Yamaha MCR-N670D - černá
  • Doprava zdarma
  • Poslední set

Yamaha MCR-N670D - černá

Výrobce: YAMAHA

TOP komponentní mikrosystém z řady PianoCraft se síťovým CD přehrávačem a stereo receiverem pro náročnější posluchače s DAB tunerem a technologií MusicCast.
Podpora MP3, WMA, MPEG4, AAC, FLAC/WAV/AIFF 192kHz/24bit Hi-res audiosouborů jak z USB, tak ze sítě, včetně bezdrátového streamování hudby "AirPlay" (z Mac, PC, iPod, iPhone, iPad).

Barevné varianty
Skladem
22 990 Kč
984,02 €
Cena za sestavu (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

  • Vychutnejte si digitální rádio s DAB / DAB + tuner
  • AirPlay umožňuje streamování hudby z počítače Mac, PC, iPod, iPhone, iPad
  • NETWORK PLAYER CONTROLLER aplikace pro bezdrátové přehrávání ze smartphonu nebo tabletu
  • Digitalní Audio vstup pro TV nebo Blu-ray přehrávač
  • High Efficiency digitální zesilovač s vysokou kvalitou dílů a vysokou kvalitou zvukových obvodů

MusicCast
MusicCast je nová revoluce v oblasti síťového audia, všechny produkty MusicCast jdou používat společně nebo odděleně - je to zcela libovolné. Ovládat lze rychle vše pomocí jedné snadno použitelné, intuitivní aplikace. Soundbar, bezdrátový reproduktor, AV receiver nebo HiFi systém podle toho, co je potřeba. Jednotlivé prvky jdou kombinovat a systém MusicCast postupně rozšiřovat.
Elegantní a inteligentní ovládání pomocí aplikace MusicCast. Pouhým klepnutím na obrazovku s elegantním designem máte plnou kontrolu nad veškerou hudbou a všemi zařízeními se systémem MusicCast v domácnosti.
Můžete vybírat vlastní fotografie, které se budou zobrazovat na obrazovce v jednotlivých místnostech.


Technologie MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy
MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro požitek z hudby a audia. Ta může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k jiným MusicCast zařízením ve vaší domácnosti. Můžete také sdílet hudbu z externích zařízení, jako jsou například TV nebo BD přehrávač připojené AV receiveru. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamován do MusicCast zařízení v různých místnostech.

Síťová kompatibilita umožňuje snadnýpřístup k různým druhům hudebních zdrojů

Tento přehrávač je vybaven síťovými funkcemi, které výrazně rozšiřují požitek z hudby. Své oblíbené skladby můžete přehrávat ze streamovacích služeb a ostatních internetových zdrojů, úložišť NAS (síťový pevný disk) či z osobní počítačové knihovny. Vezměte si například internetová rádia. Přednastavením oblíbených rádiových stanic ve službě vTuner, která poskytuje snadný přístup k tradičním FM stanicím po celém světě, můžete jednoduše poslouchat širokou škálu hudebních žánrů stejným způsobem, jako v případě klasického FM vysílání. Přehrávač je kompatibilní s hudebními formáty WAV/FLAC/AIFF 192 kHz/24 bitů ve vysokém rozlišení. Navíc je k dispozici konektor USB na čelním panelu a kompatibilita s AirPlay, tudíž vám jediné zařízení poskytne přístup ke světu neomezené hudby.


Praktické tlačítko Oblíbené pro přehrávání milované hudby jediným stiskem
Existují okamžiky, ve kterých chcete okamžitě vyplnit prostor kolem vás hudbou, například po probuzení nebo po návratu z práce. K tomu slouží tlačítko Oblíbené na dálkovém ovladači. Po jeho stisknutí začne okamžitě hrát oblíbená stanice internetového či FM rádia, nebo jakýkoliv jiný vybraný zdroj hudby.


Pokročilá vnější i vnitřní konstrukce vycházející s tradice HiFi systémů Yamaha
Součástí přehrávače jsou pokročilé technologie pro zajištění vysoké kvality přehrávání z disků CD, jako např. proměnlivé ukládání do vyrovnávací paměti, které stabilizuje rychlost otáčení disku a potlačuje nechtěné vibrace. Vnější konstrukce se pyšní minimalistickým, avšak luxusním designem typickým pro všechny HiFi systémy Yamaha – štíhlá CD mechanika a hliníková ovládací kolečka na broušeném, hliníkovém čelním panelu.


Bluetooth výstup pro pohodlné přehrávání hudby
MCR-N670D je vybaven nejmodernější technologií Bluetooth, takže bezdrátové přehrávání je mnohem pohodlnější než kdykoliv předtím. A navíc můžete streamovat hudbu z MCR-N670D na jekékoliv Bluetooth sluchátka pro poslech v soukromí, nebo do Bluetooth reproduktorů.


Digitální výkonový zesilovač PWM pro přirozený a špičkový zvuk

Přístroj A-670 dokonale plní nenahraditelnou funkci zesilovače, kterým je zesilování signálu, a zajišťuje zároveň rafinovanou kvalitu zvuku. Aby dokázal věrně zachytit veškeré aspekty zvuku, od jemných nuancí po energií nabitou dynamiku, je jeho součástí digitální výkonový zesilovač vytvářející vysoký výkon a silný výstup o velikosti 65 wattů na kanál. Přirozená digitální modulace šířkou impulzů (PWM) s extrémně jednoduchou konfigurací obvodů zajišťuje věrnou, nezabarvenou reprodukci a vysokou efektivitu. Dolnofrekvenční propust výkonového zesilovače v podobě objemné cívky, která výrazně ovlivňuje výslednou kvalitu zvuku, je vyrobena z bezkyslíkaté mědi (OFC) charakteristické svou nízkou mírou ztrát a zkreslení. Výše uvedené prvky dohromady udržují vzrušující projev hudebních zdrojů s vysokým rozlišením, posilují intenzitu basů a zajišťují příjemné středy a výšky. Výsledkem je špičkový zvuk s vysoce muzikálním projevem.Kvalitní součásti zachovávající čistotu zvuku
Všechny vstupní a výstupní konektory jsou potaženy zlatem v rámci ochrany proti korozi. Přístroj je protkaný vysoce kvalitními součástmi pro zachování čistoty zvuku, a to včetně velkých, pozlacených vstupů kompatibilních s banánkovými konektory pro reproduktory.
Subwooferový výstup pro přídavné basy
Součástí přístroje je speciální výstupní konektor umožňující přímé připojení subwooferu. Ten místnosti dodá dynamické a mohutné basy.


Minimalisticky luxusní design, kterou je radost pozorovat a používat
Hliníkový čelní panel se chlubí broušenou povrchovou úpravou a jednoduchým, elegantním rozvržením ovládacích prvků včetně hliníkových koleček charakteristických pro špičková HiFi zařízení Yamaha. Používat tento přístroj je opravdový zážitek.


Zvuk s vysokým rozlišením a rozsáhlým polem, který podtrhne krásu hudebních zdrojů
Jakožto reproduktory pro tento špičkový komponentní systém byly reproduktory řady NS-BP301 speciálně vyrobeny pro optimální doplnění dokonalé zvukové reprodukce. Jejich součástí je membrána ze stejného materiálu jako v případě reproduktorů nejvyšší třídy společnosti Yamaha, řady Soavo. Tyto reproduktory se mohou pyšnit luxusním, prostorovým zvukem a bezkonkurenčním stereoskopickým projevem, který přináší optimální požitek z hudby, zaměřený na reprodukci detailních a hustých středů ze zdrojů s vysokým rozlišením. Kromě špičkové reprodukce středů, včetně vokálů a strunných nástrojů, tyto reproduktory poskytují také křišťálově čistý projev u vysokých frekvencí. Výsledkem je dokonalý požitek z poslechu hudby ve vysokém rozlišení. V kombinaci s nádherným designem se zrcadlovou, černou povrchovou úpravou tak tyto reproduktory obohatí chvíle, které trávíte poslechem hudby.


Vysoce výkonný, kónický výškový reproduktor a basový reproduktor A-PMD pro bezkonkurenční kvalitu zvuku

Oba tyto reproduktory jsou vybaveny 3cm (1-1/4”), kónickými výškovými měniči s potaženou membránou, vyrobenými unikátní tvarovací technologií. Měniče poskytují precizní reprodukci vysokých frekvencí a velký akustický rozsah. Basové reproduktory jsou vybaveny původní membránou A-PMD (Advanced Polymer Injected Mica Diaphragm) společnosti Yamaha o průměru 13 cm, které se osvědčily už u reproduktorů řady Soavo. Výsledkem je výkonný, přirozený zvuk s nebývale čistými středy a hlubokými basy, a zajištění vysoce kvalitní reprodukce ze zdrojů s vysokým rozlišením.Mimořádně pevná konstrukce poskytuje čistý odraz zvuku bez zastření

Nevyžádané vibrace ozvučnice jsou příčinou zastřeného, nevýrazného zvuku. Tyto reproduktory se pyšní strukturou ozvučnice VCCS (Vibration Control Cabinet Structure), která nevyžádané vibrace pohlcuje pomocí speciální kompozitní konstrukce uvnitř ozvučnice. Výsledkem je čistý a přirozený zvukový projev, který využívá špičkových odrazových vlastností samotné ozvučnice.Technické parametry

HiFi systém

Typ disku - formát CD, CD-R, CD-RW (Audio CD, MP3, WMA)
USB ano
AirPlay ano
DLNA ano
Formát souboru MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV(*1), FLAC(*1), AIFF(*1), ALAC(*2)
(*1) 192 kHz / 24bit; (*2) 96 kHz / 24 bit
Ethernet ano
Tuner DAB, DAB+, FM
Síťové funkce: Bluetooth, Wi-Fi, Airplay, DLNA, Spotify,
internetová rádia Arable Radio Servis 
Vstupy / Výstupy 1x DAB / FM anténní vstup (75 Ω)
2x konektory pro repro
1x analogový audio vstup
1x analogový audio vstup
1x digitální optický vstup
1x analogový audio výstup
1x výstup pro subwoofer
1x výstup na sluchátka
1x USB
1x Ethernet
Výstupní výkon (6 Ω, 1 kHz, 10% THD) 65 W + 65 W
Harmonické zkreslení (CD do Sp Out, 20 Hz-20 kHz) 0,05%
Rozměry receiveru: 314 x 70 x 342 mm (Š x V x H)
Rozměry síťového CD přehrávače 314 x 70 x 338 mm (Š x V x H)
Hmotnost receiveru: 3,3 kg
Hmotnost síťového CD přehrávače 2,9 kg
Dodávané příslušenství 1 x dálkový ovladač včetně baterií 2 AA
1 x pokojová anténa
1 x stereo RCA Cinch kabel
1 x kabel ovládací sběrnice
1 x manuál

Reproduktory

Systém 2 pásmový bass-reflex
Basový 13 m
Výškový 3 cm
Vstupní výkon (max./nominalní) 110 W / 60 W
Frekvenční odezva 55 Hz-40 kHz
Citlivost 85 dB/2.83 V / 1 m
Dělící kmitočet 4 kHz
Impedance 6 Ω
Rozměry (Š x V x H) 176 x 310 x 297 mm
Hmotnost 4,6 kg / kus
Dodávané příslušenství Repro kabel 2 x 2 m
Neklouzavé podložky 8 ks

Máte dotazy? Napište nám ...