Yamaha WXA-50 - dark silver
 • Doprava zdarma
 • Doprodej

Yamaha WXA-50 - dark silver

Výrobce: YAMAHA

Kompaktní zesilovač s výkonem 2x90W, podporou multiroom systému MusicCast. Wi-Fi, Bluetooth, LAN, streamovací služby Tidal, Deezer, Spotify, Qobuz, JUKE, Napster, Pandora, internetová rádia. Přehrává Hi-Res soubory FLAC, ALAC, WAV, AIFF.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
12 990 Kč
562,27 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448Jednoduché a elegantní řešení pro poslech kvalitní hudby z nejrůznějších zdrojů. Bezdrátové streamování hudby pomocí Bluetooth a Airplay, streamovací služby jako Tidal, Spotify, Deezer, Qobuz, Pandora, JUKE, Napster, SiriusXM to vše můžete ovládat ze svého chytrého telefonu, nebo tabletu. WXA-50 je moderní zesilovač pro náročného posluchače.

 • Zapojte repro a vytvořte další zónu multiroom systému MusicCast
 • 2.1-kanálový zvuk
  90 W na kanál (6 ohmů, 1 kHz, 0,9% THD, 1-ch řízený)
  70 W na kanál (6 ohmů, 20 Hz-20 kHz, 0,06% THD, 2-ch poháněné)
 • Pro snadné ovládání můžete použít aplikaci MusicCast App. Ta umožňuje ovládat i ostatní komponenty kompatibilní s MusicCast
 • One push play — stiskem jednoho tlačítka přístroj zapnete a okamžitě začne přehrávat hudbu z posledně zvoleného zdroje.
 • Retro moderní a vynikající kvalita
 • 48-bitové digitální ovládání hlasitosti je daleko lepší než vstupní rozlišení signálu a tím je dosaženo lepších možností pro ovládání
 • Podporuje přehrávání DSD 5.6 MHz a FLAC / WAV / AIFF 192 kHz / 24-bit
 • Kompaktní tělo s pouhými 214 mm šířky se vejde kamkoliv a lze jej umístit vertikálně i horizontálně
 • Snadná instalace - vhodný i pro 1U rack s rozměry 214 mm x 42 mm (bez nožiček)
 • Nízký standby příkon: 1.8 W


Rozšiřte své stávají audio o multi-room systém MusicCast.
Jednoduché, připojíte své reproduktory k zesilovači WXA-50 a ihned můžete poslouchat internetová rádia, streamovací služby TIDAL, Spotify, Deezer nebo přehrávat přes domací síť Hi-Res soubory z NAS disků nebo počítačů a také začlenit dališí místnost do multiroom systému MusicCastMusicCast
MusicCast je nová revoluce v oblasti síťového audia, všechny produkty MusicCast jdou používat společně nebo odděleně - je to zcela libovolné. Soundbar, bezdrátový reproduktor, AV receiver nebo HiFi systém lze rychle ovládat pomocí jedné intuitivní snadno ovladatelné aplikace. Jednotlivé prvky jdou kombinovat se systémem MusicCast a postupně rozšiřovat. Inteligentní aplikaci MusicCast ovládáte pouhým klepnutím na obrazovku a získáte plnou kontrolu nad veškerou hudbou a všemi zařízeními v systému MusicCast ve Vaší domácnosti.MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy
MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro požitek z hudby a audia. Ta může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k jiným MusicCast zařízením ve vaší domácnosti. Můžete také sdílet hudbu z externích zařízení, jako jsou například TV nebo BD přehrávač připojené k WXA-50. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamován do MusicCast zařízení v různých místnostech. Navíc jsou podporovány široké škály zdroje zvuků včetně MP3, WMA, AAC, Apple Lossless, WAV, FLAC a AIFF

Stejnou nebo jinou hudbu do každé místnosti
Přehrávejte stejnou skladbu ve více místnostech nebo si přehrajte různé skladby v každé místnosti. Díky službě MusicCast si můžete užít hudbu, kterou máte rádi, kdekoli ve svém domě.

Užijte si všechny zdroje hudby a připojte ostatní komponenty
WXA-50 je kompatibilní se všemi typy hudebních zdrojů a streamovacích služeb. S různými typy konektorů pro připojení televizoru, přehrávače CD, počítače a dalšího AV zařízení si budete moci vychutnat hudbu z celého světa a to jen díky jednoho komponentu.

Stream přes Bluetooth nebo AirPlay
Můžete poslouchat zdroje hudby ze svého smartphonu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth nebo AirPlay. Mlůžete přehrávat hudbu z hudebních nebo rozhlasových služeb a také portálu YouTube.

Jednoduchá aplikace pro váš požitek z hudby
MusicCast je intuitivní a jednoduchá aplikace, která Vám umožní využívat váš přístroj na maximum. MusicCast je multi roomová aplikace vyvinutá za účelem maximálního požitku z hudby. Ovládejte Vaše přístroje Yamaha jednou rukou z vašeho mobilního telefonu či tabletu.

Jednoduché ovládání
Stisknutím libovolného tlačítka na předním panelu přístroj zapnete a spustí přehrávání dříve vybraného zdroje. Rychlý a snadný přístup k oblíbené hudbě.

Nastavte šest číselných tlačítek na dálkovém ovladači pro vaše oblíbené zdroje hudby, jako jsou internetová rádia, playlist z NAS disku, nebo z počítače a USB flashky. Po stiknutí tlačítka začne okamžitě hrát nastavený zdroj hudby.

Audiofilní zvuk, vynikající design
Model WXA-50 je vybaven masivním kovovým tělem s hliníkovým krytem a štíhlým kompaktním designem, který se hodí téměř kamkoliv. Pod kapotou najdete vysoce výkonné komponenty a nejnovější obvody předzesilovače.

Kompaktní design
Pouze 51mm vysoký a 214 mm široký streamer může být umístěn vodorovně nebo svisle, což umožňuje, aby se vešel do téměř jakéhokoli prostoru.

Perfektní Zvuk za Všech Okolností
Díky špičkovým technologiím pro zpracování zvuku od Yamahy si lze užívat výborný zvuk ze všech zdrojů hudby bez ohledu na kvalitu nahrávky, akustiku místnosti nebo velikosti používaných reproduktorů. Poslech hudby z smartphonů nebo jiných zdrojů s kompresními formáty značně zlepšuje ve všech frekvenčních úrovních Technologie Compressed Music Enhancer. Nejlepší zvuk při každé hlasitosti pak zajišťuje korekční obvod Volume-adaptive EQ, který podle úrovně hlasitosti automaticky upravuje úroveň basů a výšek. Vyladěná korekce basů Bass Extension poskytuje hlubší a bohatší basy s kompaktními nebo do zdí vestavěnými reprosoustavami. Nechybí ani možnost přepnutí do režimu Direct Mode bez vlivu procesoru na zvuk pro přehrávání záznamů ze zdrojů s vysokým rozlišením.

Vysoká Technologická Úroveň pro Vysoce Kvalitní Zvuk
Model WXA-50 využívá výhody moderních zvukových technologií a audio obvodů vyvinutých u značky Yamaha. Obvody předzesilovače například mimimalizují digitální jitter a používají stejný, vysoce výkonný DAC od ESS Technology, kterým jsou osazeny high-end AV přijímače. Firemní řešení zemnících obvodů v napájecích obvodech nazvané DAC Pure Ground zajišťuje, že napájení nikdy nebude mít negativní vliv na kvalitu zvuku. Řízení hlasitosti v digitálním osmačtyřiceti bitovém formátu dosahuje mnohem větší přesnost a zvukovou kvalitu než běžné digitální nebo analogové řídící obvody. Navíc vysoce rigidní kovové šasi dodává stabilitu obvodům a mnimalizuje vliv vnějších rezonancí na čistotu reprodukované hudby.

Podpora Hi-Res formátů
WXA-50 podporuje širokou škálu formátů s vysokým rozlišením, včetně DSD 5,6 MHz, FLAC a WAV, AIFF 192 kHz/24-bit a ALAC (Apple Lossless) 96 kHz/24 bitů pro iTunes. Ať už z webu pro stahování hudby nebo ze streamovacích hudebních služeb, můžete plně využívat výhody zvukových zdrojů s vysokým rozlišením, pro pocit, jako byste byli přímo v koncertním sále.


Nízká spotřeba energie
Zařízení WXA-50 spotřebovává v pohotovostním režimu méně než 2 watty. Při zapnutém napájení zůstává spotřeba energie stále nízká, 5W a i když je používána delší dobu, spotřeba energie je šetrná k životnímu prostředí. Funkce Auto Power Down navíc umožňuje ušetřit energii tím, že se po 2, 4, 8 nebo 12 hodinách automaticky vypne.


Snadná instalace
WXA-50 nabízí různé vlastní instalační funkce, takže pomocí několika jednotek je snadné vytvořit rozsáhlý domácí zvukový systém.
Vhodná velikost pro rack
O šířce 214 mm a výšce 42 mm (bez nožiček), se tento komponent snadno vejde do 1U racku.


Technické parametry

Síťové funkce DLNA - verze 1.5
Formát souboru - MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
Wifi - Ano
AirPlay - Ano
Bluetooth - Ano (SBC /AAC)
Jmenovitý výstupní výkon 70 W + 70 W (6 ohmů, 20 Hz-20 kHz, 0,06% THD, 2 kanály buzené)
Maximální výstupní výkon 90 W + 90 W (6 ohmů, 1 kHz, 0.9 % THD, 1 kanál buzený)
Pure Direct Ano
Celkové harmonické zkreslení (20 Hz-20 kHz) 0,02% (SP out)
Odstup signálu šum 110 dB (Opt / Net / USB / Bluetooth) / 98 dB (AUX in)
Analogový vstup / výstup 1 / 1 (RCA)
Digitální výstup 1x optický
USB vstup Ano
Ethernet Ano
Pre Out 1 (RCA)
Subwoofer Out 1
Remote vstup / výstup 1 / 0
Trigger vstup / výstup 1 / 1
Spotřeba v pohotovostním režimu 1.8 W
Rozměry (Š x V x H) 214 x 51 x 251 mm
Hmotnost 1,94 kg

Máte dotazy? Napište nám ...