DALI FAZON LCR Černá - klavírní lak

DALI FAZON LCR Černá - klavírní lak

Výrobce: DALI

Výběrem Dali FAZON LCR získáte vysoce výkonný reproduktor který je kombinací přitažlivého designu, originálních materiálů a vynikajících výsledků.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Výběrem Dali FAZON LCR získáte vysoce výkonný reproduktor který je kombinací přitažlivého designu, originálních materiálů a vynikajících výsledků

Je určený pro montáž na stěnu, policový nebo podlahový stojan. Reproduktor lze použít jak pro stereo nebo pro více kanálů ve Vašem domácím kině, nebo jako centrální reproduktor. Dali Fazon LCR přichází s patentovaným úchytem na stěnu, který umožňuje připojení a správnou polaritu velmi snadno, bez ohledu na to, jak je reproduktor umístěn a natočen. Fazon LCR je univerzální reproduktor, který se hodí do moderního životního stylu, kde je potřeba vysoký výkon a kompaktní designová reprosoustava. Skříň je vyrobena z tlakového odlitku hliníku, který umožňuje vytvářet asymetrický tvar s vnitřní strukturou, která potlačí akustické a mechanické rezonance v ozvučnici. Držák má integrované pozlacené konektory pro optimální elektrický kontakt mezi držákem a reproduktorem.

Technické parametry

Systém 2 pásmový určený k instalaci na zeď
Výškový reproduktor 1 x 28 mm
Středobasový reproduktor 2 x 115 mm membrána z dřevěných vláken
Frekvenční rozsah (+/-3 dB) 78 Hz - 25 kHz
Citlivost (2,83 V/1 m) 89 dB
Jmenovitá impedance 6 Ω
Maximální SPL 107 dB
Doporučený výkon zesilovače 15 - 120 W
Přechodová frekvence 3 kHz
Terminály Mono wire
Rozměry (š x v x h) 157 x 385 x 117 mm
Hmotnost: 3,5 kg / ks
Barevné provedení v klavírní černi s vysokým leskem,
klavírní bílé s vysokým leskem

Máte dotazy? Napište nám ...