Pro-Ject Debut Carbon Esprit LE + (Sumico Oyster)
  • Doprava zdarma

Pro-Ject Debut Carbon Esprit LE + (Sumico Oyster)

Výrobce: Pro-Ject

Debut Carbon Esprit v limitovaé edici s vynikající japonskou přenoskou sumiko Oyster. Velký a těžký akrylátový talíř zajišťující plynulé otáčení, pohání přes řemínek střídavý synchronní, extra tichý motor. Polymerové TPE tlumení efektivně omezuje přenos vibrací z motorku na šasi. Vestavěný AC generátor dodává ultra přesný střídavý proud pro maximální stabilitu otáček. Největší předností je však osazení ramena tubusem z uhlíkového vlákna (carbon fibre). Tento materiál výborně tlumí vibrace, je velice pevný a lehký, a až do nedávna byl k nalezení pouze v high-endových přístrojích.To z gramofonu Debut Carbon Esprit dělá absolutní špičku své kategorie, a zajišťuje bezkonkurenčně čistý zvuk a je favoritem mnoha nezávislých testů.

Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
9 999 Kč
429,63 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Gramofon audiofilské konstrukce s karbonovým raménkem a přesným generátorem střídavého proudu.
Gramofon se opět stal respektovným analogovým zdrojem zvuku. Nový DEBUT CARBON ESPRIT nastavuje v kategorii cenově přijatelných audiofilních gramofonů nové standardy pro nadcházející desetiletí a stává se nepokořeným favoritem mnoha nezávislých testů.
První gramofon Debut se objevil na trhu již v roce 1990 a v novém modelu jsou tak využity zkušenosti z konstrukce gramofonů a potřeb audifilů za více než čtvrt století. Základní šasi gramofonu tvoří masivní lakovaná MDF deska se třemi pružnými nožkami, potlačujícími přenos vibrací z podložky na šasi. Nový gramofon dostal stylový, těžší a větší vlastních rezonanací prakticky prostý akrylátový talíř uložený v kvalitním nerezovém ložisku. Tím jsou dosaženy jeho plynulé otáčky s minimálním kolísáním. Talíř přes pružný řemínek pohání synchronní, extra tichý motor s kvalitním polymerovým (TPE) tlumením vibrací. Gramofon má přesný generátor střídavého proudu zajišťující maximální dlouhodobou stabilitu otáček. Největší předností je však osazení ramena tubusem z uhlíkového vlákna (carbon fibre). Tento materiál výborně tlumí vibrace, je velice pevný a lehký, a až do nedávna byl k nalezení pouze v high-endových přístrojích. To z něj dělá absolutní špičku své kategorie, a zajišťuje bezkonkurenčně čistý zvuk.
Dále tento gramofon disponuje také zlacenými výstupními cinch konektory (výstupní kabel tudíž není fixní).
Pro tuto silně limitovanou edici je rameno osazeno vynikající přenoskou SUMIKO OYSTER, která je ručně vyráběná v Japonsku. Oyster cílí na poctivost analogové reprodukce, zůstává věrná tomu, co je ve zvuku působivě přesvědčivé a detailní reprodukcí posluchače intenzivně přibližuje k hudbě. Přenoska s pohyblivými magnety typu MM s robustním sférickým hrotem a konzolou ze slitiny se perfektně hodí pro jakýkoli předzesilovač MM a představuje fantastický krok vpřed od většiny levnější konkurence. Hladký charakter prezentace přináší vrstvu sametových basů doprovázenou lákavým rozšířením o střední a vysoké frekvence.
Debut Carbon Esprit DC nabízí styl, a především vynikající poměr ceny výkonu.


Technické parametry

Rychlost - otáčky 33 nebo 45 rpm s manuální změnou
Kolísání otáček ±0,1 %
Rozptyl rychlosti ±0,8 %
Systém pohonu řemen
Motor AC asynchronní
Talíř akrylátový, 300 mm
Odstup signál/šum - 68 dB
Raménko 8,6" uhlíkové vlákno,
efektivní délka 218,5 mm,
efektivní hmota 6 g
Přesah 18,5 mm
Napájení 15 V, 4 W, DC
Výstup Cinch (RCA).
Hmotnost 5,6 kg
Rozměry (š x v x h) 415 × 118 × 320 mm
Příslušenství RCA kabel,
plexi kryt,
napaječ

Přenoska Sumiko Oister 

Frekvenční rozsah 30 - 20 000 Hz
Přeslech - 25 dB / 1 kHz
Vyvážení kanálů 1 dB / 1kHz
Výstupní napětí 4 mV
Poddajnost 12 um/mN
Hrot diamantový, sférický
Doporučený přítlak 2,3 g
Doporučená zátěž 47 kΩ / 150 - 300 pF
Hmotnost přenosky 5,3 g

Máte dotazy? Napište nám ...