AUDIOVECTOR R 3 Arreté - italský ořech
 • Doprava zdarma

AUDIOVECTOR R 3 Arreté - italský ořech

Výrobce: AUDIOVECTOR

V řadě R nový, nejvyšší, maximálně vyladěný model dvouapůpásmové reprosoustavy. Precizně provedená ozvučnice se zaoblenými neparaleními stěnami je osazena dvojicí shodných nových středobasových reproduktorů o růměru 165 mm a výškovým systémem R AMT ARRETÉ.
Díky využití nejmodernějších technologií jako je vnitřní tlumení Nanopore, vyladění vodivosti vodičů technologií NCS Freeze a patentovanému systému uzemnění FREEDOM GROUNDING® je perfektně hrající reprosoustava Audiovector R3 Arreté připravena excelovat v každém okamžiku.
Reprosoustavy jsou vyráběny v Dánsku na základě objednávky.
Příplatkové provedení:
Sedmivrstvý lak dýhovaného povrchu v klavírním lesku,
nebo jiný barevný lak ze vzorníku RAL
příplatek 14 990,- Kč za pár.
Základa a přední panel ve vysokém lesku příplatek 9 900,- Kč za pár.  

Barevné varianty
Na objednávku
Do měsíce
279 990 Kč
11 957,41 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

VZÁJEMNÉ MECHANICKÉ VLIVY
Reprosoustava R 3 Arreté má stejnou zaoblenou ozvučnici s neparalelními stěnami jako celá modelová řada R. Boční stěny, které mají největší plochu, jsou vyrobeny ze silných ohýbaných desek a tak lépe odolávají vibracím než stěny rovné. Při návrhu bylo věnována velká pozornost mechanické konstrukci a vzájemnému ovlivňování reproduktorů a proti základnímu modelu obsahuje i řadu dalších vylepšení. Sendvičová konstrukce přední stěny má zesílenou deskou ze speciálního laminátu zvyšující její tuhost. Spolu s připevněním reproduktorů třemi šrouby s přesně definovaným utahovacím momentem minimalizuje vzájemnou interakci mezi ozvučnicí a reproduktory. Zadní stěna je rovněž zesílená masivním nástavcem z laminátového sendviče pro dokonalejší potlačení nežádoucích vibrací a vnějších difrakčních odrazů.

Nejvyšší model v řadě R3 přináší proti nižším modelům řadu vylepšení, které zvyšují přesnost a transparentnost zvuku.
Kromě speciálně vyladěných reproduktorů využívá patentovanou technologii FREEDOM GROUNDING®, vnitřní tlumící materiál Nanopore a technologii NCS Freeze - hlubokého zmražení vodičů a některých součástek zlepšení vodivosti slabých střídavých proudů.
Reprosoustava Audiovector R1 Arreté je nejen výkonná, ale i velmi dobře vyladěná

Za svůj život si každý projde spoustou změn, i výběru oblíbené hudby a míst, kde ji posloucháme. Vše chce svůj čas a na spoustu věcí je nutné brát ohled. Tvrdý rock není to samé, jako symfonická báseň, malé jazzové trio, improvizující v zakouřeném klubu na periferii není to samé, jako monumentální forte komplexního orchestru v přírodním amfiteátru.

 • Precizně provedená skříň - ozvučnice se zaoblenými neparalelními stěnami
 • Deskou a nástavcem ze speciálního laminátu zesílená ozvučnice
 • FREEDOM GROUNDING®, CONCEPT pro nejčistjší zvuk
 • Středobasový reproduktor s litým košem a titanovou technologií kmitačky,
 • Nová kuželová membrána z karbonového sendviče a fázovací nástavec zlepšující
  směrovou charakteristiku ve středním pásmu
 • Vyladěný výškový reproduktor R AMT ARRETÉ
 • Do zadu otevřený výškový systém - SEC
 • Výhybka s technologií DFF
 • Upevnění reproduktorů ve třech bodech s přesně definovaným utahovacím momentem
 • NCS FREEZE technologie.
 • Tlumící materiál Nanopore 


VZÁJEMNÉ MECHANICKÉ VLIVY
Při návrhu reprosoustavy R 3 Avantgarde byla věnována maximální pozornost nejen použitým reproduktorům, ale i mechanické konstrukci ozvučnice. Stejnou ozvučnici se zaoblenými neparalelními stěnami mají všechny modely série R. Boční stěny, které mají největší plochu, jsou vyrobeny se silných ohýbaných desek které lépe odolávají vibracím než stěny rovné. Ozvučnici zpevňuje i několik vnitřních výztuh. a panely ze speciálního laminátu. Panely nejen zpevňují přední a zadní stěny ozvučnice, ale zároveň eliminují vzájemnou interakci reproduktorů a ozvučnice. Bassreflexový rezonátor vyúsťuje do speciální základny Superstand. Vzájemné ovlivňování reprosoustavy
a podlahy potlačují odhmotňovací hroty na vyladěné listové pružině.POKROČILÁ TECHNOLOGIE a VYLADĚNÉ REPRODUKTORY
Reprosoustava používá pro basovou i středobasovou sekci dva shodné reproduktory s velkým zdvihem a titanovou technologií kmitačky, jakou používají reproduktory u vyšších modelů. Pro optimální frekvenční navázání na výškový systém je u nich rozšířené frekvenční pásmo, které u samotného reproduktoru sahá až do 10.000 Hz. Reproduktory mají litý koš s trojbodovým uchycením, a magnetický obvod s dvojitým magnetem pro zvýšení citlivosti. Od reproduktorů používaných v předchozích modelech se liší hlavně novou High-tech membránu sendvičové konstrukce. Sendvič kuželové membrány tvoří křížově tkaná uhlíková vlákna dotovaná pryskyřicí podobnou přírodní pryskyřici ze stromu. Fázovací nástavec uprostřed membrány optimalizuje směrové vyzařování středních frekvencí, a zároveň zlepšuje odvod tepla z kmitačky. Nová membrána má hlavní podíl na zlepšení dynamiky a přináší větší množství zvukových detailů.

Výšková sekce je osazena reproduktorem Audiovector AIR MOTION TRANSFORMER ARRETÉ.
Reprosoustava osazená těmito reproduktory tak vyniká vyváženým a dynamickým zvukem. Model Arreté je schopen bez problémů splnit ve zvuku prakticky jakékoliv přání.REPRODUKTOR AIR MOTION TRANSFORMER ARRETÉ
Reproduktorem R RMT ARRETÉ se splnil sen, o použití jednoho reproduktoru pro široké výškové pásmo. Na místo použití dvojice výškového a supervýškového reproduktoru se všemi fázovými problémy, které představuje jejich spojení mohl konstrukční tým Ole Klifotha použít jediný systém. Výškový reproduktor R AMT ARREÉ byl navržen pro modely ARRETÉ. Použití reproduktoru s principem Air Motion Transformer v inovované podobě znamenalo určitou revoluci. Jeden reproduktor se schopností přenášet široké frekvenční pámo od 2900 Hz do více než 50.000 Hz!. Výškový reproduktor Avantgarde tak zajistí, že všechno v rozsahu lidského sluchu je reprodukováno perfektně. Pro dosažení plynulého přechodu ze středních frekvencí a využití jeho rychlé odezvy na signál bylo nutné upravit frekvenční výhybku a vyvinout i nový středobasový reproduktor.TECHNOLOGIE SEC
Magnetický obvod výškového reproduktoru je ze zadní strany zcela otevřen a ústí do samostatné komory s dvěma otevřenými průduchy na zadní straně reprosoustavy. Výškový reproduktor Audiovector Avantgarde s Air Motion Transformer, a SEC provedení se 30% vyzařováním dozadu vytvoří transparentní zvuk připomínajícím elektrostatické reproduktory, ale s mnohem dynamičtější reprodukcí.VYSOCE KVALITNÍ TERMINÁLY a TECHNOLOGIE FREEDOM GROUNDING®.
Výhybka je konstruována přímým propojením komponentů bez plošného spoje D2D a její vstup je vyveden na terminály na zadní stěně reprosoustavy. Výhybka a dvojice vysoce kvalitních zlacených masivních terminálů je namontována na destičku ze speciálního laminátu s uhlíkovými vlákny, který maximálně eliminuje interakci mezi namontovanými součáskami a vznik nežádoucích vibrací. Reprosoustavu lze připojit systémem single-wire.
Model Audiovector R3 Arreté využívá patentovanou technologii FREEDOM GROUNDING®. Na desičce s teminály je další svorka, která se připojuje kabelem na zenmící kolík rozvodné sítě. Tato patentovaná technologie eliminuje zkreslení vznikající zpětným pohybem membrány na koši reproduktoru. Reprosoustava tak přináší více detailů, větší přesnost a autentičtější hudební zážitek.EXKLUZIVNÍ DÝHY A BARVY
Designéři a stylisté vybraly pro tuto sérii exkluzivní barvy a dýhy s povrchovou úpravou, která dosahuje nejlepší kvalitu a trvanlivost. Exkluzivní Italský ořech, Africké růžové dřevo a Černý jasan jsou ošetřeny vysoce kvalitním několika vrstvým matným bezbarvým lakem, který je z hlediska údržby velmi praktický. Elegantní a praktický je i vysoce kvalitní lak v matné saténově bílé barvě. Za příplatek lze objednat dýhovaný povrch s vícevrstvým lakem ve vysokém lesku nebo barevé provedení v jiném odstínu barevného vzorníku RAL.KDO JE AUDIOVECTOR
Značku Audiovector založil Ole Klifoth pod názvem F3 / LYD v roce 1979. Hlavním předmětem podnikání je design, návrh a výroba high-end reprosoustav pro domácí použití. Za celou dobu existance bylo navrženo a vyrobeno mnoho modelů reprosoustav. Více jak 80% všech prodaných párů od vzniku společnosti je neustále v provozu a jejich majitelé jsou plně spokojeni. Využívají faktu, že reproduktor umí žít právě jejich život, sdílet jejich pocity, nálady, být s nimi v malém podkrovním pokojíku, nebo v prostorném obývacím pokoji starodávné vily.

Technické parametry

Systém 2,5 pásmový bass-reflex
Výškový reproduktor R AMT Arreté - Air Motion Transformer,
do zadu otevřená komora SEC
Basové/středobasové reproduktory 2 x 165 mm (6,5")
membrány z kompozitního sendviče
pryskyřice s karbonovými vlákny
Frekvenční pásmo 23 Hz - 53 kHz (- 6 dB)
Citlivost 90,5 dB
Impedance 8 Ω
Dělící frekvence 320 / 2900 Hz
Maximální příkon 350 W
Bass reflex Spodní s vyzařováním do speciálního podstavce
Terminály bi-wire + zemnění
Rozměry (š x v x h ) 230 x 1 034 x 360 mm
Provedení - mat White silk- hedvábně bílá
Italian valnut - italský ořech
African rosewood - africké růžové dřevo
Black stained asch - černý jasan

Máte dotazy? Napište nám ...