DENON DCD-2500NE - stříbrná
  • Doprava zdarma
  • Doprodej

DENON DCD-2500NE - stříbrná

Výrobce: DENON

Prémiový SACD přehrávač s kvalitním D/A převodníkem se zpracováním signálu Advanced AL32, s mechanismem SVH Loader, harmonickém zkreslení 0,0015 %, dynamickým rozsahem 112 dB a speciálními BMC nožičkami.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
54 990 Kč
2 351,29 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Denon DCD-2500NE je HiFi CD / SACD přehrávač nové generace, vybavený D / A převodníkem se zpracováním signálu Advanced AL32 Processing Plus, 32-bit / 192kHz. Svou konstrukcí a zvukovým podáním tvoří optimální dvojici se zesilovačem Denon PMA-2500NE. Denon DCD-2500NE přehrává nejen standardní disky CD, ale i disky SACD a vlastní disky DVD-R / -RW / + R / + RW s audio daty DSD 2,8MHz a 5,6MHz, WAV, AIFF, ALAC a FLAC 24- bit / 192kHz a CD-R / RW disky s audio daty MP3, WMA a AAC s rozlišením 48kHz. Výstupní signál z přehrávače je možné vést digitálními, optickými nebo koaxiálními konektory pro další zpracování v zesilovači Denon PMA-2500 nebo jiném externím D / A převodníku.


DAC Master Clock design

Pro přesnou synchronizaci digitálních obvodů používá DCD-2500NE DAC Master Clock design. Umístění časovače hned za D / A převodník snižuje šumy při konverzi. Informace na disku je nyní čtena s dokonalou přesností a čistý, vysoce kvalitní signál je veden do obvodů Advanced AL32 Processing Plus v DCD-2500NE. Kromě CD a Super Audio CD, umí přehrávat soubory DSD (2,8 MHz / 5,6 MHz) a soubory s vysokým rozlišením až do 192 kHz / 24 bitů nahrané na DVD-R / RW a / RW DVD + R. Platí to i pro hudební soubory s vzorkovací frekvencí až 48 kHz nahrané na CD-R / RW.


Pokročilý S.V.H. mechanismus

Jako dokonalý společník se DCD-2500NE zaměřuje na dosažení podstaty přehrávače disků: ultra-vysokou přesnost při čtení disků a dodávání zvukového signálu ve vysoké kvalitě do zesilovače. K dosažení tohoto cíle inženýři Denonu začlenily unikátní technologie a vyvinuli řešení na posílení tuhosti a snížení vibrací , které jsou velkým nepřítelem přehrávačů. Například vybrali diskový mechanismus referenční třídy Advanced SVH (Suppress Vibration Hybrid) s nově vyvinutým pickup obvodem. Signálové cesty byly zkráceny na absolutní minimum a obvody byly miniaturizované, aby zajistily, že nevznikne přebytek proudu nebo šum. Různé části mechanismu byly vyrobeny z různých materiálů, pečlivě vybraných pro zlepšení čtení disku a zpracování dat.

Advanced AL32 Processing Plus

Pro dokonalou věrnost 16 / 20 / 24-bitových digitálních audio záznamů je DCD-2500NE vybaven systémem Denon Advanced AL32 Processing Plus. Díky prémiovým přehrávačům disků Denon a digitálním audio komponentům, Advanced AL32 zpracovává, digitálně filtruje a snižuje šum v datové hloubce do plných 32 bitů, nabízí pozoruhodný dynamický rozsah a výrazně lepší podání nízkých frekvencí. Vaše oblíbené digitální zvukové záznamy nikdy nezněly lépe.

Tyto napájecí jednotky pro digitální a analogové obvody, jejichž signály mají odlišnou charakteristiku, mají i samostatné transformátory s cílem odstranit vzájemné rušení. Pod každým se nachází hliníkový plech připojený k ocelové základně transformátorů pro zvýšení odolnosti.


Vyhrazené napájení pro analogové obvody

Nově vyvinutý velkokapacitní blok kondenzátorů (3300 μF) je použit pro napájecí obvod analogového audio obvodu hned za D / A převodníkem. DCD-2500NE je obdařen spoustou zakázkových dílů jako jsou elektrolytické kondenzátory vysoké zvukové kvality. Tyto součástky umožňují čistý, nicméně robustní a stabilní příkon energie. Co má za následek příjemně vyvážený zvuk.

Filozofie "simple & straight" byla důkladně zavedena ve všech obvodech DCD-2500NE. Obvody byly od základu přepracovány tak, aby cesty byly co nejkratší, čím se zajistilo, že původní signál bude věrně reprodukován v celém zvukovém spektru. V důsledku toho jsou minimalizovány přeslechy mezi levým a pravým kanálem jakož i další ruchy signálů mezi obvody.

Technické parametry

Diskové formáty  CD, CD-R, RW, SA-CD, WMA, MP3, AAC
Kompatibilita datových disků
D/A převodník 32 bit / 192 kHz
Frekvenční rozsah CD 2 Hz - 20 kHz
Frekvenční rozsah USB 2 Hz - 50 kHz
Odstup signál / šum 115 dB
Dynamický rozsah CD 101 dB
Dynamický rozsah USB 108 dB
Výstupní úroveň 2,2 V RMS
Vstupy / výstupy 1x analogový RCA audio výstup
1x digitální optický audio výstup
1x USB
Spotřeba: 28 W
Rozměry (š x v x h) 434 x 107 x 275 mm
Hmotnost: 4,5 kg
Provedení černá, stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...