DENON RCD-N11 DAB + Dali Oberon 1

DENON RCD-N11 DAB + Dali Oberon 1

Výrobce: DENON DALI

Zvýhodněný set DENON RCD-N11 DAB a regálových reproduktorů Dali Oberon 1. Denon nabízí možnost připojení 1 páru reproduktorů s podporou veškerých streamovacích služeb, s možností multiroomu pomocí zabudovaného systému HEOS. Dvoupásmové regálové reproduktory kompaktních rozměrů z nové řady DALI Oberon využívá řadu technologií z vyšších modelových řad.  Barevné varinaty lze kombinovat. 

Barevné varinaty DENON RCD-N11 DAB
Barevné varianty DALI Oberon 1

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Denon RCD-N11 DAB

All in one

Užijte si výjimečný zvuk v minimalistickém stylu. Denon CEOL-N11 DAB je Hi-Fi síťový receiver s CD přehrávačem, funkcí HEOS Built-in, streamováním přes Bluetooth® a možností ovládání hlasem. Tento perfektní kompaktní stereo systém splní všechna Vaše hudební přání.


  • Streamování hudebních souborů uložených v lokální síti
  • Streamování z on-line služeb jako Spotify, Deezer, Tidal, Amazon Music, 
  • Podpora formátů MP3 / WMA / AAC / FLAC HD / ALAC / WAV a DSD
  • 2 x Optický digitální a 1x analogový audio vstup pro externí zařízení
  • FM tuner s RDS a funkcí Radiotext / DAB+
  • Plně digitální koncept od vstupu pro signál až po koncový stupeň
  • USB vstup na čelním panelu pro maměťové USB zařízení

HEOS: perfektní řešení pro bezdrátový multiroom streaming a elegantní provedení

Díky vestavěné technologii HEOS se RCD-N11 může stát řídícím komponentem bezdrátového multi-room systému. Můžete přidávat další HEOS reproduktory kamkoliv v domě, na zahradě nebo všude tam, kam dosáhne domácí WiFi síť. Vše pak lze obsluhovat pomocí aplikace HEOS, která je zdarma ke stažení. Stejná skladba pak může hrát v celém domě, nebo v každé místnosti jiná. Hudbu lze vybírat ze streamovacích služeb jako jsou Spotify (connect), Tidal, Napster nebo poslouchat internetová rádia. Hudbu lze poslouchat z telefonu, USB paměti, nebo lokálních úložišť a to včetně seznamů oblíbených playlistů.


Dali Oberon 1

Kompaktní rozměry se silným zvukem

Regálová reprosoustava kompaktních rozměrů z nová řady reprosoustav DALI OBERON využívá řadu technologií z vyšších modelových řad. Byla navržena tak, aby designově bez problémů zapadla do moderního interiéru. Výškový reproduktor se zatlumenou, měkkou, ultra lehkou kalotou a středobasový reproduktor průměru 133 mm (5 1/4") s kuželovou membránou z osvědčené jemné papírové buničiny vyztužené dřevěnými vlákny zajišťují široký vyzařovací úhel a vyrovnaný frekvenční rozsah. Svým kvalitním a vyváženým zvukem nabízí OBERON 1 široké možnosti uplatnění. Ve stereofonní sestavě nebo v systému domácího kina nejen pro efektové, ale i pro hlavní kanály. Pokud je sestava doplněna o kvalitní subwoofer pak uspokojí i vyšší nároky na zvuk. Nejlepší zvukový výkon dosáhne při poslechu v blízkém poli na kvalitním repro stojanu, nebo jde položit i na polici, v tom případě je vhodné ji podložit podložkou z akustického molitanu. Ve své kategorii OBERON 1 exceluje příjemným a vyváženým zvukem i při tichém poslechu, a tak perfektně doplní domácí AV techniku nebo kvalitní mikrosystém.


  • Precizně provedená masivní ozvučnice
  • Kuželové membrány z osvědčené jemné papírové buničiny vyztužené dřevěnými vlákny
  • Magnetický obvod s SMC diskem v magnetickém obvodu snižuje zkreslení

Středobasový reproduktor a kuželová membrána

Stejně jako všechny reproduktory značky DALI jsou reproduktory osazené v modelové řadě OBERON navrženy tak, aby poskytovali maximum detailů v oblasti středních frekvencí, přesné a čitelné hluboké basy. Magnetický obvod reproduktoru tvoří velký feritový magnet a pólový nástavec ze železa doplněný o disk z unikátního materiálu SMC (Soft Magnetic Compoud) který využívají vyšší modelové řady reproduktorů DALI. SMC jsou magnetické granule se speciálním povlakem, které mají vysokou magnetickou a nízkou elektrickou vodivost a jdou tvarovat do libovolného tvaru. Magnetický materiál SMC v magnetickém obvodu výrazně zlepšuje rovnoměrnost magnetického pole, snižuje mechanické zkreslení způsobené hysterezí a vířivými proudy. Desetimilimetrový SMC disk je v magnetickém obvodu reproduktoru umístěný na pólovém nástavci uprostřed pracovní oblasti čtyřvrstvé cívky kmitačky. Takto složený magnetický obvod významně snižuje nepříjemné zkreslení třetí harmonickou. Díky tomu reproduktory OBERON poskytují ve své třídě střední pásmo s přirozeným zvukem a překvapujím množstvím detailů.


Kuželová membrána reproduktoru s průměrem 133 mm (5 1/4" je vyrobena z osvědčené jemné papírové buničiny vyztužené dřevěnými vlákny. Toto spojení vytváří tuhou, lehkou strukturu, která má v oblasti středů a basů velmi dobré vlastnosti. Nízkoztrátové zavěšení membrány pak umožňuje s vysokou přesností reprodukovat nefiltrované mikro detaily signálu. Kmitačka středobasových reproduktorů osazených v reprosoustavách OBERON 1 má 4-vrstvou cívku. Čtyřvrstvá cívka se vyznačuje vysokou účinností - má vysoký faktor síly, ale má vyšší pohybová hmotu. Ta může představovat problém pro impulzní odezvu na středních frekvencích. Proto pro snížení hmotnosti je cívka kmitačky navinuta lehkým poměděným hliníkovým drátem. Toto poměrně nákladné řešení spojuje lehké hliníkové jádro s tenkostěnným měděným povrchem. Tento materiál použitý pro vinutí dosahuje vysoký poměr vodivosti k hmotnosti (205% hodnoty mědi), má vynikající hodnoty odporu a lepší mechanickou pevnost. Kmitačka tak má lehkou cívku s vysokou vodivostí, schopnou rychlé reakce.


Výškový reproduktor

Speciálně pro modelovou řada OBERON byl vyvinut nový výškový reproduktor s poměrně velkou, ultra lehkou, měkkou kalotovou membránou o průměru 29 mm. Pro optimální frekvenční navázání výškového reproduktoru na středobasový je membrána optimalizovaná pro větší šířku pásma v oblasti nižších frekvencí. Tím se dosahuje dobře vyvážené a velmi koherentní pásmo vyšších středů. Při konstrukci byly využity osvědčené technologie používané ve vyšších modelových řadách. Kopulka membrány je vyrobena z ultra lehké tkaniny s hmotností 0,060 mg na mm2, což je prakticky poloviční hmotnost než u většiny používaných materiálů.

Velký průměr membrány umožňuje výškovému reproduktoru vytvořit i větší akustický tlak při nižším zatížení, přičemž výchylka kmitačky zůstává na optimálním minimu. Aby se zvýšila zatižitelnost při nízké výkonové kompresi je vinutí kmitačky chlazeno ferro-fluidem. Pro dlouhodobou termickou stabilitu vytváří magnetický obvod reproduktoru vysokou magnetickou indukci - typ. 220 gaussů. Eliminaci nežádoucích odrazů uvnitř reproduktoru, kterou levnější konstrukce neřeší je pólový nástavec zakryt měkkým plstěným tlumícím materiálem. Přední panel výškového reproduktoru má mělký zvukovod a je navržen s podobnou geometrií jako u výškových reproduktorů vyšších modelových řad Optikon a Rubicon. Jsou tak vytvořeny optimální pracovní podmínky pro měkkou kalotu. Výškový reproduktor tak lépe obsáhne pásmo vyšších středů při nízkém zabarvení zvuku a široký vyzařovací úhel.


Technické parametry Denon RCD-N11DAB 

Zesilovač

Jmenovitý výstupní výkon 2 x 65 W / 4 Ω (1 kHz, 0.7 % THD)
Dynamický výstupní výkon 2 x 80 W / 4 Ω (1 kHz, 10 % THD)
Frekvenční rozsah 10 Hz - 40 kHz (±3 dB)
Odstup s/š 90 dB
Zkreslení 0,1 % (1 kHz, 5 W / 4 Ω)
Vstupy audio 2 x Digitální optický SPDIF TosLink
1x Analogový linkový AUX RCA Cinch
1 x USB A pro paměťová zařízení (na předním panelu)
Bluetooth 4.1 A2DP, AVRCP, SBC
Vstupní citlivost / impedance 200 mV / 30 kΩ
Výstupy audio 1 x reproduktorové terminály (L, P)
1 x Subwoofer RCA Cinch
1 x Sluchátka Jack 3,5 mm
Doporučená impedance reproduktorů 4 - 16 Ω
Korekce ± 10 dB (100 Hz) basy
± 10 dB (10 kHz) výšky
+ 8 dB (100 Hz) SDB

CD mechanika

Přehrávané disky CD, CD - R, CD - RW
Přehrávané formáty  CD LPCM 16 bit / 44,1 kHz
WMA 32 kHz, 44,1 kHz, 48 kHz / 64 - 192 kbps
MP3 32 kHz, 44,1 kHz, 48 kHz / 64 - 320 kbps

Tuner

FM  Přijímané pásmo 87,5 - 108 MHz
Citlivost 1,2 uV
Odstup s/š 70 dB
DAB, DAB+ 174.928 MHz – 239.200 MHz (band III)
Paměť pro předvolby 50 FM / DAB

It Síť a Funkce

Kabelové LAN
Podporované Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz IEEE 802.11 b/g/n
Podpora streamování AirPlay2
Multiroom technologie HEOS
Podpora hlasového ovládání Amazon Alexa, Google Assistant nebo Siri přes Apple AirPlay2.
Podporované streamovací formáty MP3 / WMA / AAC / FLAC HD / ALAC / WAV a DSD
Audio formáty kompatibilní s USB MP3 / WMA / AAC / FLAC HD / ALAC / WAV a DSD
Podpora hudebních služeb Spotify, TIDAL, Deezer,  Internetová rádia TuneIn

Všeobecné

Příkon jmenovitý / standby 55 W / 0,3 W
Rozměry (š × v × h) 280 x 108 x 305 mm
Hmotnost 3,4 kg
Provedení bílá,
černá,
šedá
Dodávané příslušenství Napájecí kabel
Pokojová FM / DAB anténa
Dálkové ovládání RC 1222 včetně baterií
Návod

Technické parametry Dali Oberon 1

Systém 2 pásmový bassreflex
Výškový reproduktor 1 x 29 mm,
textilní, ultra lehká, měkká kalota
Středobasový reproduktor 1 x 133 mm (5,25'' )
SMC technologie 
membrána z papíroviny vyztužené dřevěnými vlákny
Frekvenční rozsah 51 - 26.000 Hz   (+ / -3dB)
Citlivost (2,83 V / 1 m) 86 dB
 Impedance 6 Ω jmenovitá
Doporučený výkon zesilovače 25 - 100 W
Maximální akustický tlak (SPL) 106 dB
Dělící frekvence výhybky 2800 Hz
Bass reflex (ladění) zadní, (50 Hz)
Doporučená vzdálenost od stěny 1 - 50 cm
Terminály single-wire
Možnost zavěšení Integrované závěsné oko
Rozměry (š x v x h)  162 x 274 x 234 mm
Hmotnost 4,2 kg
Provedení černý jasan
světlý dub
tmavý ořech
bílá

Máte dotazy? Napište nám ...