NAD C 399 - černá
 • Novinka
 • Doprava zdarma

NAD C 399 - černá

Výrobce: NAD

Nový nejsilnější integrovaný zesilovač C 399 kanadské značky NAD se stává vlajkovou lodí v řadě Classic. Používá zesilovací technologii NAD HybridDigital nCore, kterou dosud používaly zesilovače řady Masters. Disponuje trvalým výstupním výkonem 2 x 150 W do 4 i 8 Ω. Digitální sekce je postavena na převodníku Sabre od ESS Technology který používají zesilovače NAD M33 a M10. Kromě dvou párů vstupů pro analogový signál je vybaven vstupem pro gramofon s MM přenoskou, dvěma páry optických a koaxiálních digitálních vstupů. Výbavu doplňuje oboustranné bezdrátové rozhraní Bluetooth s kodekem aptX HD. C 399 je první zesilovač používající novou platformu MDC2 pro rozšiřující moduly. Navolené vstupy a režimy zesilovače zobrazuje velký přehledný barevný TFT displej. Výstupy pro dva páry reproduktorů, výstup pro sluchátka na předním panelu. Možnost integrace do "chytré domácnosti" .

Barevné varianty
Skladem
56 490 Kč
2 518,54 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vysoký výkon bez zkreslení

Zesilovač používá koncové stupně HybridDigital nCore, odvozené z řady NAD Masters, které jsou nejen výkoné ale i vysoce účinné. Jsou schopné trvale dodat do obou kanálů 150 W do osmi i čtyř Ohmové zátěže. Pro signálové špičky je pak v každém kanálu k dispozici až 2 x 250 W, což C 399 umožňuje bezproblémovou reprodukci hudebních špiček. Platforma HybridDigital nCore je známá pro své široké frekvenční pásmo, vyrovnané frekvenční pásmo, čistou limitaci signálu s vysoce rychlým zotavením, schopností dodávat vysoký proud a velkou stabilitou i při zatížení reprosoustavami s problematickou impedancí. Vyniká i mizivě nízkým šumem i zkreslením jsou mizivě při všech provozních podmínkách. Váženým úrovním harmonického zkreslení dominují zvukově nezávadné hodnoty druhé a třetí harmonické. Tyto vlastnosti umožňují C 399 produkovat neutrální zvuk bez zkreslení i při vysoké hlasitosti, se vzrušující dynamikou, vynikajícími detaily a špičkovým vykreslením prostoru.


 • Zesilovač HybridDigital nCore
 • Trvalý výkon 2 x 150 W / 4,8 Ω
 • Rezerva 2 x 250 W pro signálové špičky
 • Zkreslení lepší 0,02 % v celém frekvenčním i výkonovém rozsahu
 • Dva sloty MDC2 pro další rozšíření
 • Volitelný modul BluOS pro multiroomový streaming a
  korekcí akustiky místnosti Dirac Live
 • Jitter-free DAC 32 bit / 384 kHz ESS Sabre
 • Vestavěný MM Phono předzesilovač
  s ultra nízkým šumem a Subsonickým filtrem
 • Dva optické a dva koaxiální digitální vstupy
 • HDMI eARC vstup
 • Dva analogové vstupy s linkovou úrovní
 • Obousměrný (přijímač/vysílač) Bluetooth s Qualcomm aptX HD
 • Výstup pro dva páry reprosoustav (A,B)
 • Výstup Pre Out
 • Výstupy pro dva subwoofery
 • Samostatný zesilovač pro sluchátka
 • Vhodný do zakázkových instalací
  vstup IR, 12 V trigger, RS 232
 • Snadná integrace do systémů inteligentních domů

Základ modulárního systému NAD MDC který umožňil rozšířit funkce stávajích komponentů byl představen v roce 2007. Komponenty značky NAD tak šlo vybavit Phono předzesilovačem, DA převodníkem, HDMI přepínačem, BluOS streamerem, procesorem Dolby Atmos a dalšími funkcemi. NAD C 399 je prvním produktem, který je vybaven druhou generací MDC platformy - MDC2. Zavedením obousměrné komunikace mezi modulem a zesilovačem otevírá MDC2 nové možnosti v aktualizaci přístroje pro nové v budoucnu příchozí technologie nebo pro přidání nových funkcí. Jako první volitelný modul z nové generace modulů MDC2 přichází streamer BluOS-D, vybavený WiFi a Ethernetovým připojením pro přehrávání hudby z oblíbených streamovacích služeb pomocí oblíbené BluOS aplikace pro iOS a Android (aplikace v češtině) nebo stolní počítače macOS a Windows (anglicky). Stejně jako další BluOS produkty podporuje internetová rádia a celou řadu streamovacích služeb. Podporuje možnost přímo ovládat přehrávání přes aplikace Apple AirPlay 2, TIDAL Connect a Spotify Connect. Multiroomový systém BluOS umožňuje streamovat hudbu z digitálních zdrojů připojených k C 399 do dalších BluOS přístrojů v jiných místnostech. Modul je také vybaven asi nejlepší komerčně dostupnou kalibrací akustiky místnosti Dirac Live. Pomocí dodaného kalibračního mikrofonu a intuitivní aplikace se vykoriguje fázová charakteristika, frekvenční špičky a poklesy v poslechovém místě způsobené akustikou místnosti až do 500 Hz (verze s plnou šířkou pásma je placená). Naměřené korekční křivky lze uložit do paměti. Kompenzací akustických anomálií poslechového prostoru pomocí Dirac Live se významě vylepší zřetelnost basů a zpřesní zvuková scéna. Dirac Live integrovaný do modulu MDC2 BluOS-D funguje pro všechny zdroje signálu připojené k C 399.


NAD C 399 má dva optické a dva koaxiální vstupy pro digitální zdroje signálu. Zvuku z televizoru lze připojit na HDMI eARC vstup a hlasitost zesilovače pak řídit po jednoduchém naprogramování ovladačem od televizoru. NAD C 399 tak může sloužit jako základní domácí AV systém. Obousměrný bezdrátový přenos zvuku Bluetooth s kodekem aptX HD umožňuje 24 bitové streamování z mobilních zařízení nebo vysílání např. do Bluetooth sluchátek. Pro analogové zdroje signálu jsou připraveny dva RCA Cinch vstupy s linkovou citlivostí. Gramofon s MM přenoskou lze připojit na Phono vstup s přesnou RIAA ekvalizací, extrémně nízkým šumem a optimálně vyladěným subsonickým filtrem, který neovlivňuje podání basů z vinylů. Na výstup předzesilovače lze připojit další koncový zesilovač např pro bi-amping a dva subwoofery na speciální filtrované výstupy. Na dvě přepínatelné dvojice reprosvorek A a B pak lze připojit dva páry reprosoustav. Standardní konektor Jack 6,3 mm na předním panelu je pak určen pro klasická sluchátka. Výstup má samostatný sluchátkový zesilovač s nízkou výstupní impedancí a vysokým výstupním napětím, díky kterému lze k C 399 schopen hrát do nízkompedančních i náročných studiových monitorovacích sluchátek s vysokou impedancí.


Technické parametry

Výstupní výkon (stereo) 2 x 180 W
(4 Ω, 8 Ω / 0,02 % THD / 20 Hz – 20 kHz)
Dynamický výkon IHF 506 W / 2 Ω
400 W / 4 Ω
217 W / 8 Ω
Zkreslení THD < 0.02% (20 Hz - 20 kHz)
(250 mW - 180 W / 4, 8 Ω )
Odstup signálu od šumu > 95dB (IHF, filtr A, 500mV in., 1W /8 Ω )
Činitel tlumení > 150 (8 Ω, 20 Hz - 6,5 kHz)
Max. výstupní proud > 26 A (1Ω, 1 ms)  
Vstupní citlivost
(150 W / 8 Ω)
201 mV linka
3, 3 mV phono
Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz (±0.3 dB)
Separace kanálů > 90 dB / 1kHz
> 75 dB / 10 kHz
Tónové korekce basy ± 7 dB / 60 Hz
výšky ± 7 dB / 20 kHz
Vzorkovací frekvence 192 kHz / 24 bit
Vstupy vstup Bluetooth aptX HD
2 x digitální optický audio
2 x digitální koaxiální audio
2 x analogová linka
1 x HDMI eARC
1 x phono
1 x IR
1 x trigger +12V
1 x RS-232
Výstupy výstup Bluetooth aptX HD
2 x repro (A, B)
1 x sluchátka
1 x pre out linka
2 x subwoofer
1 x IR
1 x trigger +12V
Rozšiřitelnost 2 x MDC-2 modul
Příkon st.by 0,5 W
Rozměry (š x v x h) 435 x 120 x 390 mm
Hmotnost 13,6 kg
Provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...