REL T/5i - černý klavírní lesk
  • Doprava zdarma

REL T/5i - černý klavírní lesk

Výrobce: REL

Větší model aktivního subwooferu z řady T/i s 200 mm reproduktorem v uzavřené skříni a vestavěným analogovým zesilovačem 125W. Basové jednotky modelové řady T/I přináší špičkové kompaktní řešení reprodukce nejnižších frekvencí. Menší modely jako T-Zero a T/i5 mají uzavřenou skříň a basový reproduktor vyzařující do podlahy. Zapojení do systému umožňuje vysokoúrovňový nebo linkový vstup a samostatný vstup pro basový kanál v systému domácího kina LFE(Theater Reference). Výkon pro reproduktor dodává analogový výkonnový zesilovač ve třídě AB. Více jak sto tisíc dosud vyrobených jednotek potvrzuje vysokou provozní spolehlivost, která položila základ úspěchu této řady po celém světě. Řada T/i získala bezpočet ocenění za zvukovou kvalitu a je cenově dostupným dokonalým řešením nejen pro oblast domácího kina, ale pro stereofonní sestavu. Basové jednotky REL s reproduktory s ultra dlouhým zdvihem membrány řeší zdánlivě nemožnou kombinaci kompaktních rozměrů a vysokého výkonu na hlubokých basech.

Barevné varianty
Na cestě
Do 2 týdnů
17 990 Kč
734,25 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448
Subwoofer T/i5 přináší zajímavou kombinaci kvaliního provedení a designu se silným akustickým výkonem v kompaktním provedení. V jeho skříni je jeden dolů vyzařující basový reproduktor o průměru 20 cm ( 8” ) s velkým zdvihem a analogový zesilovač ve třídě A/B výstupním výkonem 125W. Tím přesahuje parametry a vybavení běžné v této kategorii.Provedení a výbava zadního panelu T/i5 vychází z tradiční kvality REL. Precizní provedení detailů a rozsáhlé možnosti zapojení které umožňují subwoofer jednoduše zapojit do audio sestavy, která tím získá silné a dokonalé hudební nejnižší basy a domácí kino velkou podporu silných basových efektů.

Zesilovač pro T/i5, je analogový lineární ve třídě A/B zkonstruovaný pro vysokou proudovou zátěž. Tyto osvědčené firemní zesilovače s vynikající spolehlivostí byli vyrobeny ve více než 100.000 kusech.

REL používá pro T-5 basový reproduktor s velkým zdvihem (Ultra Long Throw ULT)o průměru 200 mm (8 ") kvalitní lisovaný ocelový koš.Subwoofer REL T/i5 využívá stejný nový vstupní filtr jako dražší sourozeneci z legendární série R, který je podstatně rychlejší než starší konstrukce. Rychlost tohoto obvodu se podílí na rychlé reakci kterou se vyznačuje modelová řada T. Samostatné ovládání hlasitosti pro filtrované vstupy a vstup LFE umožní dokonale nastavit úroveń pro hudbu a domácí kino. Není tak nutné měnit nastavení hlasitosti pro hudbu nebo domácí kino.

REL Theater Reference: Zapojení do systému přes vysokoúrovňové vstupy umožňuje bezproblémové navázání na hlavní reprosoustavy. Vstup 1/LFE může být použit současně se vysokoúrovňovým vstupem který je určen pro basový kanál v systému domácího kina. Samostatný basový kanál LFE pro nízké basy ve zvukovém doprovodu podporuje hlavní reprosoustavy a přirozenými pohlcujícími basy dotváří jedinečný zážitek při sledování domácího kina.

Arrow™ Transmitter – největší inovace v řadě dostupných sub-basových modulů REL.

Takzvaná Zero Compression Wireless Transmission technologie dává bezdrátovou svobodu i prodejně nejúspěšnější sérii REL. Jednotka, která je volitelná a tedy samostatně prodejná, přijde vhod všude tam, kde musíme basový modul provozovat ve větší vzdálenosti od zdrojového komponentu, například AV přijímače. Garantovaný dosah přenosu je 13,7 metru, přičemž na této vzdálenosti nedochází k žádnému ovlivnění signálu a lze tak očekávat absolutní shodu s klasickým kabelovým vysokoúrovňovým propojením BassLine™ Blue.


Technické parametry

Systém aktivní, uzavřený, dolů vyzařující
Basový reproduktor 1x 200 mm (8") s kovovým košem
Dolní mezní kmitočet 32 Hz - 6 dB v místnosti
Vstupy 1 x L/R vysoká úroveň Neutrik Speakon
1 x Line RCA - Cinch
1 x LFE RCA - Cinch
Vstupní impedance Vysoká úroveň 150 kΩ
Nízká úroveň + LFE 10 kΩ
Regulace citlivosti 80 dB
Změna fáze 0 / 180 °
Zesilovač Analogový třídy AB
Výkon 125 W (RMS)
Ochrana DC ano
Zkrat na výstupu ano
Elektronické nastavení ano
Napájení 220 - 240 V
Hmotnost 12 kg
Provedení černé v klavírním lesku
bílé v klavírním lesku
Dodávané příslušenství Síťový napájecí kabel
Neutrik Speakon Interconnect 10 m
Ovládací manuál
Rozměry (š x v x h) 267 x 317 x 322 mm (včetně nožiček)

Máte dotazy? Napište nám ...