Dynaudio Stand 10 - černá
  • Doprava zdarma

Dynaudio Stand 10 - černá

Výrobce: Dynaudio

Kompaktní reproduktorové stojany pro regálové reproduktory od Emit 10 po Evoke 20 nebo Xeo 20. Celohliníkový design s prostorem pro protažení kabelů. Přední část stojanu je možné naplnit pískem. Stojan je velmi stabilní a má rukou nastavitelné hroty.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
8 590 Kč
366,18 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Praktické vlastnosti

Stand 10 má v přední části dutý vnitřek a dodává se s plastovým pytlem, který usnadňuje plnění stojanu pískem bez rozsypání. V zadní části se nachází šikovná přihrádka na kabely s velkým výřezem v horní části, což umožňuje snadné vedení reproduktorových kabelů bez rizika ohnutí. Základna je standardně vybavena gumovými nožičkami, které se používají při umísťování stojanu na tvrdé podlahy. Součástí jsou také praktické hroty, které jsou ručně nastavitelné z horní strany základny. Horní deska je osazena nepřilnavými gumovými podložkami, které poskytují dostatečné tření, aby reproduktory nespadly ani při naklonění stojanu v rozmezí 10 stupňů, a zároveň minimalizují nechtěné vibrace.


Vizuální vlastnosti

Stand 10 má celohliníkovou konstrukci s jemným strukturovaným povrchem. Tvar sloupku i základny odpovídá designovému stylu nejnovějších reproduktorů Dynaudio. Logo je nenápadně integrováno v odlitku základny, což v porovnání s běžným nalepeným logem poskytuje prémiový vzhled a dlouhotrvající odolnost. Stand 10 je k dispozici v černé nebo bílé saténové povrchové úpravě.  • Stabilní základna - Stand 10 poskytuje stabilní platformu všem kompaktním stojanovým reproduktorům od modelu Emit 10 až po Evoke 10 nebo Xeo 20.
  • Praktické vychytávky - Dutý vnitřek naplníte pískem pomocí přibaleného plastového pytle jednoduše a bez rozsypání. Šikovná přihrádka s velkým výřezem v horní části zajistí bezproblémové vedení kabelů.

  • Zvládnou všechny typy podlah - Stojany se dodávají s gumovými nožičkami pro tvrdé podlahy, ale také praktickými hroty, které jsou ručně nastavitelné z horní strany základny.

  • Zapadnou do každého interiéru - Celohliníková konstrukce s jemným strukturovaným povrchem je k dispozici v černé nebo bílé saténové povrchové úpravě.


     

Technické parametry

Výška 593 mm
Výška s hroty 617 mm
Velikost horní základny 150 x 180 mm
Velikost spodní základny

273 x 296 mm

Hmotnost 3,2 kg

Máte dotazy? Napište nám ...