Yamaha NP-S303 - stříbrná

Yamaha NP-S303 - stříbrná

Výrobce: YAMAHA

Síťový přehrávač kompatibilní s multiroom systémem MusicCast, streamovací funkce TIDAL, Spotify, Deezer, AirPlay, internetová rádia airable, WiFi, Bluetooth, DLNA, přehrává Hi-Res formáty DSD 5.6 MHz, FLAC, WAV, AIFF, USB pro připojení flash disků

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Pokud toužíte audio přehrávat přes síť, tento přístroj je přesně to, co potřebujete. Umožní vám přehrávání hudby, kterou máte uloženou ve svém počítači, v úložišti NAS nebo chytrém telefonu, jakož i ze streamovacích služeb. A kvalita zvuku je vynikající. Stačí ji jen připojit k zesilovači a můžete si začít užívat zcela nový styl audia.

Objevte potěšení ze streamování
Pokud chcete začít s streamováním médií, ale nevíte kde začít pak je pro vás NP-S303 jako stvořený. Vychutnejte si hudbu uloženou ve vašem PC nebo NAS. Streamujte hudbu přímo ze svého chytrého telefonu či tabletu a objevujte streamovací služby pouhým dotekem na obrazovku. Propojte NS-P303 se svým oblíbeným zesilovačem a vstupte do nového světa zážitků z audia.Najděte své oblíbené, objevujte nové
Síťový přehrávač YAMAHA NP-S303 je kompatibilní s celou řadou streamovacích služeb, které se těší stále větší oblibě. Objevujte nové interprety a playlisty svých přátel, zaposlouchejte se do výběru toho nejlepšího v oblíbeném žánru.Jednoduchá aplikace pro váš požitek z hudby
MusicCast je intuitivní a jednoduchá aplikace, která Vám umožní využívat váš přístroj na maximum. MusicCast je multi roomová aplikace vyvinutá za účelem maximálního požitku z hudby. Ovládejte Váš přístroj jednou rukou z vašeho mobilního telefonu či tabletu.
Tradiční YAMAHA design
Hi-Fi komponenty společnosti Yamaha využívají jednoduchý avšak krásný design čelního panelu s povrchovou úpravou kartáčovaného hliníku. Streamer NP-S303 je navržený ve stejném designu jako ostatní komponenty Yamaha.
Tenká konstrukce s vysokou kvalitou zpracování
Přes své tenké tělo nabízí NP-S303 unikátní vnitřní konstrukci, díky bohatému know-how společnosti YAMAHA. Jednotlivé součástky byly pečlivě vybrány a uloženy tak aby byla minimalizována signálová cesta. Digitální a analogové obvody jsou rozděleny do dvou zcela samostatných bloků, aby nebyl jejich přenos nijak rušen.
Vysoce kvalitní zvuk díky D/A převodníku
Podporuje nativní přehrávání DSD 5,6 MHz. Přehrávání zvuku formátů AIFF / WAV / FLAC 192 kHz / 24 bitů a bezeztrátové přehrávání Apple 96 kHz / 24 bitů. D/A převodníky zvuku 192 kHz / 24 bitů s certifikací společnosti Burr-Brown zajišťují nepřekonatelný poměr signálu k šumu.
Technologie MusicCast
MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro požitek z hudby a audia. Ta může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k jiným MusicCast zařízením ve vaší domácnosti. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamován do MusicCast zařízení v různých místnostech.Technologie Bluetooth
Streamer NP-S303 je vybaven funkcí Bluetooth, která vám snadno umožní vychutnat si bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů a dalších zařízení.

Přehrávejte svou oblíbenou hudbu ve vysoké kvalitě skrz USB
Model NP-S303 byl osazen na čelním panelu zdířkou pro připojení USB disku, na který můžete nahrát svou oblíbenou hudbu ve vysokém rozlišení a vychutnávat si tak dokonalou kvalitu přednesu.

Technické parametry

Síťové funkce DLNA - verze 1.5
Formát souboru - MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
Wifi - Ano (s Wi-Fi Direct)
AirPlay - Ano
Bluetooth - Ano (SBC /AAC)
Analogový výstup 1x (RCA)
Digitální výstup 2x (optický / coaxiální)
USB vstup Ano
Ethernet Ano
Internetové rádio Ano (airable. radio)
Spotřeba v pohotovostním režimu 0.1 W
Rozměry (Š x V x H) 435 x 87 x 289 mm
Hmotnost 2,7 kg

Máte dotazy? Napište nám ...