NAD C 399 - černá
 • Doprava zdarma

NAD C 399 - černá

Výrobce: NAD

Zesilovač C399 kanadské značky NAD s trvalým výstupním výkonem 2 x 150 W do 4 i 8 Ω se stává vlajkovou lodí v řadě Classic. Používá zesilovací technologii NAD HybridDigital nCore, kterou dosud používaly zesilovače řady Masters stejně jako DA převodník Sabre od ESS Technology. Dva vstupy pro analogový signál, vstup Phono MM. Vstup HDMI ARC, dva optické a dva koaxiální pro digitální signál. Bluetooth s kodekem aptX HD. Nová platforma MDC2 pro rozšiřující moduly. Rozšiřující modul pro streamování z hudebních služeb a korekcí akustiky Dirac MDC2 BluOS2 - jako zvláštní příslušenství. Barevný TFT displej, výstupy pro dva páry reproduktorů, výstup pro sluchátka. Možnost integrace do "chytré domácnosti" .
Akce do 31.1.2024 nebo do vyprodání zásob.

Barevné varianty
Skladem
52 790 Kč
2 253,57 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vysoký výkon bez zkreslení

Zesilovač používá koncové stupně HybridDigital nCore, odvozené z řady NAD Masters, které jsou nejen výkoné ale i vysoce účinné. Jsou schopné trvale dodat do obou kanálů 150 W do osmi i čtyř Ohmové zátěže. Pro signálové špičky je pak v každém kanálu k dispozici až 2 x 250 W, což C399 umožňuje bezproblémovou reprodukci hudebních špiček. Platforma HybridDigital nCore je známá pro své široké frekvenční pásmo, vyrovnané frekvenční pásmo, čistou limitaci signálu s vysoce rychlým zotavením, schopností dodávat vysoký proud a velkou stabilitou i při zatížení reprosoustavami s problematickou impedancí. Vyniká i mizivě nízkým šumem i zkreslením jsou mizivě při všech provozních podmínkách. Váženým úrovním harmonického zkreslení dominují zvukově nezávadné hodnoty druhé a třetí harmonické. Tyto vlastnosti umožňují C 399 produkovat neutrální zvuk bez zkreslení i při vysoké hlasitosti, se vzrušující dynamikou, vynikajícími detaily a špičkovým vykreslením prostoru.


 • Zesilovač HybridDigital nCore
 • Trvalý výkon 2 x 150 W / 4,8 Ω
 • Rezerva 2 x 250 W pro signálové špičky
 • Zkreslení lepší 0,02 % v celém frekvenčním i výkonovém rozsahu
 • Dva sloty MDC2 pro další rozšíření
 • Volitelný modul BluOS pro multiroomový streaming a
  korekcí akustiky místnosti Dirac Live
 • Jitter-free DAC 32 bit / 384 kHz ESS Sabre
 • Vestavěný MM Phono předzesilovač
  s ultra nízkým šumem a Subsonickým filtrem
 • Dva optické a dva koaxiální digitální vstupy
 • HDMI eARC vstup
 • Dva analogové vstupy s linkovou úrovní
 • Obousměrný (přijímač/vysílač) Bluetooth s Qualcomm aptX HD
 • Výstup pro dva páry reprosoustav (A,B)
 • Výstup Pre Out
 • Výstupy pro dva subwoofery
 • Samostatný zesilovač pro sluchátka
 • Vhodný do zakázkových instalací
  vstup IR, 12 V trigger, RS 232
 • Snadná integrace do systémů inteligentních domů

Základ modulárního systému NAD MDC který umožňil rozšířit funkce stávajích komponentů byl představen v roce 2007. Komponenty značky NAD tak šlo vybavit Phono předzesilovačem, DA převodníkem, HDMI přepínačem, BluOS streamerem, procesorem Dolby Atmos a dalšími funkcemi. NAD C 399 je prvním produktem, který je vybaven druhou generací MDC platformy - MDC2. Zavedením obousměrné komunikace mezi modulem a zesilovačem otevírá MDC2 nové možnosti v aktualizaci přístroje pro nové v budoucnu příchozí technologie nebo pro přidání nových funkcí. Jako první volitelný modul z nové generace modulů MDC2 přichází streamer BluOS-D, vybavený WiFi a Ethernetovým připojením pro přehrávání hudby z oblíbených streamovacích služeb pomocí oblíbené BluOS aplikace pro iOS a Android (aplikace v češtině) nebo stolní počítače macOS a Windows (anglicky). Stejně jako další BluOS produkty podporuje internetová rádia a celou řadu streamovacích služeb. Podporuje možnost přímo ovládat přehrávání přes aplikace Apple AirPlay 2, TIDAL Connect a Spotify Connect. Multiroomový systém BluOS umožňuje streamovat hudbu z digitálních zdrojů připojených k C 399 do dalších BluOS přístrojů v jiných místnostech. Modul je také vybaven asi nejlepší komerčně dostupnou kalibrací akustiky místnosti Dirac Live. Pomocí dodaného kalibračního mikrofonu a intuitivní aplikace se vykoriguje fázová charakteristika, frekvenční špičky a poklesy v poslechovém místě způsobené akustikou místnosti až do 500 Hz (verze s plnou šířkou pásma je placená). Naměřené korekční křivky lze uložit do paměti. Kompenzací akustických anomálií poslechového prostoru pomocí Dirac Live se významě vylepší zřetelnost basů a zpřesní zvuková scéna. Dirac Live integrovaný do modulu MDC2 BluOS-D funguje pro všechny zdroje signálu připojené k C 399.


NAD C 399 má dva optické a dva koaxiální vstupy pro digitální zdroje signálu. Zvuku z televizoru lze připojit na HDMI eARC vstup a hlasitost zesilovače pak řídit po jednoduchém naprogramování ovladačem od televizoru. NAD C 399 tak může sloužit jako základní domácí AV systém. Obousměrný bezdrátový přenos zvuku Bluetooth s kodekem aptX HD umožňuje 24 bitové streamování z mobilních zařízení nebo vysílání např. do Bluetooth sluchátek. Pro analogové zdroje signálu jsou připraveny dva RCA Cinch vstupy s linkovou citlivostí. Gramofon s MM přenoskou lze připojit na Phono vstup s přesnou RIAA ekvalizací, extrémně nízkým šumem a optimálně vyladěným subsonickým filtrem, který neovlivňuje podání basů z vinylů. Na výstup předzesilovače lze připojit další koncový zesilovač např pro bi-amping a dva subwoofery na speciální filtrované výstupy. Na dvě přepínatelné dvojice reprosvorek A a B pak lze připojit dva páry reprosoustav. Standardní konektor Jack 6,3 mm na předním panelu je pak určen pro klasická sluchátka. Výstup má samostatný sluchátkový zesilovač s nízkou výstupní impedancí a vysokým výstupním napětím, díky kterému lze k C 399 schopen hrát do nízkompedančních i náročných studiových monitorovacích sluchátek s vysokou impedancí.


Technické parametry

Výkonový zesilovač

Výstupní výkon (stereo) 2 x 180 W /4 Ω, 8 Ω ( 0,02 % THD / 20 Hz – 20 kHz)
Dynamický výkon IHF 506 W / 2 Ω
400 W / 4 Ω
217 W / 8 Ω
Zkreslení THD < 0.02% (20 Hz - 20 kHz, 250 mW - 180 W / 4, 8 Ω)
Odstup signálu od šumu > 95dB (IHF, filtr A, 500mV in., 1W /8 Ω )
Činitel tlumení > 150 (8 Ω, 20 Hz - 6,5 kHz)
Max. výstupní proud > 26 A (1Ω, 1 ms)
Výstup 2 x Repro terminály A, B

Předzesilovač

Vstupy 2 x Analogová linka RCA-Cinch
1 x Phono MM RCA-Cinch
2 x Digitální optický SPDIF TosLink
2 x Digitální koaxiální SPDIF
1 x HDMI eARC
Bluetooth aptX HD
1 x IR
1 x Trigger +12V
1 x RS-232
Vstupní citlivost
(150 W / 8 Ω)
65 mV Linka
1, 8 mV Phono
Vstupní impedance 56 kΩ / 100 pF Linka
46 kΩ / 100 pF Phono
Maximální vstupní napětí > 4,6 V rms Linka
> 80 mV rms Phono
Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz (±0.3 dB)
Odstup s/š > 106 dB Linka (A, 500 mV)
> 84 dB Phono (A, 500 mV, 200 Ω)
Separace kanálů
Linka
> 90 dB / 1kHz
> 75 dB / 10 kHz
Tónové korekce ± 7 dB / 60 Hz basy
± 7 dB / 20 kHz výšky
Vzorkovací frekvence 192 kHz / 24 bit
Výstupy 1 x Sluchátka Jack 6,3 mm
2 x Subwoofer RCA-Cinch
1 x Pre Out linka RCA-Cinch
Bluetooth aptX HD
1 x IR Jack 3,5 mm
1 x Trigger +12V Jak 3,5 mm

Všeobecné

Rozšiřitelnost 2 x MDC-2 modul
Příkon st.by 0,5 W
Rozměry (š x v x h) 435 x 120 x 390 mm
Hmotnost 11,2 kg
Provedení černá
Diodávané příslušenství Napájecí kabel
Dálkové ovládání SR9 včetně baterií
BT anténka
Návod

Máte dotazy? Napište nám ...