Audioquest NRG-Y2 (C7) - 1 m
  • Novinka
  • Doprava zdarma

Audioquest NRG-Y2 (C7) - 1 m

Výrobce: Audioquest

Napájecí kabely NRG-Y2 používají postříbřené polotuhé vodiče s dlouhým zrnem (LGC) v soustředném uspořádání, ve kterém jsou jednotlivé vodiče těsně uloženy a nikdy nemění pozici uvnitř svazku. Tato konstrukce výrazně snižuje zkreslení vzájemným ovlivňováním vláken. Vyšší čistota a jednotnější struktura mědi s dlouhým zrnem dále snižuje zkreslení. Postříbřené konektory řady NRG-Y2 účinně odvádějí RF šum do země. Průřez 2 x 17 AWG (1,15 mm2) 

Délka kabelu
Skladem
2 690 Kč
109,79 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Excelentní high-endový síťový napájecí kabel 230V, dvojvidlice na IEC C - 7 koncovku.

Každý kabelový spoj může zhoršovat nebo změnit výsledný nebo obrazový signál. To platí nejen pro kabely signálové, ale i napájecí. Kabely Audioquest se snaží, aby změny byly co nejmenší. Pamatujte na to, že kvalita Vaší AV sestavy je taková, jako je její nejslabší článek, mnohdy tímto článkem jsou právě propojovací kabely !

Nehledě na to jak perfektní máte AC zdroj napájení, rušení se vyskytuje z podstaty v každém kabelu, zejména v těch splétaných. I ty nejsofistikovanější filtry a napájecí zdroje nemůžou eliminovat toto kabelové rušení.

Pevné vodiče z dlouhých měděných vláken (LGC): LGC technologie umožňuje hladší a čistější zvuk oproti kabelům z běžné OFHC mědi. OFHC je běžný kov používaný v průmyslu s ohledem na „ztráty“ a bez jakýchkoliv starostí s rušením. LGC měď méně oxiduje, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.

Systém sváření za studena: Tento nový návrh umožňuje perfektní spojení mezi kabelem a konektorem bez použití tepla.  Toto spojení je tvořeno Audioquest systémem sváření za studena, které zajišťuje nejlepší spojení se zachováním zcela neporušené celkové strukturální integrity uvnitř vodiče.  Svařování za studena využívá kombinaci vysokého tlaku v bodě dotyku a použití měděné nebo stříbrné pasty.

Zakončení: Dvojvidlice na IEC C-7 koncovku

Průměr: 2 x 17 AWG (2 x 1,15mm2)

Máte dotazy? Napište nám ...