NAD C 368 + MDC BluOS 2i - černá

NAD C 368 + MDC BluOS 2i - černá

Výrobce: NAD

Akční set zesilovače a poslední verze vestavého streamovacího modulu BluOS 2i. Integrovaný zesilovač o trvalém výstupním výkonu 2 x 80 W do 4 i 8 Ω z nové řady přístrojů kanadské značky NAD. Kromě dvou párů vstupů pro analogový signál je vybaven vstupem pro gramofon s MM přenoskou, dvěma páry optických a koaxiálních digitálních vstupů a dvěma MDC sloty pro rozšiřující moduly. Výbavu doplňuje oboustranné bezdrátové rozhraní Bluetooth s podporou aptX pro přehrávání hudby z mobilních zařízení nebo přenos zvuku do bezdrátových sluchátek nebo reproduktorů. Navolené vstupy a režimy zesilovače zobrazuje velký přehledný barevný TFT displej. Možnost provozu v můstkovém režimu a integrace do "chytré domácnosti" - certifikace Creston, Control4, RTI,URC,AMX,Savant,Elan. Výstupy pro dva páry reproduktorů, výstup pro sluchátka na předním panelu, linkový výstup alternativně jako pre out nebo subwoofer.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vše pro Dobrý Zvuk
Značka NAD je známá svým zaměřením na vytvoření přístroje s vynikajícím zvukem ve své kategorii. Od použití obvodů s nízkým šumem a zkreslením přes přesnou regulaci hlasitosti, která zajistí shodnou hlasitost kanálů po optimální vstupní a výstupní impedance. Kromě dvou párů vstupů pro digitální zdroje signálu - optika/koaxiál a bezdrátového oboustranného rozhraní Bluetooth je tento zesilovač opět vybaven vstupem pro gramofon s MM přenoskou. Phono vstup má přesnou RIAA korekci, velkou přebuditelnost a extrémně nízký vlastní šum. Infrazvukový hluk vznikající při přehrávání desek potlačuje subsonický filtr, který neovlivňuje reprodukci basů. Dva analogové linkové vstupy mají optimální vstupní impedanci a tak bez problémů zvládají všechny zdroje signálu. Aby se zabránilo degradaci zvuku způsobené nevhodným zatížením výstupu zdroje jsou vybaveny lineárním vstupním zesilovačem s ultra nízkým šumem. Zesilovač má i samostatný zesilovač pro sluchátka s nízkou výstupní impedancí a schopností dodat i dostatečně vysoké výstupní napětí pro profesionální studiová sluchátka s vysokou impedancí. Linkové výstupy z předzesilovače s nízkou impedanci a možností připojit subwoofer rozšiřují možnosti použití tohoto zesilovače.

Myslí na Budoucnost
Moduly MDC (Modular Design Construction) - exkluzivní možnost rozšíření základních funcí produktů NAD umožňuje přizpůsobit zesilovač současným nebo budoucím potřebám. K dispozici jsou dva sloty pro MDC moduly. Zesilovač je tak možné rozšířit např. o modul pro přepínání HDMI vstupů s podporou 4K, další digitání nebo analogové vstupy včetně Phono. K dispozici je i modul pro nejmodernější bezdrátový systém pro správu hudebních knihoven BluOS vyvinutý u Bluesound. Systém se připojí k domácí síti a pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače umožňuje spravovat domácí hudební knihovnu nebo streamování hudby ve vysoké kvalitě.

Okamžité spojení
Zesilovač C368 je vybaven technologií Bluetooth®, což umožňuje bezdrátově přenášet hudbu z mobilního zařízení. Podpora kodeku aptX® umožňuje přenášet zvuk v CD kvalitě. Umožňuje také přenášet zvuk ze zesilovače do bezdrátových sluchátek nebo reproduktorů. K dispozici je také ovládací aplikace, která umožňuje pomocí smartphonu nebo tabletu ovládat všechny funkce C368. S přídavným MDC modulem BlueOS poskytne přes Wi-Fi nebo ethernet přístup k streamovacím službám včetně Hi-Res. Modul BluOS je jaké jako zónový bezdrátový hudební systém, který je plně kompabilní s BluOS bezdrátovými reproduktory. Ty jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech, aby se dali použít v libovolné místnosti a tak rozšiřili možnosti primárního hudebního systému pro vytvoření atmosféry v celé domácnosti.

Účinný zesilovač
V posledních letech přešel NAD od kovenčních lineárních napájecích zdrojů a výkonových stupňů třídy AB, které plýtvají energií k důmyslným spínaným napájecím zdrojům a výkonovým stupňům v digitální třídě D. Tyto nové konstrukce jsou velmi lineární v širokém pásmu a poskytují neměnný výkon do všech reproduktorových zátěží. Oproti starším modelům je tak docílen znatelný pokrok.
Kromě toho je použitý napájecí zdroj s trvalým výkonem 200 W schopen krátkodobě dodat výkon přes 600W pro pokrytí krátkodobých hudebních špiček. Může pracovat s jakýmkoliv síťovým napětím od 100 do 240 V, a poskytnout potřebný čistý stejnosměrný proud do různých obvodů C368. Napájecí obvod poskytuje i téměř dokonalou regulaci napětí v širokém provozním rozsahu, stabilní a čisté napájení všech obvodů zesilovače.
Výkonová část zesilovače C368 používá upravenou verzi osvědčeného koncového stupně Hypex UCD. Ten dodává vysoký výkon s téměř neměřitelným zkreslením a šumem v celém slyšitelném rozsahu. Každý detail tohoto zapojení byl pečlivě navržen a dokonale proveden tak, aby byl schopen reprodukoval i nejjemnější zvukové detaily.

Technické parametry zesilovač 

Výstupní výkon (stereo) 80 W / kanál
(4 Ω, 8Ω /20 Hz – 20 kHz)
Výstupní výkon
můstkové zapojení
160 W / 8Ω (THD 0,03%)
Dynamický výkon IHF 250 W / 2Ω
200 W / 4Ω
120 W / 8Ω
Zkreslení THD 0.03% (20 Hz - 20 kHz)
(250 mW - 80 W / 4, 8Ω )
Odstup signálu od šumu 98dB (IHF, filtr A, 500mV in., 1W /8Ω )
Činitel tlumení 300 (8 Ω, 20 Hz - 6,5 kHz)
Max. výstupní proud > 20 A (1Ω, 1 ms)
Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz (±0.3 dB)
Separace kanálů >75 dB / 1kHz
> 70 dB / 10 kHz
Tónové korekce basy ± 7 dB / 60 Hz
výšky ± 7 dB / 20 kHz
Vstupní citlivost 200 mV / linka
3 mV / phono
Vzorkovací frekvence 192 kHz / 24 bit
Vstupy Bluetooth
2 x digitální optický audio
2 x digitální koaxiální audio
2 x analogová linka
1 x phono
1 x IR
1 x trigger 12 V
1 x RS - 232
Výstupy 2 x repro
1 x sluchátka
1 x linka/subwoofer
1 x IR
1 x trigger 12 V
Rozšiřitelnost 2 x MDC modul
Příkon st.by 0,5 W
Rozměry (š x v x h) 435 x 95 x 390 mm
Hmotnost 7,8 kg
Provedení černá


Technické parametry MDC BluOS 2i 

Operační systém BluOS
Podporované formáty MP3, AAC, WMA, WMA-L, OGG, FLAC,
ALAC, WAV, MQA, AIFF
Vzorkovací frekvence 32 - 192 kHz
Vzorkování 16 - 24 bitů
DAC 32 bitů /192 kHz
Processor ARM® Cortex™ -A9, 1 GHz
Odstup s/š 110 dB
Zkreslení THD+N 0,005%
Podpora hudebních služeb Spotify, Tidal, Tuneln
Integrovaná podpora AirPlay 2 (po upgrade sw 01.19)
Apple WAC
Integrované hlasové ovládání Amazon Alexa Skills (po upgrade sw)
Integrovaná podpora řídících systémů Crestron, Control 4, RTI, ELAN, URC, Push, Lutron, iPort
Vstupy LAN Ethernet RJ45, GigE
WiFi 2,4 / 5 GHz
Bluetooth aptX
USB A
Síťová komunikace WiFi 802.11ac (2,4 / 5 GHz)
Ethernet 10/100Mbs
Příslušenství USB Wi-Fi modul (dongle)
BT anténa
Prodlužovací kabel pro dongle
Montážní šroubky 
Ovládací aplikace v češtině pro iOS, Android

Máte dotazy? Napište nám ...