Audiolab 6000CDT - stříbrná
  • Doprava zdarma

Audiolab 6000CDT - stříbrná

Výrobce: Audiolab

Audiolab 6000CDT je CD transport obsahující stejný štěrbinový mechanismus jako vlajková loď 8300CD. Tento CD transport vyniká robustním šasi a vysokou celkovou spolehlivostí. Pro přehrávání využívá digitální vyrovnávací paměť pro snižování chyb při čtení z disku. Dokáže tak přehrávat i poškozená CD, která jsou nečitelná běžnými CD mechanikami.

Barevné varianty
Skladem
14 190 Kč
614,21 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Zvuk a jeho kvalita

6000CDT je ​​nejnovější CD transport od Audiolab. Audiolab používá mechanismus ukládání dat do vyrovnávací paměti čímž dosáhne snížení chyb. Při čtení disku a poskytuje nejvyšší úroveň extrakce digitálního signálu z široké škály CD. Je schopen přečíst i poškrábaná a poškozená CD, která jsou běžnými mechanikami nečitelná. Vestavěný digitální převodník využívá digitální koaxiální a optické výstupy k zajištění maximální všestrannosti.  Časování je řízeno krystalovým oscilátorem, který umožňuje, aby digitální koaxiální i optické výstupy vykazoval velmi nízké úrovně Jitteru (digitální zkreslení)


.

Přehled

Koaxiální výstup je napájen z diferenčního napájecího linkového zdroje, aby se zajistilo, že bezchybný digitální signál dosáhne externího DAC (32bitová sekce). DAC v integrovaném zesilovači 6000A je samozřejmě vynikající.
Díky montáži transportéru do vlastního, elektromagneticky stíněného pouzdra a včetně prostoru vyhrazeného napájecímu zdroji je extrakce digitálního signálu z libovolného CD tak přesná a přesná, jak je jen možné dosáhnout.


Technické parametry

Přehrávané disky CD, CD-R
Úroveň digitálního vstupního napětí      600±50mVpp
Frekvenční odezva <0,01dB @ 20Hz-20kHz
Výstup

1 x Digitání koaxiální

1x Digitální optický

Příkon - jmenovitý / st.by 15 W / < 0,5 W
Rozměry (š x v x h) 445 x 80 x 307 mm
Hmotnost: 5,4 kg
Dodávané příslušenství Dálkové ovládání včetně 2 x AAA baterií
Napájecí kabel
Vysoce kvalitní koaxiální kabel
Ovládací manuál
Provedení Černá,
Stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...