NAD MDC2 BluOS-D - černá
 • Doprava zdarma

NAD MDC2 BluOS-D - černá

Výrobce: NAD

Modul NAD MDC2 BluOS-D je první rozšiřující modul postavený na nové platformě MDC2, kterou používají nové přístroje společnosti NAD. První přístroj používající platformu MDC2 je  HybridDigital DAC zesilovač NAD C 399. Kromě multiroomové streamovací technologie BluOS přidává zesilovači asi aktuálně nejlepší komerční korekci akustiky místnosti Dirac Live. 

Barevné varianty
Na cestě
15 990 Kč
682,88 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

MDC2 je druhá generace modulů MDC (Modular Design Construction) rozšiřují výbavu přístrojů NAD Electronics. Technologie MDC, představená v roce 2006, umožňuje vlastníkům komponentů NAD obohatit přístroje o další schopnosti a funkce, jako je prostorový zvuk Dolby Atmos, přepínač 4K videa nebo BluOS multiroom hudební streaming. Platforma MDC2, debutující v HybridDigital DAC zesilovači NAD C 399, má zcela novou architekturu, která umožňuje obousměrnou výměnu signálu mezi rozšiřujícím modulem a hlavním komponentem. Otevírá daleko širší rozsah možností upgrade C 399 o další MDC2 moduly, které budou v budoucnu uvedené na trh.
Modul MDC2 BluOS-D je vybaven Wi-Fi a Ethernet připojením. Umožňuje stremovat hudbu z řady hudebních služeb, místních, síťových nebo cloudových zdrojů nebo přímo přes aplikace Apple AirPlay2, Spotify Connect a Tidal Connect, nebo přehrávat z připojeného USB disku. Pro bezdrátový přenos zvuku je k dispozici obousměrný Bluetooth s Qualcomm aptX HD.


 • Korekce akustiky místnosti Dirac Live
 • Multiroomový síťový přehrávač BluOS
 • BluOS streaming do až 63 zón
 • Podpora pro více než 20 hudebních služeb
 • Podpora internetových rádií 
 • Podpora AirPlay2 a Siri Voice Assistant
 • Podpora hlasového ovládání Amazon Alexa a Google Assistant
 • Obousměrný bezdrátový přenos zvuku Bluetooth aptX HD
 • Podpora Spotify Connect a Tidal Connect
 • Podpora Hi-res audio až 24 bit/192 kHz
 • MQA dekódování a renderování
 • Wi-Fi a Ethernet připojení
 • Kalibrační mikrofon pro Dirac součástí balení

BluOS streamování hudby

Modul MDC2 BluOS-D umožňuje streamování hudby ve vysokém rozlišení pomocí platformy BluOS. Flexibilní aplikace BluOS pro iOS a Android (v češtině) a macOS a Windows poskytuje přístup ke stovkám internetových rádií a více než 20 hudebním službám. Stejně jako všechny BluOS produkty podporuje přehrávání hudby ve vysokém rozlišení až 24-bit/ 192kHz a také formátu MQA. Pomocí MDC2 BluOS-D modulu mohou uživatelé sdílet hudbu z kteréhokoli zdroje, připojeného do hostujícího komponentu do dalších až 63 BluOS komponentů připojených do stejné sítě. Přehrávání lze ovládat také hlasem pomocí Alexa nebo Google asistentů nebo pomocí inteligentních řídicích systémů Crestron, Control4, Lutron, RTI, a dalších.

Korekce akustiky místnosti Dirac Live

MDC2 BluOS-D je první rozšiřující modul NAD, který je vybaven korekci akustiky místnosti Dirac Live. Pomocí dodaného kalibračního mikrofonu a intuitivní aplikace Dirac zanalyzuje akustiku místnosti, vypočítá frekvenční a fázové korekce. Až pět Dirac profilů pro různé poslechové pozice nebo podmínky místnosti - např. pro roztažené nebo zatažené závěsy lze uložit do paměti MDC2 BluOS-D modulu. Dirac Live koriguje nejen frekvenční zdvihy a propady v poslechovém prostoru, ale rovněž optimalizuje impulsní odezvu podle toho jak se zvuk odráží od různých povrchů poslechové místnosti. Výsledkem je znatelné zlepšení basů, prostorovosti a přesnosti jak v hudbě, tak při přehrávání filmů. Základní verzi korigující akustiku do 500 Hz lze rozšířit na placenou plnou vezi Dirac Live Full Frequency.

Máte dotazy? Napište nám ...