Pioneer X-CM32BTD - černá

Pioneer X-CM32BTD - černá

Výrobce: Pioneer

X-CM32BTD nabízí tytéž vlastnosti jako model X-CM42BT navíc je vybaven DAB tunerem, ovšem bez integrovaného Lightning docku. Namísto něj je k přístroji dodáván externí stojánek v barvě systému.
Kompaktní mikro systém s plnou podporou iPod/iPhone (včetně iPhone 5), kompatibilní přes čelní vstup USB s iPad - včetně dobíjení, BLUETOOTH, výkon 2x15 W, zesilovač třídy D kvalitní šuplíková cd mechanika, přehrává CD, CD-R, CD-RW, MP3 / WMA, čelní USB také pro MP3 / WMA, vestavěný AM/FM RDS tuner, přednastavený ekvalizér, regulace basů a výšek, zvýraznění basů - P-Bass

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nový mikrosytém s DAB tunerem.

At už používáte jako zdroj hudby smartphone, iPod, USB paměť nebo prostě CD disk, nové X-CM systémy si s nimi každopádně poradí. X-CM32BT nabízí tytéž vlastnosti jako model X-CM42BT, ovšem bez integrovaného Lightning docku. Namísto něj je k přístroji dodáván externí stojánek v barvě systému.

Minimalistický vzhled, sofistikované provedení. To jsou vlastnosti nového mikrosystému X-CM32BTD. Díky externímu dockovacímu stojánku bez problému připojíte jakékoli aktuální zařízení Apple. Jednotka však také nabízí široké možnosti připojení pomocí BT, jako například BT Auto Connect nebo BT Stand by. První z uvedených si dokáže zapamatovat jakékoli připojené zařízení a kdykoli jej opět využít a druhá zase umožní uživateli ZAPNOUT systém bez byť jen letmého dotyku prostřednictvím BT připojeného zařízení.

Vestavěná mechanika X-CM32BTD přehrává audio CD, a to i CD-R/RW, včetně MP3/WAV a tuner může uložit až 45 radiostanic. Navíc díky USB a linkovému vstupu je možné připojit jakékoli externí zařízení s odpovídajícím výstupem.

I přes značný rozsah funkcí je X-CM32BTD z hlediska obsluhy jednoduchá, kompatibilní se streamovacími a ovládacími aplikacemi(iTunes/Google Play Store). Zvuk systému je možné upravit pomocí přednastaveného ekvalizéru a obvodu pro zvýraznění basů.

Model X-CM32BTD je vybavený 2 x 15 wattovým zesilovačem třídy D spolupracujícím s dvoupásmovými reproduktory speciálně určenými a naladěnými k tomuto systému. Stojánek pro zařízení Apple, ve stejné barvě jako mateřský system, je součástí balení všech provedení

Technické parametry

Výstupní výkon (stereo) 15 W/kanál (zesilovač třídy D)
Podporované disky Audio CD, CD-R, CD-RW, MP3 CD, WMA CD
Přehrává kompresní formáty MP3, WMA z USB nebo iPod, iPhone, iPad
Vstupy / Výstupy 1x USB (přední)
1x analogový RCA vstup 
1x 3,5mm výstup na sluchátka (přední)
1x 3,5mm audio vstup (přední)
1x vstup antény tuneru FM / AM
Spotřeba 30 W
Hmotnost 2,0 kg
Rozměry 200 x 123 x 257 (Š x V x H)
Provedení černá, bílá, červená, aqua modrá

Reprosoustava 

Systém 2 pásmový bass-reflex magneticky stíněný
Výškový reproduktor 50 mm s měkkou kopulí
Středobasový reproduktor 94 mm
Hmotnost 2,0 kg/ks
Rozměry 121 x 201 x 235 mm (Š x V x H)

Máte dotazy? Napište nám ...