REL T/7i - černý klavírní lesk

REL T/7i - černý klavírní lesk

Výrobce: REL

Větší model aktivního subwooferu z řady T/i s jedním 200 mm aktivním reproduktorem, jedním 254 mm pasivním zářičem a vestavěným zesilovačem 200W. Basové jednotky modelové řady T/i přináší špičkové kompaktní řešení reprodukce nejnižších frekvencí. Basové reproduktory modelové řady T/i vyzařují zvuk dopředu, větší modely jako T/i7 nebo T/i9 mají navíc pasivní membránu vyzařující dolu. Zapojení do systému umožňuje vysokoúrovňový nebo linkový vstup a samostatný vstup pro basový kanál v systému domácího kina LFE(Theater Reference). Výkon pro reproduktor dodává analogový výkonnový zesilovač ve třídě AB. Více jak sto tisíc dosud vyrobených jednotek potvrzuje vysokou provozní spolehlivost, která položila základ úspěchu této řady po celém světě. Řada T/i získala bezpočet ocenění za zvukovou kvalitu a je cenově dostupným dokonalým řešením nejen pro oblast domácího kina, ale pro stereofonní sestavu. Basové jednotky REL s reproduktory s ultra dlouhým zdvihem membrány řeší zdánlivě nemožnou kombinaci kompaktních rozměrů a vysokého výkonu na hlubokých basech.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448
Větší modely subwooferů T/i7 nebo T/i9 přináší proti menším a levnějším dolů vyzařujícím modelům T-zero nebo T/i5 velký nárůst výkonu. Model T/i7 přidává k dopředu vyzařujícímu 8" (200 mm) reproduktoru dolů vyzařující pasivní 10" (254 mm) membránu a výkonný analogový 200W zesilovač ve třídě A/B, napájený toroidním transformátorem. Kombinace větší skříně a pasivní membrány přináší citelně vyšší výkon.

Subwoofer REL T/i7 využívá stejný nový vstupní filtr jako dražší sourozeneci z legendární série R, který je podstatně rychlejší než starší konstrukce. Rychlost tohoto obvodu se podílí na rychlé reakci kterou se vyznačuje modelová řada T/i. Samostatné ovládání hlasitosti pro filtrované vstupy a vstup LFE umožní dokonale nastavit úroveń pro hudbu a domácí kino. Není tak nutné měnit nastavení hlasitosti pro hudbu nebo domácí kino.

REL Theater Reference: Zapojení do systému přes vysokoúrovňové vstupy umožňuje bezproblémové navázání na hlavní reprosoustavy. Vstup 1/LFE může být použit současně se vysokoúrovňovým vstupem který je určen pro basový kanál v systému domácího kina. Samostatný basový kanál LFE pro nízké basy ve zvukovém doprovodu podporuje hlavní reprosoustavy a přirozenými pohlcujícími basy dotváří jedinečný zážitek při sledování domácího kina.

Zadní panel T/i7 ukazuje klasickou kvalitu přístrojů REL. Díky většímu chladiči může T/i7 bezproblémově  pracovat nepřetržitě prakticky libovolně dlouhou dobu. Tradičními možnostmi připojení které REL nabízí lze jednoduše doplnit zvuk středně velkých sloupových reprosoustav nebo kvalitních malých monitorů domácí aparatury o nejnižší hudební basy nebo dokonale zaplnit prostor silnými basovými efekty v systému domácího kina.

Zesilovač pro T/i7 s výstupním výkonem 200 W je analogový lineární ve třídě A/B zkonstruovaný pro vysokou proudovou zátěž. Tyto osvědčené firemní zesilovače s vynikající spolehlivostí byli vyrobeny ve více než 100.000 kusech.REL používá pro T/i7 basový reproduktor o průměru 8" (200mm) kvalitní ocelový koš a membránu s dlouhým zdvihem (Ultra Long Throw - ULT). Kvalitní reproduktory jsou součástí úspěchu, proto jim u RELu věnují velkou péči a pozornost. Jejich kostrukce je zaměřena na to, aby i při relativně malé velikosti vyzařovali skutečně nízké basy a aby vydržely vysoký výkon po dlouhou dobu. T/i7 je vybaven pasivní dolů vyzařující papírovou membránou o průměru 10 " (250 mm).


Arrow™ Transmitter – největší inovace v řadě dostupných sub-basových modulů REL.
Takzvaná Zero Compression Wireless Transmission technologie dává bezdrátová svobodu i prodejně nejúspěšnější sérii REL. Jednotka, která je volitelná a tedy samostatně prodejná, přijde vhod všude tam, kde musíme basový modul provozovat ve větší vzdálenosti od zdrojového komponentu, například AV přijímače. Garantovaný dosah přenosu je 13,7 metru, přičemž na této vzdálenosti nedochází k žádnému ovlivnění signálu a lze tak očekávat absolutní shodu s klasickým kabelovým vysokoúrovňovým propojením BassLine™ Blue.


Technické parametry

Systém aktivní,
dopředu vyzařující aktivní reproduktor
dolů vyzařující pasivní membrána
Basový reproduktor 1x 200 mm (8") s kovovým košem 
Pasivní zářič 1x 254 mm (10")
Dolní mezní kmitočet 30 Hz - 6 dB v místnosti
Vstupy 1 x Vysoká úroveň L/R Neutrik Speakon
1 x LFE RCA- Cinch
1 x linka RCA-Cinch
Vstupní impedance Vysoká úroveň 150 kΩ
Nízká úroveň + LFE 10 kΩ
Regulace citlivosti 80 dB
Změna fáze 0 / 180°
Výstupní výkon 200 W (RMS)
Zesilovač Analogový ve třídě A/B
Plná elektronická ochrana ano
Ochrana proti DC/zkratu ano / ano
Hmotnost 16,3 kg
Rozměry (š x v x h) 305 x 362 x 382 mm
Provedení černé v klavírním lesku
bílé v klavírním lesku
Příslušenství Síťový kabel
Neutrik Speakon Interconnect + 10 m kabel
Ovládací manuál

Máte dotazy? Napište nám ...