Roksan Attessa Turntable - bílá

Roksan Attessa Turntable - bílá

Výrobce: ROKSAN

Gramofon s unipivotním ramenem, volitelnou rychlostí 33 a 45 RPM, přednastavitelnou přenoskou ROKSAN Dana, přepínatelným předzesilovačem a ložiskem z oceli s mosazným pouzdrem. Vysoce masivní10mm skleněný talíř s eloxovaným hliníkovým okrajem a  24 pólového synchronního motoru.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nová generace

Roksan právě oficiálně vydává svoji řadu audio zařízení nové generace s označením Attessa. Komplexní řada vyvinutá a zkonstruována ve Velké Británii se skládá ze streamovacího zesilovače, integrovaného zesilovače, gramofonu a CD transportu. Attessa kombinuje všechny přednosti, kterých Roksan dosáhl během posledních téměř čtyř desetiletí zdokonalování, spojením vynikajícího průmyslového designu, který doplní jakýkoli interiér spolu s úrovní pohodlí, která překvapí nenapodobitelným zvukem značky Roksan.


Zvuk z Velké Británie

Gramofon má čistotu účelu, jakou mají všechny gramofony Roksan. Byl vyvinut a sestaven ve Velké Británii, disponuje unipivotním ramenem, vysoce kvalitní přednastavenou přenoskou Roksan Dana a přepínatelným phono předzesilovačem (díky čemuž je kompatibilní s jakýmkoli zesilovačem, který se vám líbí). Stejně jako zbytek řady Attessa je i tento gramofon postaven tak, aby splňoval nekompromisní standardy využívající prémiové materiály - například talíř z masivního těžkého skla s lepeným hliníkovým okrajovým tlumičem. A design chassis, jehož nožky jsou navrženy tak, aby jej izolovaly od vnějších vibrací, přímo vychází z modelu Xerxes, legendárního (a vůbec prvního) gramofonu značky Roksan.


Technické parametry

Provoz Přepínatelný
Rychlost 33, 45
Vřeteno ložiska Nerezová ocel třídy 303
Talíř 10mm skleněný talíř s hranou z eloxovaného hliníku
Motor Synchronní 24 pólový
Kladka Masivní hliník
Ložisko Ocel
Pouzdro ložiska Mosaz
Regulátor rychlosti Integrovaný vysoce přesný digitálně syntetizovaný generátor
střídavého signálu s výstupem vysokého proudu a nízkého zkreslení
Přenoska Roksan Dana
Hmotnost 6,3 kg
Rozměry 432 x 104,5 x 353 mm
Barevné provedení černá, bílá

Máte dotazy? Napište nám ...