Cardas Audio Parsec RCA-Cinch - 0,5 m
  • Doprava zdarma

Cardas Audio Parsec RCA-Cinch - 0,5 m

Výrobce: Cardas Audio

CARDAS AUDIO – Signálová kabeláž Made in USA
Parsec je vyšší model signálového propojovacího kabelu v řadě Cardas Cross. Použtá technologie Matched Propagation Conductors původně vyvinutá pro kabel Clear. Parsek Interconnect je nástupcem legendárního QuadLink, přináší důvěrně známé teplo a muzikálnost kabelu QuadLink ale s lepším zobrazením prostoru, transparentností a dynamikou. Jednotlivé modely jsou dodávány s terminály RCA, nebo XLR, v délkách od 50 cm do 3 metrů. Další délky na objednávku + 0,5 m 3250 Kč

Délka kabelu
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
10 300 Kč
439,08 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Cardas Audio nabízí v sériích signálové kabeláže dvě linie. CLEAR a CROSS. Jednotlivé modely přináší stupňovaný rozvoj firemních technologií, v nemalé míře zcela originálních a patentovaných. 

V komplexní míře je zde rozvinuta firemní konstrukční teorie Golden Ratio (dodržování principů zlatého řezu), která se řadí mezi fundamentální stavební kameny společnosti a která na základě dlouhodobých poslechových testů přispívá k unikátnímu chování propojovací kabeláže. Nelze jednoznačně doporučit konkrétní model ke konkrétnímu poslechovému řetězci. Kromě prokazatelně špičkového provedení a vynikajících zvukových kvalit jednotlivých modelů v přímém porovnání s konkurenčními výrobky je stále nejdůležitější vaše zcela soukromé vyhodnocení.

V řadě CROSS tak nacházíme Matched Propagation Technology (patentováno pod US Patent 7674973), která zajišťuje prostřednictvím citlivé kombinace unikátních technologií maximální zvukovou neutralitu a transparentnost, neomezený dynamický rozsah a naprosto bravurní rozlišení. Série CROSS obsahuje modely:
CROSS, PARSEC, MICROTWIN, CROSSLINK

Technická specifikace

Použití HiFi, domácí kino 
Konektory RGMO RCA
Materiál konektorů
Kontakty
Krycí matice
Nemagnetická mosaz
Stříbro/rhodium
Zlacená
Vnější průměr 9,4 mm (0,370")
Materiál vodičů Vysoce čistá Cardas měď
Dielektrikum PFA / vzduchové trubičky
Průřez vodičů 2 x 0,16 mm2 (2 x 25,5 AWG) Parsec
Konstrukce vodiče Samostatně izolované drátky
s odstupňovanými průměry
v poměru zlatého řezu 1 : 1,618
Konstrukce kabelu Matched Propagation cables
Stínění Dvojité Spirálové
Vnější izolace Alcryn

Máte dotazy? Napište nám ...