Yamaha EPH-R52 - červená
  • Doprava zdarma

Yamaha EPH-R52 - červená

Výrobce: YAMAHA

Sluchátka do uší. Tlumící slitina z manganu a konstrukce, která podtrhuje kvalitu zvuku a napomáhá v reprodukci jasně definovaných basů a křišťálově čistých výšek.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
2 199 Kč
93,80 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Tlumící slitina z manganu a konstrukce, která podtrhuje kvalitu zvuku a napomáhá v reprodukci jasně definovaných basů a křišťálově čistých výšek.


Konstrukce sluchátek řady EPH-52 byla navržena tak, aby byl měnič a zvukový kanálek v jedné linii, takže je zvuk z měniče přenášen přímo do ušního bubínku. Aby nedocházelo k nechtěným resonancím a následnému zastření zvuku, byly použity pro přední, respektive zadní konstrukci sluchátek materiály s odlišnou úrovní tvrdosti – ABS (Akrylonitrilbutadienstyren) pro přední část a polykarbonový ABS pro zadní část. Tato řada se vyznačuje precizní zvukovou reprodukcí, kterou umožňuje povrchová úprava elektroakustického měniče z manganové slitiny zajišťující perfektní tlumení. Samotná konstrukce sluchátek je navržena tak, aby pohlcovala vibrace. Součástí sluchátek je navíc také ladicí trubice, která koriguje nadbytečné výkyvy při reprodukci vysokých frekvencí. Toto opatření zajišťuje přiměřené podání basů pro příjemnější zvukový zážitek a mimořádně čistou reprodukci výšek. Můžete tak jasně slyšet ty nejjemnější nuance zvuku hudebních nástrojů.


Tlumící slitina z manganu udržuje nechtěné vibrace pod kontrolou

Sluchátka řady EPH-52 obsahují speciální slitinu skládající se především z manganu. Samotná slitina pohlcuje vibrace a přispívá k udržení vibrací širokého pásma frekvencí pod kontrolou. Jelikož se jedná o nemagnetický materiál, neovlivňuje žádným způsobem magnet elektroakustického měniče a efektivně potlačuje nechtěné vibrace.


Speciálně vyvinutý 8,5 mm měnič s membránou s precizně zpracovanými tangenciálními hranami


Nově vyvinutý měnič společnosti Yamaha obsahuje vysoce magnetický neodymový magnet. Membrána měniče je navíc vytvořena s precizně zpracovanými tangenciálními hranami a jejich tvar společně s povrchem kónické vibrující sekce je navržen tak, aby zajistil optimální pohyb membrány v závislosti na úrovni hlasitosti během přehrávání. Díky tomu mohou sluchátka i přes svou kompaktní velikost reprodukovat široké frekvenční pásmo s vysokou věrností a mocným zvukovým projevem.Vroubkované ušní nástavce, které perfektně sedí a produkují vysoce kvalitní zvuk

Ušní nástavce jsou vyrobeny ze dvou druhů silikonu – z pevného a měkkého. Část, kterou prochází zvukové vlny, je vyrobena z pevného silikonu a jeho vroubkovaný povrch napomáhá bezchybnému šíření vln. Nástavec drží svůj tvar i po vložení do ucha a perfektně se přizpůsobí tvaru ušního kanálku. A kromě toho, že nástavec skvěle sedí, také zabraňuje ztrátě kvality zvuku způsobené případnými úniky.Kompaktní konstrukce vybavená akustickým portem umožňujícím reprodukci bohatých a čistých basů
Zpracování konstrukce sluchátek rovněž optimalizuje výkon membrány měniče, a to prostřednictvím akustického portu, který zde funguje jako odvzdušnění. To umožňuje reprodukci plných a precizních basů.


Minimalistický design s vysoce kvalitní barevnou povrchovou úpravou


Řada EPH-52 je typická svým minimalistickým designem doplněným pouze slavným symbolem ladičky, který charakterizuje společnost Yamaha. Každý kus je vyroben s elegantním a rafinovaným lesklým nátěrem, díky kterému budou sluchátka příslušenstvím, jenž si zamilujete a budete chtít používat dlouhá léta. Na výběr jsou k dispozici tři nádherná barevná provedení.


Dálkový ovladač umožňující ovládání základních funkcí a hovorů u zařízení s iOS nebo Androidem
Sluchátka EPH-R52 jsou dodávána s dálkovým ovladačem, jehož prostřednictvím můžete přijímat hovory na připojeném zařízení s iOS nebo Androidem. Ovládat lze rovněž přehrávání a jeho zastavení pomocí jediného tlačítka, společně s hlasitostí, kterou lze přesně nastavit pomocí analogového posuvníku.

Technologie 2stranného uchycení Yamaha: Vyberte si styl, který vám nejlépe vyhovuje

Vzhledem ke své kompaktní velikosti lze sluchátka EPH-52 nosit pohodlně. Technologie 2stranného uchycení Yamaha navíc umožňuje sluchátka nosit dvěma způsoby – s kabelem přes ucho pro pevnější uchycení nebo standardně. Dvoustranný držák je navíc vyroben z elastomeru, což je pružný materiál umožňující pohodlné uchycení v uchu a bezstarostný poslech hudby.


Vroubkovaný kabel, který se méně zamotává


Povrch kabelu je vroubkovaný, aby došlo ke snížení tření. Díky tomu se kabel nejen méně zamotává, ale také přispívá k vysoké kvalitě zvuku prostřednictvím potlačování šumu, který vzniká třením kabelu o sebe. Vroubkovaný povrch kabelu rovněž umožňuje snadno manipulovat s kabelem a dálkovým ovladačem v průběhu poslechu za chůze.

Technické parametry

Typ Dynamická, uzavřená
Elektroakustické měniče 8,5 mm
Impedance 16 Ω
Maximální vstup 30 mW
Úroveň akustického tlaku 96 dB
Frekvenční rozsah 20 Hz -40 kHz
Hmotnost 15,4 g
Délka kabelu 1,2 m
Konektory 3,5 mm mini stereo typu L
Obsah balení Pozlacena redukce 6,3 mm
4 velikosti špuntů

Máte dotazy? Napište nám ...