuje všechny populární audio formáty, nebo přehrávání hudby z iTunes.
Přehrávejte hudbu pomocí iPhonu, iPadu nebo iPodu touch:
Sonos bezdrátově přehrává vaši hudbu z iTunes – přímo z iPhone®, iPad® nebo iPod touch® do jakékoliv místnosti vaší domácnosti.
Poslouchejte hudbu uloženou v iPodu nebo iPhonu:
Umístěte váš iPod nebo iPhone do Sonos Dock, přehrávejte z něj bezdrátově hudbu a zároveň ho nabíjejte.
Přehrávejte hudbu a zvuk z CD, MP3 přehrávače nebo TV přes celou domáctnost

OSTATNÍ VLASTNOST
Odolnost proti vysoké vlhkosti vzduchu:
Pokud je PLAY:5 připojen bezdrátově, lze využít ethernetový port pro sdílení připojení do internetu s Vaším set-top boxem, PC, herní konzolí, nebo NAS.
Umožňuje rychlé ovládání hlasitosti, nebo úplné ztlumení, pokud zrovna v ruce nemáte telefon, nebo tablet. Pokud je PLAY:5 do sitě Sonos připojen bezdrátově, lze využít ethernetový port pro sdílení připojení do internetu s vaším set-top boxem, počítačem, herní konzolí, nebo NAS.

Ovládání hlasitosti přímo na jednotce:
Umožní rychlé ovládání hlasitosti nebo úplného ztlumení, pokud zrovna nemáte v ruce telefon nebo tablet

Možnost připojení sluchátek
Poslouchejte v soukromí s klasickými nebo bezdrátovými sluchátky

Umístění PLAY:5
Umístěte PLAY:5 horizontálně, nebo vertikálně tak, aby perfektně zapadnul do interieru Vašeho domova. Ekvalizer se automaticky přizpůsobí tak, aby zvuk byl vždy perfektní.
Díky gumovým nožkám můžete PLAY:5 umístit na jakýkoli povrch beze strachu z poškrábání, nebo odření.

OVLÁDEJTE HUDEBNÍ SYSTÉM SONOS JAKÝMKOLI ZAŘÍZENÍM
Ovládejte veškerou hudbu a místnosti pomocí zařízení se systémem Android, pomocí iPhonu, iPodu touch a iPadu:
Bezplatná aplikace Sonos Controller pro Android, iPhone a iPad vám umožní ovládat jednotlivé přehrávače a vyhledávat hudbu v internetu nebo v počítači.
Multi-room ovládání:
Pokud máte více přehrávačů Sonos, můžete volit hudbu v jakékoli místnosti – odkudkoli.
Najděte a přehrajte vaši oblíbenou skladbu během okamžiku:
Procházejte a vyhledávejte skladby a rádiové stanice, vybírejte hudbu k přehrání a ovládejte její hlasitost odkudkoli v domáctnosti.
Software pro ovládání pro PC nebo Mac:

Technické parametry

Zesilovač Pět digitálních zesilovačů třídy D
Vstupy Audio vstup - zdířka  3,5 mm,  detekce připojení
Sluchátkový vstup 3.5mm  , automatická detekce připojení při jejich zapojení.
Reproduktory Systém s pěti reproduktory – dva výškové, dva středové (7.62 cm) a jeden basový (8.89 cm). Každý reproduktor je napájen samostatným zesilovačem.
Stereo spárování Umožňuje zapojit dva PLAY:5 v jedné místnosti – každý pro jeden kanál.
HUDBA
Audio formáty Systém podporuje komprimované MP3, iTunes Plus, WMA, AAC (MPEG4), AAC+, Ogg Vorbis, Audible (formát 4), Apple Lossless (bezztrátový), Flac (bezztrátový), WAV, AIFF.Nativní podpora 44.1kHz vzorkovací frekvence. Dodatečná podpora 48kHz, 32kHz, 24kHz, 22kHz, 16kHz, 11kHz a 8kHz vzorkovací frekvence.Poznámka: Formáty Apple „Fairplay“, WMA DRM a WMA Lossless
Podporované obrázky JPEG, PNG, BMP, GIF.
Podporované operační systémy (pro uložené soubory na disku) Windows® XP SP3 a vyšší; Mac OS X v10.6 a vyšší; NAS (Network Attached Storage) s podporou CIFS.
Podporované formáty internetových rádií Stremované MP3, WMA
Podporované hudební služby Sonos hladce funguje s Amazon Cloud Player, AUPEO!, Deezer, iHeartRadio, JB Hi-Fi NOW, JUKE, Last.fm, MOG, Pandora®, Rdio®, Rhapsody®, SiriusXM™ Internet Radio, Slacker® Radio, Songl, Songza, Spotify®,apple music,TIDAL Stitcher SmartRadio™, TuneIn, Wolfgang’s Vault®, WiMP a stahuje z jakékoli služby poskytující hudbu, která není chráněna DRM.
Módy přehrávání  Crossfade, shuffle, repeat.
Podporované playlisty iTunes®, Rhapsody, WinAmp®, Windows Media Player® a MusicMatch™ (.m3u, .pls, .wpl).
SÍŤOVÉ PŘIPOJENÍ
Ethernetový port 2-portový switch (10/100Mbps, auto MDI/MDIX) umožňuje připojit jednotku k domácí síti, nebo připojit další zařízení do internetu přes síť SonosNet.
Bezdrátové připojení SonosNet – bezpečná peer-to-peer síť využívající AES šifrování.
OBECNÉ
Napájecí zdroj AC 120/240V, 50–60Hz
Kontrolky Indikace zapnutí, indikace mute (ztišení).
Ovládací tlačítka Hlasitost, play/pause (při dvojitém stisknutí přeskočí na další skladbu)
Rozměry (V x Š x H) 217×365×160 mm
obsah balení SONOS PLAY:5
Napájecí kabel
Ethernetový kabel

návod pro snadnou instalaci s instalačním CD.

Provedení černé
Hmotnost 4.15 kg

Máte dotazy? Napište nám ...