NAIM MU-so 2nd generation Bentley Edition

NAIM MU-so 2nd generation Bentley Edition

Výrobce: NAIM

Nový, po všech stránkách vylepšený hudební systém, navržený jako all-in-one jednotka, který navazuje na předchozí úspěšný model. Nabízí skutečnou Hi-Fi reprodukci hudby a možnost zařazení do multiroomového systému NAIM včetně Mu-so a Mu-so Qb 1. generace. Vstup HDMI ARC pro vylepšení zvuku z TV. Podpora oblíbených hudebních streamovacích služeb včetně internetových rádií. Vestavěný AirPlay 2, Chromecast a podpora platformy Roon. Aplikace pro mobilní zařízení s iOS a Android. Od sdružení EISA získal ocenění Best Product 2019 - 2020 v kategorii ALL-IN-ONE SYSTEM

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Systém All-In-One

Nový vylepšený model je proti původnímu z 95 % přepracován. Nová konstrukceskříňky má proti přechozímu modelu o 13 % větší objem, který zajišťuje větší a lepší basy. Nové tvarování vnitřních přepážek a vyztužení skříňky zlepšuje její tuhost a potlačuje nežádoucí vibrace. Nové tvarování chladících žeber přináší při kompaktnějších rozměrech stejnou účinnost a obsahuje i skrytou wi-fi anténu. Třípásmová konstrukce Mu-so 2. generace má šest speciálních reproduktorů, které podle požadvků firmy NAIM vyrobila v oblasti hi-fi reproduktorů uznávaná firma Focal. Každý reproduktor má svůj vlastní zesilovač o výkonu 75 W a signál mezi ně rozděluje nový velice rychlý vícejádrový DSP procesor. Nový omezovač hlasitosti pomáhá udržet vysokou čistotu zvuku i při vysoké hlasitosti. Celkový výkon 450 W tak dělá z Mu-so ideální volbu i pro náročné posluchače.


  • Vestavěný Chomecast pro přehrávání souborů ze smartphonu nebo tabletu

  • AirPlay 2 pro streamování z iPhonu,iPadu, iTouch nebo Mac

  • Podpora hudebních služeb Tidal, Spotify Connect, Qobuz, Internet Radio

  • Roon-Ready zlepšuje zážitek z vyhledávání hudby


Široké využití

Mu-so Bentley Edition využívá jedinečnou platformu pro streamování hudby značky Naim, která poskytuje bezkonkurenční výkon od bezdrátových reproduktorů až po přehrávače na referenční úrovni. Streamujte ze světa hudebních služeb, včetně Spotify, TIDAL, Qobuz, Apple Music a dalších, nebo přímo ze svých zařízení přes Bluetooth, Apple AirPlay nebo Chromecast. K dispozici je také podpora UPnP pro streamování vaší vlastní hudební sbírky s ultravysokým rozlišením (až 32bit / 384kHz), a na víc, je Mu-so Roon Ready. Vstup HDMI ARC usnadňuje poslech lepšího zvuku z vašich oblíbených televizních programů, filmů nebo her.


Snadné ovládání & multiroom

Na horní straně je podsvícený kruhovitý ovladač hlasitosti s patnácti dotykovými tlačítky a indikátory funkce. Nabizí tak dotykovou plochu s možností zapnutí či vypnutí stroje společně s možností přepnutí aktivního vstupu, nebo přímého přístupu k jedné z pěti předvolených stanic. Na zadním celohliníkovém chladiči jsou vstupy pro napájecí kabel, ethernetový konektor pro připojení do sítě, vstup HDMI ARC pro zvuk z TV, USB A port pro paměťová zařízení, optický digitální vstup a v neposlední řadě také vstup pro 3,5mm Jack. Mu-so má samozřejmě také možnost bezdrátového propojení a to pomocí Wi-Fi či Bluetooth.

Mu-so 2nd Generation pracuje skvěle samostatně nebo jako součást víceúčelové hudební sestavy. Existují tři jednoduché způsoby, jak to udělat z více místností.

  1. Zapojit do systému s dalšími síťovými produkty Naim (včetně Mu-so a Mu-so Qb 1. generace) prostřednictvím aktualizované aplikace Naim
  2. Spárovat s dalšími bezdrátovými reproduktory kompatibilními s AirPlay 2 prostřednictvím aplikace Apple Home
  3. Spárovat s dalšími zařízeními Chromecast prostřednictvím skupin ovládaných aplikací Google Home 


Vše pod kontrolou

K dispozici je také jednoduchá a intuitivní aplikace od společnosti Naim, která je dostupná jak pro platformu iOS, tak i Android. Tato aplikace je velmi rychlá pro ovládání nejen jednoho přístroje, ale i pro ovládání celé multiroom sestavy. Pro docílení optimaliního zvuku podle umístění v prostoru jsou k dispozici tři možnosti nastavení - volný prostor- blízko zdi a blízko rohu. Fyziologická korekce Loudness vylepšuje zvuk při nízké hlasitosti. Mu-so 2nd Generation má i budík, který lze aktivovat z nabídky aplikace Naim.


Technické parametry

Systém 2 x 3 pásmový bass-reflex
řízený DSP procesorem
Digitální vstupy HDMI ARC (CEC)
Digitální optický TOSLINK (do 96 kHz)
USB 2 A
Analogový vstup 3,5 Jack
Bezdrátová přenos zvuku Bluetooth (SBC, AAC)
Streaming Internet Radio, Spotify, Tidal
UPnP, AirPlay
Síťové připojení Wi-Fi 2.4 / 5 GHz (802.11a/ b/g/n/ac)
RJ-45 Ethernet (10/100Mbps)
Podporované audio formáty WAV, FLAC a AIFF – do 24bit/384kHz
ALAC (Apple Lossless) – do 24bit/386kHz
MP3 – do 48kHz, 320kbit (16 bit)
AAC – do 48kHz, 320kbit (16bit)
OGG and WMA – do 48kHz (16bit)
DSD 2,8 a 5,6 MHz
Internet radio vTuner premium 5
Windows Media-formatted content, MP3, ACC,
Ogg Vorbis streams and MMS
Výkon zesilovačů 6 x 75 W / 6 Ω
Hmotnost 11,2 kg
Rozměry (š x v x h) 628 x 122 x 264 mm
Příkon typ / st.by / sleep 17 W/ <4 W / < 0,5 W
V balení ochranná mřížka
dálkové ovládání
síťový kabel

Máte dotazy? Napište nám ...