Yamaha A-S201 Silver
-21%
Ušetříte1 500 Kč
 • Doprava zdarma
 • Výprodej skladu

Yamaha A-S201 Silver

Výrobce: YAMAHA

Yamaha A-S201 je základní model HIFI stereo zesilovače, který má výstupní výkon 2x100W / 8 Ω, RMS (0,2% THD). Je vybaven čtyřmi vstupy s linkovou úrovní, jedním vstupem pro gramofon s MM přenoskou a jedním linkovým výstupem pro záznam. Vnitřní symetrické konstruce s hlinikovým čelním panelem. Tlačítky ovládané tónové korekce s možností přemostění tlačítkem Pure direct. Výstup pro dva páry reprosoustav na šroubovacích terminálech, výstup pro sluchátka Jack 6,3 mm na předním panelu. S přístrojem je dodáván DO ovladač umožňující ovládat i základní funkce dalších firemních komponentů.

Barevné varianty
Skladem
Původní cena: 6 990 Kč
5 490 Kč
227,77 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Špičková kvalita zvuku a důmyslný design na základě bohatých zkušeností společnosti Yamaha a koncepce špičkových modelů.
HiFi zesilovač pro vychutnání excelentního zvuku.

 • Zvuk Yamaha špičkové kvality, tvořený bohatými zkušenostmi, tradicí a vysokou technologickou odborností
  - (Tradiční přirozený zvukový koncept/konstrukce špičkové kvality zvuku/2 x 100 W výstupy s vysokým výkonem)
 • Režim Pure Direct pro větší čistotu zvuku
 • Jednoduchý a důmyslný design
 • Vstup Phono pro gramofon s MM přenoskou
 • Šroubovací konektory reproduktorů
 • Přepínač výstupů pro dva páry reproduktorů
 • Jednoduché dálkové ovládání
 • Konektor pro sluchátka

Zvuk Yamaha špičkové kvality, vytvořený bohatými zkušenostmi, tradicí a vysokou technologickou odborností 
Společnost Yamaha, se 125letou historií výrobce hudebních nástrojů má také vysokou reputaci s HiFi komponenty. A-S201 byl vytvořen na základě těchto bohatých zkušeností a vysoké technologické odbornosti. Na základě konceptu „Přirozeného zvuku“ pro reprodukci hudby tak, jak skutečně zní a sestaven se svědomitou péči od návrhu obvodu po základní produkci zvuku, i základní model reprodukuje zvuk vysoké kvality a hudebně bohatý zvuk.Vysoký výstupní výkon* 100 W × 2 a obvody zvuku vysoké kvality
A-S201, s výkonem 2 x 100 W*, který přesahuje jeho třídu, má konstrukci zvuku vysoké kvality, která minimalizuje délku cesty signálu a optimalizuje rozložení obvodu. Umístění napájecího transformátoru v blízkosti zesilovacího obvodu snižuje ztráty výkonu se zlepšením kapacity špičkového výkonu pro výstup s vysokou hlasitostí. Uzemnění signálu a napájení je připojeno k jednomu bodu, což odstraňuje vzájemné rušení pro dosažení vyššího odstupu signálu od šumu. Výsledkem je čisté a otevřené zvukové pole.
* 8 ohmů, 40 Hz—20 kHz, 0.2% THDRežim Pure Direct pro větší čistotu zvuku
Aktivace funkce Pure Direct způsobí, že zvukový signál projde mimo řídící obvody basů a výšek, vyvážení a vyrovnávací paměť zesilovače. To zlepší kvalitu zvuku se zachováním plné kapacity výstupu. Zkrácením cesty signálu se zlepší čistota zvuku, což pomáhá reprodukovat i ty nejjemnější hudební odstíny.Jednoduchý a sofistikovaný design 
A-S201 dědí jednoduchý a sofistikovaný design, kterým je Yamaha HiFi audio známé. S elegantním povrchem krásně harmonizuje s dalším HiFi audio vybavením.
Ovládací tlačítka a ovladače hlasitosti také poukazují na naše odhodlání pro jednoduchost použití.
Konektor Phono MM pro přehrávače vinylových desek a šroubovací konektory reproduktorů
A-S201 má jeden MM phono vstupní konektor pro připojení gramofonu. Celkem pět vstupních připojení znamená, že může být hlavní jednotkou pro různé typy audio systémů. A jeho velké šroubovací konektory nabízí bezpečné připojení silných reproduktorových kabelů.
Úspora energie
Funkce správy napájení automaticky vypne napájení (přepne do pohotovostního režimu), když se zesilovač dlouhou dobu nepoužívá. Můžete ji nastavit na 2, 4, 8 nebo 12 hodin, nebo ji vypnout. Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu je jen 0.5 W, což zajišťuje skvělou úsporu energie.
Volba mezi reproduktory A, B nebo A+B a svorky reproduktorů pro dva systémy
K zesilovači je možné připojit dva separátní systémy reproduktorů z odlišných místnosti a přepínat mezi nimi, případně zvuk reprodukovat z obou systémů současně. K dispozici jsou čtyři terminály, tudíž je možné mezi reproduktory přepínat pouhým stisknutím tlačítka.

Dálkový ovladač s čistým a jednoduchým designem 
Čistý a jednoduchý design dálkového ovladače poskytuje snadno pochopitelné ovládání jednou rukou. Díky němu je snadné nastavit hlasitost přehrávaných skladeb a jejich pořadí. Dálkový ovladač lze použít také k ovládání CD přehrávače a tuneru Yamaha.

Technické parametry

Jmenovitý výstupní výkon 100 W + 100W / 8 Ω (1 kHz, 0,2 % THD)
Dynamický výkon na kanál 125 W/150 W/165 W/180 W (8/6/4/2 Ω)
Frekvenční rozsah 10 Hz-100 kHz (0 ± 3,0 dB)
Celkové harmonické zkreslení < 0,2 %( 50 W / 8 Ω, 20 Hz-20 kHz)
Odstup signálu šum ( CD / Phono ) > 100 dB CD
> 75 dB Phono ( zkratovaný vstup)
Vstupy 1 x Phono
4 x Linka
1 x Sluchátka
Výstupy 1 x Linka (Rec Out)
2 x Repro (A, B)
Vstupní citlivost / impedance CD - 500 mV / 47kΩ
Phono MM - 10 mV / 47kΩ
Pure Direct ano
Tónové korekce ± 10 dB / 50 Hz, Basy
± 10 dB / 10 kHz Výšky
Příkon  maximání / st.by 175 W / 0,5 W
Rozměry (Š x V x H) 435 x 141 x 333 mm
Hmotnost 6,7 kg

Máte dotazy? Napište nám ...