Dynaudio Emit 10 - bílá
  • Doprava zdarma

Dynaudio Emit 10 - bílá

Výrobce: Dynaudio

Kompaktní regálové reproduktory s odvozenou technologií z ultra high-end řady Confidence, Contour a Evoke, 140 mm MSP středobasovým měničem, cívkou z hliníkového vodiče, magnetickým dvojitým feritovým systémem a vysoce kvalitním výškovým měničem Cerotar.

Barevné varianty
Skladem
18 990 Kč
787,87 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kvalita nad cenou

Dynaudio Emit 10 je dvoupásmová kompaktní policová reprosoustava, používající technologie odvozené z ultra high-end řad Confidence, Contour i a Evoke. Je ideálním modelem pro menší místnosti nebo může sloužit jako satelit v systému domácího kina. Emit 10 byl do posledního detailu navržen a vyvinut v Dynaudio Labs v Dánsku, a to stejnými inženýry, kteří se podíleli na oceňovaných high-end sériích Dynaudio. Uvnitř najdete 14cm MSP (Magnesium Silicate Polymer) středobasový měnič. MSP je materiál, který jsme sami vyvinuli a který používáme již po mnoho desetiletí. Poskytuje přesnou kombinaci lehkosti, pevnosti a tlumení, nutného pro velmi jemné pohyby bez ztráty výkonu - esenciální vlastnost pro případ, že měnič reprodukuje hluboké basové, a zároveň důležité středové frekvence. Středobasový měnič reproduktorů Emit 10 je odvozen z měničů Esotec+ použitých v úspěšné řadě Evoke. Je osazen zcela novým dvojitým magnetickým systémem pro prodloužený zdvih membrány. Výsledkem je vylepšení frekvenční odezvy a dynamiky v basových frekvencích při zachování krystalicky čistého podání středního pásma. Znamená to, že slyšíte vše co očekáváte od úderné rytmické sekce, kytar, vokálů a dalších nástrojů - vše bez zkreslení i při vyšších hlasitostech.


  • Navržen a vyvinut v Dánsku
  • Výškový měnič Cerotar
  • Jednoduchý a čistý design

Samotná zvuková cívka je vyrobena z hliníkového vodiče potaženého mědí. Hliník je lehký, což dává měniči švih, který jinde nenajdete, zatímco měděný potah zvyšuje vodivost pro vyšší výkon. Jde o vítěznou kombinaci pro vyšší detail a údernost. Na druhé straně speciálně navržen dvojitý feritový magnetický systém dodává celému měniči sílu. Jde o skládanou konstrukci, která umožňuje dosáhnout kompaktních rozměrů. Slouží však i jinému účelu: použití dvou magnetů umožnilo konstruktérům nasměrovat magnetický tok do zadní části cívky, kde je to nejvíce potřeba. Samozřejmě nelze překročit fyzikální zákony, ale inženýři z Dynaudia je rádi aspoň trochu ohýbají. Výhybka reproduktorů Emit 10 byla navržena stejnými konstruktéry, kteří pracovali na modelech Heritage Special a řadě studiových referenčních systémů Dynaudio Core. Jde o zapojení první řady pro výškový měnič a druhé řady pro středobasový měnič. 

Technické parametry

Typ 2 pásmová se zadním bassreflexem
Citlivost 85 dB (2,83V/1m)
Výkon 150 W
Impedance 6 Ω
Frekvenční rozsah 64 Hz - 25 kHz
Frekvence výhybky 3700 Hz
Reproduktory Středobasový - 140 mm MSP
Výškový - 28 mm Cerotar (Hexis)
Hmotnost 6,43 kg
Rozměry (š x v x h) 170 x 290 x 272 mm
Provedení černá
ořech
bílá

Máte dotazy? Napište nám ...