Audiolab 6000N Play - stříbrná
  • Doprava zdarma

Audiolab 6000N Play - stříbrná

Výrobce: Audiolab

Síťový přehrávač (Streamer) určený pro přehrávání hudby a internetových rádií ve vysokém rozlišení. D/A převodník  DAC ESS Sabre ES9038Q2M - 24 bit / 192 kHz, technologie DTS Play-Fi, 2,8" (480 x 640 px) Full View IPS LCD.

Barevné varianty
Skladem
14 190 Kč
604,90 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448 6000N Play kombinuje všestrannost bezdrátové audio platformy DTS Play-Fi se zvukovým know-how společnosti audiolab a poskytuje skvěle znějící řešení pro streamování Wi-Fi, které se snadno nastavuje a používá. Uživatelé mohou streamovat z libovolného zdroje ve své bezdrátové síti – smartphony, tablety a počítače, stejně jako jednotky NAS a hudební servery pomocí dvoupásmového Wi-Fi se dvěma anténami. 6000N Play se bezdrátově připojí k dalším zařízením vybaveným Play-Fi, což umožňuje plně synchronizované nastavení ve více místnostechPoskytuje přístup k množství internetových hudebních služeb např, Spotify, Tidal, HDtracks, Deezer, Qobuz, Amazon Music, Napster, TuneIn, iHeartRadio a SiriusXM a td.. Uživatelé se mohou rozhodnout zda procházet za pomoci průvodce stanic seznam tisíců stanic a podcastů,  nebo streamovat z domácího mediálního serveru s kompatibilitou DLNA. 6000N Play podporuje zvuk ve vysokém rozlišení a je schopen přijímat data až do rozlišení 24 bitů/192 kHz přes Wi-Fi, což značně převyšuje kvalitu CD a to vše bez překódování nebo převzorkování.

6000N Play obsahuje vysoce kvalitní DAC (Digital-to-Analogue Converter), využívající stejný referenční čip ES9018 Sabre32, jaký najdete v integrovaném zesilovači audiolab 6000A. 32bitová architektura HyperStream společnosti ESS Technology a eliminátor jitteru časové domény ve spojení s vlastními obvody audiolab poskytuje ultranízký šum a vysoký dynamický rozsah. Návrh obvodu také čerpá inspiraci z přenosu 6000CDT CD transportu audiolab, který zahrnuje stejný izolovaný napájecí zdroj s vysoce účinným toroidním transformátorem pro optimální čistotu signálu. Zahrnutí stupně DAC zajišťuje, že 6000N Play lze použít s jakýmkoli audio systémem. Jednoduše připojte analogové výstupy RCA k běžnému zesilovači nebo páru aktivních reproduktorů. Případně použijte digitální zdroj (optický nebo koaxiální) přímo do externího DAC nebo zesilovače s digitálními vstupy, jako je audiolab 6000A, který je přirozeně ideálním partnerem pro 6000N Play; Když jsou tyto dva komponenty spárovány digitálně, je k přenosu audio signálu použit optický nebo koaxiální kabel, zatímco USB kabel umožňuje ovládání hlasitosti 6000A prostřednictvím aplikace Play-Fi.

Přímé streamování - 6000N Play se konfiguruje a ovládá prostřednictvím aplikace Play-Fi, která je k dispozici pro telefony a tablety iOS, Android a Kindle Fire, stejně jako chytré hodinky Apple a Android a počítače se systémem Windows. Může také streamovat přímo ze Spotify přes Spotify Connect a je kompatibilní s DLNA a UPnP. Na samotném komponentu je minimum ovládacích prvků – pouze tlačítko pohotovostního režimu a sada šesti „přednastavených“ tlačítek. Tyto předvolby fungují přesně jako předvolby na DAB nebo FM tuneru; jednoduše vyberte internetovou rozhlasovou stanici nebo seznam skladeb z kompatibilní streamovací služby a uložte je jako předvolbu pro rychlý přístup – není potřeba žádná aplikace. Tato provozní jednoduchost ve spojení s všestranností Play-Fi je klíčem k přitažlivosti 6000N Play. Pro některé je to perfektní způsob, jak streamovat hudbu ze služeb jako Spotify, Tidal a Deezer, se všemi dalšími funkcemi Play-Fi včetně zvuku ve více místnostech. Pro ostatní je to prostě nejlepší způsob, jak přidat rádio do jejich hi-fi systému, s obrovským výběrem stanic dostupných přes internet.Technologie bezdrátového streamování - DTS Play-Fi je prémiová bezdrátová audio aplikace vhodná pro celou domácnost. Nyní je dostupné u největší skupiny značek na světě. Streamujte svůj oblíbený obsah s ohromující kvalitou zvuku z každého vhodného zařízení, které v domácnosti máte.
 

  • DTS Play-Fi odesílá zvuk z mobilních zařízení do reproduktorů v celém domě pomocí vlastní technologie streamování, synchronizace a ověřování.Každý jednotlivý produkt
  • DTS Play-Fi dokonale funguje se vším ostatním, bez ohledu na značku, takže získáte obrovskou škálu možností, jak si přizpůsobit svůj domov, a jeden jednoduchý, elegantní zážitek z poslechu.
  • DTS Play-Fi nabízí bezkonkurenční výběr audio produktů pro váš domov, od kompaktních reproduktorů napájených baterií až po výkonné soundbary, postavené nejrespektovanějšími audio značkami v oboru. Už žádné kompromisy ve svém stylu nebo vkusu, abyste získali vysoce kvalitní bezdrátové audio řešení.

Technické parametry

Digitální sekce 500 +/- 50 mVpp
Výstupní impedance 75Ω
Maximální rozlišení 192kHz/24bit
Vzorkovací frekvence 32 - 192 kHz
Digitální výstup 1x koaxiální, 1x optický
DAC ES9018K2M
Proměnné výstupní napětír 0 - 2,1 V
Frekvenční odezva +/-0,5dB (20Hz-20kHz, ref.1kHz)
Zkreslení THD+N <0,003 % (1kHz @0dBFS, BW=20-20kHz)
Poměr signálu k šumu (S/N) 115 dB
Spotřeba energie v pohotovostním režimu <0,5W
Streamovací služby Spotify, Tidal, HDtracks, Deezer, Qobuz,
Amazon Music, Napster, TuneIn,
iHeartRadio,SiriusXM
Aplikace pro ovládání

DTS Play-Fi 

Aplikační podpora operčních systémů iOS, Android
Kindle Fire
Windows  přímo ze Spotify přes Spotify Connect a je kompatibilní s DLNA a UPnP
Podporované služby Spotify Connect, Alexa Skills (DLNA a UPnP), Mutiroom
Vstupy USB pouze pro servisní účely
Obousměrný Bluetooth Bluetooth 5.0 aptX HD
Výstupy Analogový RCA stereo
Digitální koaxiální
Digitální optický Toslink
12 V Trigger, 3,5 mm Jack
Síťová komunikace WiFi 802.11ac (2,4 / 5 GHz)
Ethernet 10/100Mbs
Rozměry (Š x V x H) 445 x 80 x 330 mm
Hmotnost 4,9 kg
Provedení stříbrná, černá

Máte dotazy? Napište nám ...