Yamaha YSP-2700 - stříbrná
  • Doprava zdarma
  • Do vyprodání zásob

Yamaha YSP-2700 - stříbrná

Výrobce: YAMAHA

Zvukový projektor 7.1, 16 × 2W + 2×20W, bezdrátový subwoofer, HDMI 3/1, 4K, WiFi, Bluetooth, DLNA, Spotify, MusicCast, LAN, Subwoofer out, digitální optický a koaxiální vstup.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
23 990 Kč
1 039,26 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Ohromující zvukový realismus, bezdrátové streamování
Ponořte se do skutečného 7.1kanálového prostorového zvuku z ultratenkého zvukového panelu. Model YSP-2700 je vybaven technologií Yamaha Digital Sound Projector s 16 reproduktory vybavenými 16 zesilovači, které přinášejí živý zvuk s pozoruhodnou přítomností, detaily a jasností. Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio ™ nabízí zpracování zvuku ve vysokém rozlišení. MusicCast nabízí všestranné bezdrátové připojení (Wi-Fi®, Bluetooth®, AirPlay® a Spotify Connect), přístup ke streamovacím službám a hudebním knihovnám a bezdrátové ovládání zvuku ve více prostorách pomocí jednoduché aplikace na smartphonu nebo tabletu.

  • Luxusní, ultra tenký design se dokonale hodí k vašemu televizoru
  • HDMI vstupy s podporou 4K Ultra HD a HDCP 2.2
  • Všestranná konektivita– Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay a Spotify
  • Možnost poslechu až v 9 dalších místnostech s MusicCast


Úžasný reálný 7.1 kanálový zvuk pomocí technologie Digital Surround Projector
YSP-2700 vytváří z mnoha reproduktorů zvukové paprsky které se pomocí digitálního zpracování signálu odráží od stěn místnosti, což vytváří skutečný realistický prostorový 7.1 kanálový efekt se zvukem surroundů zleva i z prava a dokonce i efekt zadních surroundů.
Ohromující reálný zvukový obraz se 16 reproduktory
Centrální jednotka modelu YSP-2700 je osazena 16ti reproduktory o průměru 28 mm, které vytvářejí zvukové pole. Vestavěná technologie optimalizuje směr vyzařování paprsků a jejich odraz od stěn tak, aby byla dosažena maximální kvalita zvukového obrazu.


Krása a elegance vysoce kvalitních materiálů
Centrální jednotka je vyrobena z hliníku s vynikající pevností. Horní kryt je silný hliníkový panel s kartáčovanou úpravou, což mu dává elegantní vzhled. Subwoofer má kompaktní rozměry a minimalistický design, který se hodí do jakéhokoliv interiéru.Elegantní, sofistikovaný vzhled
S výškou pouhých 51 mm lze soundbar s tenkým designem umístit před televizor aniž by zakrýval výhled na obrazovku. Vysoce kvalitní minimalistický design a hliníkové šasi jistě doplní  váš interiér o moderní přístroj.Bezdrátový subwoofer pro flexibilní umístění
Bezdrátový přenos zvuku do subwooferu odstraňuje potřebu jeho připojení signálovým kabelem, proto je snadnější jeho umístění v interiéru. Subwoofer přes své kompaktní rozměry poskytuje silnou a vysoce kvalitní basovou podporu.MusicCast
MusicCast je nová revoluce v oblasti síťového audia, všechny produkty MusicCast jdou používat společně nebo odděleně - je to zcela libovolné. Soundbar, bezdrátový reproduktor, AV receiver nebo HiFi systém lze rychle ovládat pomocí jedné intuitivní snadno ovladatelné aplikace. Jednotlivé prvky jdou kombinovat se systémem MusicCast a postupně rozšiřovat. Inteligentní aplikaci MusicCast ovládáte pouhým klepnutím na obrazovku a získáte plnou kontrolu nad veškerou hudbou a všemi zařízeními v systému MusicCast ve Vaší domácnosti.MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy
MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro požitek z hudby a audia. Ta může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k jiným MusicCast zařízením ve vaší domácnosti. Můžete také sdílet hudbu z externích zařízení, jako jsou například TV nebo BD přehrávač připojené AV receiveru. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamován do MusicCast zařízení v různých místnostech. Navíc jsou podporovány široké škály zdroje zvuků včetně MP3, WMA, AAC, Apple Lossless, WAS, FLAC a AIFF:Aplikace pro jednoduché ovládání
Aplikace MusicCast Controller může být použita s jedním, nebo více produkty MusicCast. Má uživatelsky příjemné rozhraní, které si můžete přizpůsobit podle svého vkusu. Dotekem na displej zařízení nastavíte, vyberete hudbu a poslech může začít. Kromě toho můžete s YSP-2700 nastavit prostorový efekt, nebo provést detailní nastavení zvuku. Aplikace vám umožňuje snadno ovládat zařízení pro nejlepší zážitek z poslechu.
Můžete si jí zdarma stáhnout z App Store, nebo Google Play.


Akustická kalibrace profesionálního stupně
Systém kalibrace pokojové akustiky IntelliBeam ™ společnosti Yamaha automaticky nastaví parametry přístroje na nejlepší zvukový obraz v místě poslechu. Systém změří akustické vlastnosti místnosti, jako je velikost, tvar a materiál stěn. Podle změřených hodnot nastaví vyzařovací úhly, ohniskové vzdálenosti, hlasitost a další zvukové parametry. Výsledkem je přesné nastavení přístroje podle velikosti, tvaru a akustických vlastností místnosti pro dosažení nejlepšího zvuku a prostorového efektu v místě poslechu.


Prostorový Zvuk v Obývacím Pokoji, Stejně jako v Koncertní Síni, Hudebním Klubu nebo Divadle
Programy YAMAHA CINEMA DSP jsou založeny na skutečných datech zvukových polí, měřených ve slavných koncertních sálech, jazzových klubech, živých představeních a divadlech. Výsledkem je neuvěřitelně prostorový a realistický zážitek při poslechu hudby nebo sledování filmů v obývacím pokoji. Model YSP-2700 nabízí na výběr 10 různých zvukových programů.
.


Stream přes Bluetooth nebo AirPlay
Můžete slyšet všechny zdroje hudby z vašeho smartphonu prostřednictvím bezdrátového připojení Bluetooth nebo AirPlay. Hudbu můžete přehrávat z hudebních aplikací, aplikací rozhlasových stanic nebo z webových služeb YouTube ™.


Obousměrná technologie Bluetooth
Model YSP-2700 je vybaven nejnovější obousměrnou technologií Bluetooth. Je tak možné nejen bezdrátově přenášet hudbu z mobilního zařízení do YSP-2700, ale i z YSP-2700 posílat do Bluetooth reproduktorů nebo Bluetooth sluchátek pro nerušený poslech.


Vestavěná Technologie Compressed Music Enhancer
Technologie Compresed Music Enhancer obnovuje obsah vysokých frekvencí, které jsou u kompresních formátů sníženy. Expanzní vysokých frekvencí se zvuk celkově projasní a vylepší i stereofonní obraz. Zvuk se tak stane přirozenější i u komprimované hudby.
Expanze vysokých frekvencí je optimalizována pro docílení živého a přirozeného zvuku u libovolného komprimovaného obsahu i při přenosu zvuku prostřednictvím Bluetooth. Funkci lze zapnout a vypnout pomocí dálkového ovladače.


HD Dekódování zvuku
YSP-2700 dekóduje signály HD Audio, aby bylo zajištěno, že budete slyšet nejlepší zvuk z přehrávačů Blu-ray Disc, stejně jako z jiných digitálních zdrojů.


HDMI Vstupy a Výstup s podporou 4K Ultra HD
YSP-2700 má tři HDMI vstupní a jeden výstupní konektor s podporou přenosu UHD videosignálu 4K / 60p, včetně protikopírovací ochrany HDCP2.2. To umožňuje využít zvukový projektor YSP-2700 i v budoucnosti.

Technické parametry

Počet kanálů 7.1
Výkon 107 W celkem: 
32 W směrové reproduktory
75 W subwoofer
Maximální příkon 24 W zvukový projektor,
75 W subwoofer
Příkon ve standby 0.3 W (HDMI control OFF, Network Standby OFF)
1.5 W (HDMI Control OFF, Network Standby ON, Wi-Fi ON)
Směrové reproduktory 16 x 2,8cm
Subwoofer 14 cm
Rozměry(š x v x h )
zvukový projektor
subwoofer
944 x 51 x 154 mm
295 x 297x 307 mm
Hmotnost:
zvukový projektor
subwoofer
4,0 kg
9,1 kg

Vstupy / výstupy

HDMI 3 in / 1 out (ARC)
Digitální optický 1
Digitální koaxiální 1
Analogový RCA 1
Výstup pro subwoofer 1

HDMI

4K průchozí ano (50 / 60 Hz YCbCr=4:4:4, HDR, HDCP2.2)
3D Pass-through ano
ARC ano
CEC ano
Auto Lip-Sync ano

Zvukové technologie

Surround Technologie Digital Sound Projector
CINEMA DSP Movie 3 (Sci-Fi, Adventure, Spectacle)
CINEMA DSP Music 3 (Music Video, Concert, Jazz Club)
CINEMA DSP Entertainment 4 (Sports, Talk Show, Drama, Game)
Listening Mode 3D SURROUND, SURROUND, STEREO, TARGET, My Surround
Compressed Music Enhancer ano

Audio formáty

Dolby Atmos ne
Dolby TrueHD ano
Dolby Digital Plus ano
Dolby Digital ano
Dolby Digital EX ano
Dolby Pro Logic II ano
Dolby Pro Logic IIx ano
DTS-HD Master Audio ano
DTS-HD High Resolution ano
DTS-ES ano
DTS-Neo6 ano
DTS 96/24 ano
LPCM ne

Síťové funkce 

Podporované formáty WAV (PCM) /AIFF / FLAC do 192 kHz
ALAC do 96 kHz
MP3/WMA /MPEG-4 AAC do 48 kHz
AirPlay ano
Internet rádio ano
ECO Mode ano
Aplikace pro telefony/tablety ano

Konektivita 

Wireless Music Streaming ano (s Bluetooth)
Wi-Fi ano (IEEE802.11b/g/n, frekvence 2.4GHz)
Bluetooth verze: Ver. 2.1 + EDR 2,4 GHz
kodec: přijem: SBC, MPEG4-AAC
vysílání: SBC
Ethernet ano (100base-T, 10base-T)

Další funkce 

IntelliBeam ano
On-Screen Display ano
Podporované jazyky On-Screen Displaye English, German, French, Spanish, Italian, Dutch,
Russian, Swedish, Turkish, Japanese
ECO Mode ano
Aplikace pro telefony/tablety ano

Máte dotazy? Napište nám ...