AUDIOVECTOR R C Arreté - italský ořech
 • Doprava zdarma

AUDIOVECTOR R C Arreté - italský ořech

Výrobce: AUDIOVECTOR

Maximálně vyladěný model dvouapůpásmového perfektně hrajícího reproduktoru pro centrální kanál domácího kina. Je určený zejména pro doplnění sestavy s reproduktory Audiovector řady R. Využívá stejné reproduktory a technologie jako regálový a sloupový model s přívlastkem ARRETÉ. Precizně provedená ozvučnice s neparalelními stěnami snižuje vnitřní stojaté vlnění je ještě zatlumená materiálem Nanopore. Reprosoustava používá patentovaný systém uzemění FREEDOM GROUNDING® a technologii NCS Freeze pro zlepšení vodivosti vodičů vnitřní kabeláže a některých součástek.
Navržené a kompletně vyrobené v Dánsku
Příplatkové provedení:
Sedmivrstvý lak dýhovaného povrchu v klavírním lesku,
nebo jiný barevný lak ze vzorníku RAL
příplatek 14 990,- Kč.
Základa a přední panel ve vysokém lesku příplatek 9 900,- Kč. 
 

Barevné varianty
Na objednávku
Do měsíce
98 990 Kč
4 106,97 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vyvážený, Transparentní a Čistý Zvuk pro Domácí Kino
Reprosoustavy Audiovector R C s přívlastkem Arreté používají stejné reproduktory i technologie a jsou stejně maximálně vyladěné jako regálové a sloupové v řadě R se stejným přívlastkem. Ozvučnice s oblými bočnicemi a neparaleními stěnami v základu potlačujícími vnitřní stojaté vlnění je vyztužena vnitřními příčkami a na přední a zadní straně zesílena laminátovým sendvičem. Součástí ozvučnice je podstavec umožňující optimální nasměrování zvuku do poslechového místa. Bassreflexový nátrubek vyúsťuje na zadní stěně, kde jsou i robustní připojovací terminály. Basová i středobasová sekce používá shodné reproduktory o průměru 165 mm. Výšková sekce je osazena reproduktorem R AIR MOTION TRANSFORMER ARRETÉ.

Nejvyšší model v řadě R3 přináší proti nižším modelům řadu vylepšení, které zvyšují přesnost a transparentnost zvuku.
Kromě speciálně vyladěných reproduktorů využívá patentovanou technologii FREEDOM GROUNDING®, vnitřní tlumící materiál Nanopore a technologii NCS Freeze - hlubokého zmražení vodičů a některých součástek zlepšení vodivosti slabých střídavých proudů.

 • Precizně provedená skříň - ozvučnice se zaoblenými neparalelními stěnami
 • Deskou a nástavcem ze speciálního laminátu zesílená ozvučnice
 • FREEDOM GROUNDING®, CONCEPT pro nejčistjší zvuk
 • Středobasový reproduktor s litým košem a titanovou technologií kmitačky,
 • Nová kuželová membrána z karbonového sendviče a fázovací nástavec zlepšující
  směrovou charakteristiku ve středním pásmu
 • Vyladěný výškový reproduktor R AMT ARRETÉ
 • Výhybka s technologií DFF
 • Upevnění reproduktorů ve třech bodech s přesně definovaným utahovacím momentem
 • NCS FREEZE technologie.
 • Tlumící materiál Nanopore 


VZÁJEMNÉ MECHANICKÉ VLIVY
Při návrhu této reprosoustavy bylo věnována velká pozornost mechanické konstrukci. Maximální pozornost byla věnována vzájemnému ovlivňování reproduktorů s ozvučnicí. Přední a zadní stěny ozvučnice tvoří sedvičová konstrukce s vrstvou laminátu. Boční stěny, které mají největší plochu, jsou vyrobeny se silných ohýbaných desek a tak lépe odolávají vibracím než stěny rovné.POKROČILÁ TECHNOLOGIE a VYLADĚNÉ REPRODUKTORY
Reprosoustava používá pro basovou i středobasovou sekci dva shodné reproduktory s velkým zdvihem a titanovou technologií kmitačky, jakou používají reproduktory u vyšších modelů. Pro optimální frekvenční navázání na výškový systém je u nich rozšířené frekvenční pásmo, které u samotného reproduktoru sahá až do 10.000 Hz. Reproduktory mají litý koš s trojbodovým uchycením, a magnetický obvod s dvojitým magnetem pro zvýšení citlivosti. Od reproduktorů používaných v předchozích modelech se liší hlavně novou High-tech membránu sendvičové konstrukce. Sendvič kuželové membrány tvoří křížově tkaná uhlíková vlákna dotovaná pryskyřicí podobnou přírodní pryskyřici ze stromu. Fázovací nástavec uprostřed membrány optimalizuje směrové vyzařování středních frekvencí, a zároveň zlepšuje odvod tepla z kmitačky. Nová membrána má hlavní podíl na zlepšení dynamiky a přináší větší množství zvukových detailů

Výšková sekce je osazena reproduktorem Audiovector AIR MOTION TRANSFORMER ARRETÉ.

Reprosoustava osazená těmito reproduktory tak vyniká vyváženým, přesným a dynamickým zvukem, a bez problémů splní i nejvyšší nároky na zvuk dialogového kanálu v systému domácího kina. Jde využít i klasickém stereu v případě, že z nějakých důvodů nejdou použít standardní sloupové nebo regálové reprosoustavy.REPRODUKTOR AIR MOTION TRANSFORMER
Reproduktorem RMT ARRETÉ se splnil sen, o použití jednoho reproduktoru pro široké výškové pásmo. Na místo použití dvojice výškového a supervýškového reproduktoru se všemi fázovými problémy, které představuje jejich spojení mohl konstrukční tým Ole Klifotha použít jediný systém. Výškový reproduktor R AMT ARRETÉ byl navržen pro modely ARRETÉ. Použití reproduktoru s principem Air Motion Transformer v inovované podobě znamenalo určitou revoluci. Jeden reproduktor se schopností přenášet široké frekvenční pámo od 2900 Hz do více než 50.000 Hz!. Výškový reproduktor R AMT ARREÉ tak zajistí, že všechno v rozsahu lidského sluchu je reprodukováno perfektně. Pro dosažení plynulého přechodu ze středních frekvencí a využití jeho rychlé odezvy na signál bylo nutné upravit frekvenční výhybku a vyvinout i nový středobasový reproduktor.KVALITNÍ TERMINÁLY a TECHNOLOGIE FREEDOM GROUNDING®.
Výhybka je konstruována přímým propojením komponentů bez plošného spoje D2D a její vstupy jsou vyvedeny na dvojici terminálů na zadní stěně reprosoustavy. Výhybka a vysoce kvalitníh zlacené masivní terminály jsou namontovány na destičku ze speciálního laminátu s uhlíkovými vlákny, který maximálně eliminuje interakci mezi namontovanými součáskami a vznik nežádoucích vibrací. Reprosoustavu lze připojit systémem single-wire.

Model Audiovector R C Arreté využívá patentovanou technologii FREEDOM GROUNDING®. Na desičce s teminály je další svorka, která se připojuje kabelem na zenmící kolík rozvodné sítě. Tato patentovaná technologie eliminuje zkreslení vznikající zpětným pohybem membrány na koši reproduktoru. Reprosoustava tak přináší více detailů, větší přesnost a autentičtější hudební zážitek.


EXKLUZIVNÍ DÝHY A BARVY
Designéři a stylisté vybraly pro tuto sérii exkluzivní barvy a dýhy s povrchovou úpravou, která dosahuje nejlepší kvalitu a trvanlivost. Exkluzivní Italský ořech, Africké růžové dřevo a Černý jasan jsou ošetřeny vysoce kvalitním několika vrstvým matným bezbarvým lakem, který je z hlediska údržby velmi praktický. Elegantní a praktický je i vysoce kvalitní lak v matné saténově bílé barvě. Za příplatek lze objednat dýhovaný povrch s vícevrstvým lakem ve vysokém lesku nebo barevé provedení v jiném odstínu barevného vzorníku RAL.


KDO JE AUDIOVECTOR
Značku Audiovector založil Ole Klifoth pod názvem F3 / LYD v roce 1979. Hlavním předmětem podnikání je design, návrh a výroba high-end reprosoustav pro domácí použití. Za celou dobu existance bylo navrženo a vyrobeno mnoho modelů reprosoustav. Více jak 80% všech prodaných párů od vzniku společnosti je neustále v provozu a jejich majitelé jsou plně spokojeni. Využívají faktu, že reproduktor umí žít právě jejich život, sdílet jejich pocity, nálady, být s nimi v malém podkrovním pokojíku, nebo v prostorném obývacím pokoji starodávné vily.

Technické parametry

Systém 2 pásmový bass-reflex
Výškový reproduktor R AMT Arreté Air Motion Transformer
Basové/středobasové reproduktory 2 x 165 mm (6,5")
membrány z kompozitního sendviče
pryskyřice s karbonovými vlákny
Frekvenční pásmo 44 Hz - 53 kHz (- 6 dB)
Citlivost 91,5 dB
Impedance 8 Ω
Dělící frekvence 2900 Hz
Maximální příkon 300 W
Bassreflex Zadní
Terminály single-wire, + zemnění
Rozměry (š x v x h ) 525 x 232 x 289 mm
Provedení - mat White silk- hedvábně bílá
Italian valnut - italský ořech
African rosewood - africké růžové dřevo
Black stained asch - černý jasan

Máte dotazy? Napište nám ...